Clicks1K
olek19801
8

Testy na koronawirusa wycofane.

Dały wynik dodatni u kozy i papai [to owoc]

www.rp.pl/…/200509862-Tanza…

Prezydent Tanzanii John Magufuli poinformował, że wycofano stosowane testy na obecność koronawirusa, ponieważ dały wynik dodatni przy badaniu próbek m.in. kozy i papai.

W Tanzanii odnotowano 480 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu [?? znów kłamstwo: Mieli różne choroby, w tym „test na koronę”. MD] COVID-19 zmarło 16 osób.

Prezydent John Magufuli w niedzielę zakwestionował statystyki dotyczące jego kraju. Zlecił przeprowadzenie kontroli w laboratorium, gdzie trafiały testy.

Magufuli powiedział, że osoby, które uzyskały dodatni wynik testu na obecność wirusa, mogą nie być chore i poddał w wątpliwość wiarygodność sprzętu laboratoryjnego i techników. Przekazał, że mogło dojść do celowego sabotażu.
W ramach kontroli potajemnie testowano różne zwierzęta, owoce oraz olej silnikowy. Próbki pobrane z papai, od przepiórki i kozy dały wynik dodatni.
================
[Może u nas przetestować na Szumowskim?? MD
dakowski.pl/index.php
Anieobecny
John Magufuli - prezydent kraju...
Król stający w obronie swoich obywateli...
A nie interesów, np. pol-in

If ju noł łod aj min...
Anieobecny
No właśnie...
Baj de łej, nie mam mordoksiążki...
Anieobecny
2 mld na propagandę...
Toż to dużo srebrników...
Krystian N.
Chyba wycofam się z twierdzenia, że Murzyni stoją niżej od Białasów w hierarchii mądrości.
olek19801
Jak wygląda Szumowski na tle kozy???

Koza atrakcyjniejsza 😂
Rafał_Ovile
COVID-19 to zmyślona choroba dla wprowadzenia globalnego totalitaryzmu poprzez zarządzanie strachem. Lekka grypka nie jest niebezpieczna i należy wzmacniać organizm i się uodparniać naturalnie poprzez kontakt z chorymi. Korona wirusy były i są i będą pośród ok 38 bilionów wirusów w każdym organizmie ludzkim...
olek19801
Oszustwo do potęgi! Koronaświrus narzędzie WHO.