Clicks846
pl.news
1

Polski prezydent: kwiaty przeciwko zbrodniom homoseksualistów (film)

Trzech homoseksualistów oskarżonych o zniszczenie w zeszłym tygodniu figury Chrystusa w Warszawie homoseksualną flagą i różową maską na twarzy zostało aresztowanych i oskarżonych o obrażanie uczuć religijnych i bezczeszczenie pomników.

Tych trzech zniszczyło również inne posągi. Premier Mateusz Morawiecki powiedział, że figury symbolizują wartości ważne dla milionów Polaków.

W akcie zadośćuczynienia prezydent RP Andrzej Duda, który został ponownie wybrany 13 lipca, przyniósł kwiaty pod pomnik, w którym doszło do zbrodni.

#newsGewzjuslgw

Weronika-S.
@sters Tobie całkiem szajba odbiła, stwierdzenie zakażeń określasz mianem rekordu, jak w grze w piłkę nożną, czy innych zawodach? Wylej wiadro wody na głowę, może ci minie gorączką. A może ci chodzi graczu o kolejne rekordy zachorowania, o jeszcze wyższe? Pocieszę cię, w 2019 prawdziwe rekordy biły zgony na raka, 277 dziennie. 100 tysięcy zmarłych, a chorujących milion. Ten koronawirus …More
@sters Tobie całkiem szajba odbiła, stwierdzenie zakażeń określasz mianem rekordu, jak w grze w piłkę nożną, czy innych zawodach? Wylej wiadro wody na głowę, może ci minie gorączką. A może ci chodzi graczu o kolejne rekordy zachorowania, o jeszcze wyższe? Pocieszę cię, w 2019 prawdziwe rekordy biły zgony na raka, 277 dziennie. 100 tysięcy zmarłych, a chorujących milion. Ten koronawirus najbardziej negatywnie działa na głowę, tobie też.