Clicks1.6K
pl.news
4

Homodiotyzm: biskupi i księża licytują się na gejostwo

Jezuicki Uniwersytet Fordham w Nowym Jorku stworzył film z 18 czerwca jako rekompensatę za odwołaną progejowską konferencję Outreach 2020.

Zawiera on krótkie wypowiedzi mówców, którzy przebijają się nawzajem w propagandzie gejowskiej.

Pierwszy z nich to oczyiście James Martin, który ogłasza, że Outreach 2020 ma poparcie nowojorskiego kardynała Timothy'ego Dolana.

Arcybiskup Santa Fe, John Wester, jęczy, że "tak wielu naszych współkatolików" niemal codziennie doświadcza izolacji i depresji z powodu swojej "orientacji seksualnej" czy "tożsamości płciowej" i że progejowscy "katoliccy" słudzy podążają śladami Chrystusa.

Biskup Lexington, John Stowe, chwali rzekomą "podróż wiary" homoseksualistów: "podziwiam twoją wytrwałość w pozostaniu wiernym swojej katolickiej tożsamości i wierność temu, kim jesteś".

Amerykański prowincjał jezuitów, John Cecero, powołuje się na rzekomą "nienawiść, która istnieje we wszystkich formach homofobii w naszym Kościele". Dla niego homoseksualiści są "promykiem nadziei".

Otyły zakonnik Greg Greiten z parafii św. Pawła w Minneapolis i czarny o. Bryan Massingale z Uniwersytetu Fordham mówią światu, że są homoseksualistami.

#newsTpilfpggbc
JezusMaryja1
OHYDA !
Znak czasow OSTATECZNYCH !
OHYDA i ODSTEPSTWO od Boga !
Weronika-S.
Najgorsze jest to, że obecnie Kościół instytucjonalny nie dystansuje się, ale jakby tolerował sodomię, czy nawet bano się wypowiadania prawdy na ten temat. Czy to nie odstępstwo?
marcys.td
Obrzydzenie! Oglądnąłem filmik na jutubie i, powiem szczerze, tak odrażających postaci reklamujących dewiacje jeszcze nie widziałem. Ohyda! Ale to dobrze, bo zboczeńcy nie będą chcieli przyjść do takiego kościoła (małą literą), gdzie takie paskudztwa go kreują

.

www.youtube.com/watch
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Same te twarze mówią same za siebie, widać na nich kto przez nich przemawia, kogo słuchają i komu służą. W tym przypadku potrzebny jest Egzorcysta z potężnym egzorcyzmem!