Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks2.4K

Zbraň koronavirus má nakazit do 1 a 1/2 roku 65 milionů lidí

3.2.2020 Vedecká štúdia: Wu-chanský koronavírus obsahuje jedinečné zložky vírusu HIV (tj. z nemoci AIDS), presnejšie povedané u mutácií HIV, ktoré sú rozšírené v Ázii a Afrike. Tieto sekvencie NEbolo možné nájsť vo vzorkách získaných z netopierov. Nový koronavírus je najviac podobný vírusu SARS, vykazuje však určité odchýlky. Otázka, či existuje mutácia alebo manipulácia (tj. umelá výroba ľuďmi v laboratórii), zostáva otvorená. Výskumný tím sa výslovne nezaoberá otázkou, ako mohol tento variant koronavírusu vzniknúť. Poukazujú na to, že výmena genetického materiálu medzi nepríbuznými vírusovými kmeňmi je síce možná, ale nie je to pravidlom. Štúdia čaká po jej uverejnení ešte na peer review (recenzné hodnotenie). Vedci sú členmi Kusuma School of biological sciences, Indian institute of technology (New Delhi-110016) a Acharya Narendra Dev College, University of Delhi (New Delhi-110019) v Indii. Vedci mali ako základ pre ich prácu k dispozícii viacero vzoriek génov koronavírusov z Číny. Tieto boli získané od ľudí a netopierov. Zdroj: www.hlavnespravy.sk

31/01/2020 Ruský kapitán (předsvědčením komunista) Sivkov: Je možné, že koronavírus je biologická zbraň! Je nepravdepodobné, že by bolo chorých len šesť tisíc ľudí. (2.2.2020 už 14 380) Izolovalo by napríklad Rusko úplne svoju centrálnu oblasť len pre 6 000 ľudí ako to urobila Čína? Nie. To všetko môže znamenať, že počet prípadov je oveľa vyšší. Podľa britských odborníkov je počet nakazených až od 70 do 200 tisíc ľudí. Aj percento úmrtí má byť vyššie. Počet ľudí, ktorí už vírusu podľahli, mohol prekročiť i niekoľko tisíc, ale to sú nateraz iba nepodložené špekulácie. Je málo pravdepodobné, aby čínsky prezident Xi Jinping vyhlásil túto epidémiu za národnú katastrofu bez dobrého dôvodu. Chápe, že takéto vyhlásenia môžu spôsobiť obrovskú ranu pre čínske hospodárstvo a štatút krajiny. Situácia je zjavne omnoho vážnejšia, ako sa uvádza. www.hlavnydennik.sk/…/je-mozne-ze-kor…

27/01/2020 Odkiaľ sa vlastne vzal koronavírus? Leonid Savin
Ako bezpečné sú americké biologické laboratóriá vytvorené v postsovietskom svete?...Mesto Wu-chan s 12 miliónmi obyvateľov, ktoré sa stalo epicentrom choroby, je blokované vládnymi orgánmi Číny. Je izolované od vonkajšieho sveta. V niekoľkých ďalších mestách v Číne boli zavedené zákazy a obmedzenia pohybu.
Geografia šírenia choroby je dosť kritická. Mesto Wu-chan v provincii Chu-pej je v skutočnosti centrom Číny. Na druhom mieste po Wu-chan v zaznamenaných prípadoch prejavov koronavírusu je husto osídlená pobrežná provincia Zhejiang. Počet obyvateľov týchto dvoch provincií je spolu asi 100 miliónov. S takou hustotou obyvateľstva sa zvyšuje nebezpečenstvo šírenia epidémie.
....Nedávno (r.2017) začalo vo Wu-chan pôsobiť Národné biolaboratórium. Uskutočňujú sa v ňom experimenty s patogénnymi mikroorganizmami. Má byť jedným z celkovo piatich až siedmich budúcich laboratórií 4. úrovne biologickej bezpečnosti (BSL-4) v Číne do roku 2025. Spolu je na svete 56 takýchto laboratórií. Predpokladá sa, že vznik takýchto laboratórií sa rovná prijatiu do elitného klubu štátov, ktoré sa venujú virológii na pomerne vysokej úrovni.
Koronavírus, ktorý sa teraz šíri, patrí do tretej úrovne bezpečnosti. Mnoho západných médií pripomína únik vírusov v roku 2004. Prepuknutie vírusového ochorenia vtedy zabilo 774 ľudí. V súčasnosti je ale situácia komplikovanejšia a ešte nepriehľadnejšia.
Oficiálne patentové údaje pre kmeň koronavírusu sú obsiahnuté v databáze. Čo umožňuje, že koronavírus sa môže použiť ako vakcína na liečenie alebo prevenciu chorôb. Ako napríklad infekčná bronchitída. Vlastníkom a producentom tohto kmeňa je britský Pirbrightov inštitút. Ten má tiež vzorky prasacej chrípky a iných nebezpečných vírusov. Podľa oficiálnych údajov inštitút dostáva prostriedky na svoju činnosť od Rady pre výskum v oblasti biotechnológie a biológie. Jeho história sa začína v roku 1914. Vtedy bola založená pôvodná stanica na testovanie tuberkulózy.
Inštitút má kontakty s rôznymi organizáciami v USA. Napríklad s Nadáciou Billa a Melindy Gatesových. Práve tá financovala vytvorenie fondu protilátok. Je dôležité si uvedomiť, že hoci je inštitút britský, patent na koronavírusy patrí vlastne Američanom.
Niektoré médiá napísali, že „varovanie“ pred prepuknutím koronavírusovej epidémie bolo urobené ešte tri mesiace pred jej začiatkom. Dôkazom majú byť pasáže z rozhovoru s Ericom Tonerom z Centra pre zdravotnú bezpečnosť Johns Hopkins v USA. A tu sa opäť objavila Gatesova nadácia. Navyše spolu so Svetovým ekonomickým fórom známym ako „Davos“. Spolu s Johns Hopkinsovým Centrom pre zdravotnú bezpečnosť organizovali cvičenie na modelovanie epidémie. A toto cvičenie sa konalo v New Yorku ešte 18. októbra 2019 pod názvom „Udalosť 201“.
Scenár vývoja podľa simulácie epidémie vyzerá ozaj dosť strašidelne. Nový vírus môže preniknúť na všetky kontinenty za šesť mesiacov. Nakaziť môže až 65 miliónov ľudí v rôznych krajinách do 18 mesiacov. Podľa Centra pre zdravotnú bezpečnosť Johns Hopkinsa NEmôže žiadna moderná vakcína poraziť nový vírus. (L: čili pomoci může jen přírodní léčba, pokání a modlitba víry k pravému Trojjedinému Bohu) Hrozí, že bude smrteľnejší než závažný akútny respiračný syndróm známy ako SARS alebo fialová smrť.
Laboratórium vo Wu-chan bolo uvedené v osobitnej správe z roku 2019 Amerického centra pre kontrolu a prevenciu chorôb. Bolo charakterizované ako moderné a spoľahlivé centrum s prvotriednymi odborníkmi. Vynára sa však ďalšia dôležitá otázka. Aké bezpečné sú americké biologické laboratóriá v postsovietskych krajinách? A do akej miery sú verejnosti známe údaje z výskumov a rôznych projektov Pirbrightovho inštitútu a jeho amerických partnerov? Na tieto otázky je potrebné okamžite odpovedať.
Zdroj: (Fond strategickej kultúry) Rusky: www.fondsk.ru/…/otkuda-vzjalsja…
Slovenský preklad: www.hlavnydennik.sk/…/odkial-sa-vlast…
---------------------------------------------------------------------------------------
K dvěma článkům níže pod čarou ze zdroje „Panorama“, nikoliv k těm nahoře z jiných zdrojů:
Omlouvám se, četl jsem a překládal jsem po půlnoci velmi unaven, nepodíval jsem se pod 2 níže umístěné ruskojazyčné články a nevšiml si proto maličkých ruských písmenek pod nimi, že to je:
Сатирическое издание «Панорама». Все тексты на этом веб-ресурсе представляют собой гротескные пародии на реальность и не являются реальными новостями.
Satirické vydavatelství „Panorama“. Všechny texty na tomto webovém zdroji jsou groteskní parodií na realitu a nejsou skutečnými zprávami.

1.2.2020 Čínské ministerstvo zahraničí oficiálně požadovalo, aby Spojené státy vysvětlily skutečnost, že v evakuovaném generálním konzulátě USA ve Wuhanu (Wu-chanu) byly nalezeny pohřbené kontejnery s označením životu nebezpečno (BIOHAZARD).
V oficiálním prohlášení ministerstva zahraničí se říká, že kontejnery našli 30. ledna 2020 poté, co USA generální konzulát ve městě Wuhan se v plné sestavě evakuoval na speciální palubu amerického letectva kvůli nákaze novým virem.
...Čína také iniciuje mimořádné zasedání Rady bezpečnosti OSN, „- řekl mluvčí ministerstva zahraničí Hua Chunying.
Na čínském oddělení upřesnili, že bylo nalezeno celkem osm kontejnerů označených životu nebezpečno. Agentura „Xinhua“ také opublikovala jejich fotografie ve vojenském skladišti poblíž konzulátu.

Boxy byly zabaleny ve dvou vrstvách plachtou a pohřbeny v zahradě generálního konzulátu USA v hloubce jednoho a půl metru. Jejich obsah se nyní studuje čínskými vojenskými biology.
Zdroj rusky: panorama.pub

3.2.2020 Čínští vědci našli v genomu koronaviru „podpis“ americké biolaboratoře Ravenlab.
Vědci z Číny rozluštili genom koronaviru 2019-nCoV a objevili v něm „podpis“ americké biologické laboratoře Ravenlab. Specialisté vyprávěli o svém objevu na tiskové konferenci v Pekingu.
Charakteristický otisk byl nalezen ve struktuře jednovláknové RNA. Po dekódování jedné části, vědci převedli data do spektrogramu kde jasně vystupovala písmena RVNLB (Ravenlab). Dle specialistů se pravděpodobnost toho, že tu jsou spontánně, blíží nule.
«Náhodné mutace mohou vysvětlit nalezení tohoto řádku pouze teoreticky. V praxi podobný způsob kódování používá mezi odborníky známá laboratoř Ravenlab, aby označkovala své inženýrské projekty - už jsme viděli něco podobného dříve a nyní jsme plně přesvědčeni, že je to stejná značka», - řekl vedoucí Šeňčžeňské biologické laboratoře Kiň Seučeň.
Specialista dodal, že etiketa (značka) byla umístěna na takovém místě, které obvykle není přístupné k přečtení jinak, než s použitím pokročilé (progresivní, moderní) americké technologie. Avšak vývojáři nepočítali s tím, že se v Číně začátkem r.2020 objevil nový RNA skener 天际 线 全景 ( «Červené svítání, Red Dawn"), který není horší než jeho americké protějšky v kvalitě skenování.
Informace o objevu předali orgánům Čínské lidové republiky. Čínští diplomaté už uvedli, že mají v úmyslu řešit tuto záležitost na úrovni Rady bezpečnosti OSN. Provádí se další studia viru. Zdroj rusky: https://panorama.pub/31130-kitajskie-uchenye-nashli.html
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

L: Hledá a našel se obětní beránek, nebo skutečný viník nenápadně i pomocí ruské satiry?
Pokud čínské služby v kontejnerech odhalí koronaviry na USA evakuovaném velvyslanectví v Číně, existovalo-li tam a bylo-li evakuováno (ač je tam mohly dát i čínské komunistické tajné služby - dělo se podobné po r.1948 v Československu, když komunistické tajné služby dávaly na fary samopaly, granáty, jakoby je tam kněží skladovali), pak je to strašné a NEVYLUČUJI ANI 1 z těchto 2 možností. Nenávist Číňanů a Rusů k USA a touha se pomstít pomocí jaderných bomb asi vzroste.
Libor Halik
Infikovaní Číňané nyní přežívají díky tomuto: až po 23.2.2020. Bůh vyslyšel modlitby za spásu Číňanů.
Libor Halik
...by na konci února 2020 mohlo být až 180 milionů nakažených za předpokladu zachování stávajícího tempa šíření infekce. Může jít o únik z čínských virologických laboratoří v oblasti Wuhanu, či o „hybridní válku“ proti Číně, či o test potenciální biologické zbraně ze strany Číny, ze strany jiné země. Může jít o úmyslně použitý spouštěč ekonomické krize. ac24.cz/…/michal-brand-ko…
Libor Halik
L: Hledá se obětní beránek! Pokud čínské služby v kontejnerech odhalí koronaviry na USA evakuovaném velvyslanectví v Číně (ač je tam mohly dát i čínské komunistické tajné služby - dělo se podobné po r.1948 v Československu, když komunistické tajné služby dávaly na fary samopaly, granáty, jakoby je tam kněží skladovali), pak je to strašné a NEVYLUČUJI ANI 1 z těchto 2 možností. Nenávist Číňanů …More
L: Hledá se obětní beránek! Pokud čínské služby v kontejnerech odhalí koronaviry na USA evakuovaném velvyslanectví v Číně (ač je tam mohly dát i čínské komunistické tajné služby - dělo se podobné po r.1948 v Československu, když komunistické tajné služby dávaly na fary samopaly, granáty, jakoby je tam kněží skladovali), pak je to strašné a NEVYLUČUJI ANI 1 z těchto 2 možností. Nenávist Číňanů k USA a touha se pomstít pomocí jaderných bomb asi vzroste.