Anton Čulen
Modlitba k Matke Eucharistie. Prosíme, aby sa v kostoloch obnovil pokornejší a biblickejší spôsob prijímania Eucharistie do úst
Peter(skala)
V súvislosti s interupčným zákonom ma zaujala miera kriminality medzi mužmi a ženami. Vo všeobecnosti je známe, že v krimináli (väznici) su väčšinou muži a ženy sú ovela menej.

Navonok sa preto môže zdáť, že muži sú horšími ako ženy, ale to je len zdanie. V skutočnosti je to vyrovnané, len zákony sú tak ustanovené, že sa zamieriavaju viac na mužsku slabinu.

Totižto muži páchaju trestné činy …More
V súvislosti s interupčným zákonom ma zaujala miera kriminality medzi mužmi a ženami. Vo všeobecnosti je známe, že v krimináli (väznici) su väčšinou muži a ženy sú ovela menej.

Navonok sa preto môže zdáť, že muži sú horšími ako ženy, ale to je len zdanie. V skutočnosti je to vyrovnané, len zákony sú tak ustanovené, že sa zamieriavaju viac na mužsku slabinu.

Totižto muži páchaju trestné činy ako krádeže, znasilnenia a vraždy kvôli materiálnym a sexuálnym túžbam a práve tieto činy sú podla zákona trestné.

Kdežto ženy, kedže su slabším pokolením, tak sa uchyluju k takým činom, ktoré su im bližšie a ešte nie su trestným činom: interupcie, prostitucia... tak riešia svoje problemy-túžby

Keby zakony boli ustanovené aj pre tieto zločiny, tak vo väzniciach by to bolo vyrovnané. Nie, že by išlo o to, aby sa to docielilo, ale poukazujem na skutočnosť a príčiny, pre ktoré je vidieť rozdiel v kriminalite.

Ináč, Záborská je dlaším typickým ukážkovým príkladom, ako ženy v politike rozhodjuju. Oni vedia aj dobre poradiť, dokažu poukázať na také chyby, ktoré mužom zvyknú uniknuť, ale akonahle sa maju rozhodovať, tak v čase krízy alebo naopak slávy u nich prevládajú emocie tak silno, že sa nedokážu rozhodnuť pre ťachšie zákony.

Zaborska keby mala rozhodujucu funkciu ako napr.minister(ka) alebo premierka(ka) či prezident(ka), tak by zlyhala podobne ako Čaputová, Matečná, Kaľavská atd...
Istvano
Nedajte sa zmiasť tzv. Záborská je za slobodna Neuwirthová. Nič vám to nehovorí? Krv nie je voda. Je predsa z vyvolenej rodiny od Mŕtveho mora. Nemôže predsa zaprieť svoj pôvod. Nezabudnime, že my všetci gójovia sme pre nich iba zvieratá, nás môžu ľubovoľne klamať a podvádzať a podľa ľubovole likvidovať. Oni sú tu predsa na to, aby nám "zvieratám" vládli. Iba ONI patria do parlamentu a vlády. IM …More
Nedajte sa zmiasť tzv. Záborská je za slobodna Neuwirthová. Nič vám to nehovorí? Krv nie je voda. Je predsa z vyvolenej rodiny od Mŕtveho mora. Nemôže predsa zaprieť svoj pôvod. Nezabudnime, že my všetci gójovia sme pre nich iba zvieratá, nás môžu ľubovoľne klamať a podvádzať a podľa ľubovole likvidovať. Oni sú tu predsa na to, aby nám "zvieratám" vládli. Iba ONI patria do parlamentu a vlády. IM patria všetky vrcholové managérske a podnikateľské funkcie. Iba IM patrí do rúk veda, umenie a masovo komunikačné prostriedky. ICH je pôda všetkých univerzít. Nám zostáva iba sprostá drina, ako ťažným zvieratám, ktoré musia trpieť, ako nad nimi plieska bič. Dokedy?
BernadettaJaMalinka
Zaujímalo by ma, aké má korene E. Heger alebo Krajčí.. 🤔
ekans
dovtedy, pokial to Boh dopustí za našu neveru, hladáme zážitky vo falošných zjaveniach, chodíme k nim na půte a pravá podstata víry nám uniká
Coburg
snake, ty budeš spájať "zážitky z falošných zjavení" aj s kozmickým výskumom NASA, alebo so stavom premnoženia sa koralov v juhočínskom mori. Daj sa konečne vyšetriť odborníkovi alebo prestaň brať halucinogény.
Peter(skala)
Snake-starý had a pokušitel, nemá nič na praci, tak voprozuje
😤
ekans
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
ekans
potrefené svine
ekans
tů akurát Selecký adoruje
Caesar
Zradila? Tato bosorka z KDH miluje peniaze a pre peniaze urobí vsetko, preto sa vopchala do matovicovej prdele, len aby aspon mala zabezpecený poslanecký plat....
Ved je viceprezidentkou kalergiho paneuropy, cize je to satanistka - bestia v ovcom kozuchu
Istvano
Nikoho nezradila. Iba potvrdila svoj pôvod. My sme pre ňu iba spodina a zvieratá, s ktorými môže ľubovoľne nakladať. Čudovať sa jej že nás podviedla je ako čudovať sa zmiji, že vás uštipne. Zmija je predsa na to určená a má na to jed, aby svojho protivníka uštipla a zabila. Títo "vyvolení" obrezaní tzv. kresťania nikdy neboli a nikdy nebudú skutoční kresťania. Skutočné kresťanstvo má dve hlavné …More
Nikoho nezradila. Iba potvrdila svoj pôvod. My sme pre ňu iba spodina a zvieratá, s ktorými môže ľubovoľne nakladať. Čudovať sa jej že nás podviedla je ako čudovať sa zmiji, že vás uštipne. Zmija je predsa na to určená a má na to jed, aby svojho protivníka uštipla a zabila. Títo "vyvolení" obrezaní tzv. kresťania nikdy neboli a nikdy nebudú skutoční kresťania. Skutočné kresťanstvo má dve hlavné prikázania- milovať Boha a blížneho. Obrezaní "vyvolení" kresťania nemilujú Boha, ale zlaté teľa. Blížneho milujú, ale ich blížny je iba obrezaný a "vyvolený", my ostatní sme iba na to, aby sme na nich dreli od svitu do mrku. Kresťanstvo používajú iba ako mimikry a prostriedok na získavanie všetkých benefitov. Žiaľ veľká väčšina kresťanov to vôbec nechápe na veľkú radosť "vyvolených". Dovtedy budeme v svrabe, dokiaľ to nepochopíme.
zaba
Je ale třeba mít stále na paměti, že v konci času se židé obrátí viz. 11kap. Římanům. Až zažijí ďábelskost svého nainstalovaného mesiáše Antikrista, tak se patrně obrátí k pravému mesiáši. Jako největší odpůrci komunismu byli nakonec ti, kdo je nejvíce pochopili a zažili. Dnešní německá liberální teologie má své největší odpůrce právě zase jen z řad Němců (Racinger, Muller, Schnaider, Brandmuller…More
Je ale třeba mít stále na paměti, že v konci času se židé obrátí viz. 11kap. Římanům. Až zažijí ďábelskost svého nainstalovaného mesiáše Antikrista, tak se patrně obrátí k pravému mesiáši. Jako největší odpůrci komunismu byli nakonec ti, kdo je nejvíce pochopili a zažili. Dnešní německá liberální teologie má své největší odpůrce právě zase jen z řad Němců (Racinger, Muller, Schnaider, Brandmuller...) Budoucí éra míru a pokoje bude nakonec o vzkvétajícím Jeruzalému.
dalila
To sme dopadli. A ináč zaväzuje ju hlasovať za akýkoľvek zákon ktorý by zlepšoval situáciu nenarodených
Peter(skala)
presne to povedal sv.JPII. 😇
ekans
a kdy ten zákaz chtěla?
Anton Čulen
Až bude na to vhodná doba. To hovoria v KDH na legislatívnu úpravu ohľadom interrupcií, Výhrady svedomia, cirkevné školy, svätenie nedele atď. v FKI, FVO, Fórum života už dlhé desaťročia a ako vidieť, nič sa na tom nezmení ani teraz. POZOR na KDHácké FÓRA!!
apredsasatoci
Záborská nezradila. Záborská je známa firma už z europarlamentu.