lv.news
43

Likumdošanas akti par zaimošanas upuri, kas tiks izpildīts

57 gadus vecais Pakistānas protestants Zafars Bhati, kurš kopš 2012. gada jūlija ieslodzīts par “zaimošanu” Ravalpindi, Pakistānā, 3. janvārī tika mainīts uz nāvi.

"Jēzus pasaules misijas" vadītājs Batti tika apsūdzēts par "zaimojošu ziņojumu" sūtīšanu musulmaņu sludinātājam no mobilā tālruņa, kas viņam tika nodots tikai pēc ziņojumu nosūtīšanas un kura SIM karte nebija uz viņa vārda. Saskaņā ar BritishAsianChristans .org, Bhatti ir analfabēts un tāpēc nevar rakstīt ziņas.

Viņa sieva Bibi (72) sacīja, ka tika veikti vairāki mēģinājumi panākt, lai Batijs atkristu no islāma, lai atbrīvotu viņu uz šī pamata, "taču viņš ir stiprs savā ticībā".

Decembrī Bhatti advokāts joprojām cerēja viņu atbrīvot pret drošības naudu smagā diabēta un nesenā sirdslēkmes dēļ. Līdzīgi lūgumi par drošības naudu ir apmierināti slepkavām un izvarotājiem. Bhatti redze pasliktinās, jo kamerā ir vājš gaisma.

Rietumu režīmi zina līdzīgus zaimošanas likumus, kas aizsargā viņu rasismu un homoseksuālo civilreliģiju no kritikas. Attiecīgi viņi neko nedara, lai atbrīvotu Bhatti.

#newsLjfyipikdr