Clicks8
NewsLetters

ВВП: Зупиніть наругу над пам’яттю святої Людмили пропагандистом ісламізації, содомії та експериментальної вакцинації архиєретиком Шенборном

Архиєретик Бергольйо посилає до Чехії скомпрометовану особу, свого прибічника кардинала Шенборна. Кожен щирий християнин і громадянин Чехії повинен протестувати проти цієї наруги над пам’яттю 1100-річчя мученицької смерті святої Людмили особою, яка зрадила Христа, топче Божі заповіді та служить системі ліквідації не лише християнства, але й людства. Свята Людмила прийняла правовірне вчення, а не вчення та практику, які запроваджує віденський кардинал для знищення віри та народу. Якби вона жила, то рішуче відмовилася б від зустрічі з цим архиєретиком.

В теперішній час псевдопапа Бергольйо рішучо пропагує небезпечну мРНК-вакцинацію, всупереч усім провідним експертам з вірусології. Загальновідомим є факт, що Шенборн у соборі св. Степана у Відні організував центр вакцинації саме для цієї експериментальної мРНК-вакцинації! Це злочин і зловживання Церквою для пропаганди до неба взиваючого гріха проти П’ятої заповіді! Запросити цю людину та проявляти пошану до неї як до найважливішої особи усієї урочистості – це грубий обман віруючих та клерикальна маніпуляція народом. Шенборн має внести до Чеської Церкви і до чеського народу такого духа, якого репрезентує, тобто духа ісламізації, содомії, ідолопоклонства та експериментальної вакцинації. Це справжня мета цього диявольськи продуманого візиту, про який 21 серпня повідомив Бергольйо і який несподівано нав’язав чеському народу.

Берголіанська секта, яка сьогодні окупує Ватикан, стає для народів троянським конем для завершення процесу їхньої самоліквідації. 12 вересня Бергольйо має особисто навідатися в Угорщину, хоча грубо образив прем’єр-міністра та весь народ і до сьогодні не вибачився. Тим не менше, він нахабно напросився в Угорщину через так звану церковну урочистість. Досить кілька годин його присутності, і церковні та мейнстрімні медіа розкрутять духовне торнадо. Вони замовчуватимуть усі злочини Бергольйо та представлятимуть його святим, якщо не прямо Спасителем людства, що буде наступною грубою маніпуляцією, богохульством і насмішкою над правдою.

На 12-15 вересня Бергольйо пхається і у Словаччину. Ця особа пропихає ісламізацію та содомію, за що Біблія погрожує дочасним і вічним вогнем. Водночас він пропагує ідолопоклонство демону Пачамамі, тим самим порушуючи Першу і найбільшу заповідь. Цими архиєресями він виключив себе з Церкви і ніхто не сміє його слухатися та підпорядковуватися йому, якщо не хоче, щоб і його уразила інфекція прокляття, яке є на Бергольйо. Цей релігійний ошуканець незаконно окупує уряд папи і посилає до Чехії людину того ж рангу, щоб вона принесла не благословення, але духовне прокляття – хаос і самознищення.

Чеська єпископська конференція (ЧЄК) грубо занедбала і до сьогодні не чинила адекватне покаяння за те, що не виступила проти до неба волаючої зневаги нашого Господа і Спасителя у театрі в Брно у 2018 році. Також ЧЄК не каялася за велике згіршення, яке дала Церкві і народу комедією з масками під час Святовацлавського паломництва у Стара Болеславі.

Тепер Бог дає новий шанс для покаяння, відповідальність за використання якого лягає насамперед на архиєпископа Яна Граубнера, голову ЧЄК. Він зобов’язаний написати публічну заяву до Ватикану про те, що Чеська Церква у ювілейну річницю мученицької смерті святої Людмили відмовляється від присутності скомпрометованої особи, якою є кард. Шенборн. Якщо голова ЧЄК занедбає цей свій обов’язок і не відмовиться від нав’язаного візиту, то цим виявить свою внутрішню єдність з Юдою Шенборном як у єретичній вірі, так і в його збоченій моралі. Якщо голова ЧЄК напише відкритий лист про відмову, а архиєретик Шенборн все-таки приїде до Чехії, то обов’язок єпископів – публічно докорити йому і не дозволити йому жодного публічного виступу.

Відомо, що вже наступного місяця, тобто у жовтні, Бергольйо розпочинає дворічний синодальний процес, який має завершитися ліквідацією інституту папства. На що чекати? Нехай чеські єпископи розпочнуть власний синодальний шлях вже під час цієї урочистості святої Людмили. Початковим жестом стане радикальна відмова Шенборну. Було б доречно запросити до Стара Болеслава 28 вересня колишнього нунція в США архиєпископа К.М. Вігано, або навіть за його відсутності публічно визнати його правовірним і законним наступником апостола Петра. Почавши цей власний синодальний шлях, Чехія стане зразком відродження для цілої Католицької Церкви, а також допоможе врятувати інститут папства. Бергольйо повністю спотворив папство, зловживши ним на шкоду Церкві та народам, а тепер поетапно його ліквідує.

Нехай чехи, які є в серці Європи, за прикладом багатьох християнських та національних героїв проявлять свою відвагу. Нехай чеський святий Прокоп вдарить своєю палицею непроханого гостя, який зазіхає на скарб віри, як співаємо у пісні. Нехай він як екзорцист par excelence вижене також усіх демонів, які прагнуть знищити чеський народ!

Свята Людмило, покровителько Чехії, молися за нас!

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП
mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8