Orędzia
1.4K

Antychryst już jest wśród was, ale nie bójcie się; Mój ojciec pozwoli mu ujawnić się dopiero po ostrzeżeniu.16 kwietnia 2021 r. a co by było, gdyby Syn zatracenia pojawił się przed ostrzeżeniem? Nie byłoby ocalałych, którzy mogliby zamieszkać w Nowym Stworzeniu.

Uważajcie bo media i uczniowie mego przeciwnika zaczęli już ogłaszać jego pojawienie się!
Owce z mojej trzody, pokój mój z wami. Moja trzodo, wilki są już zakamuflowane pośród was, ale nie bójcie się; Nie pozwolę, żeby coś ci się stało. Pamiętajcie, jestem Wiecznym Pasterzem, który oddaje życie za swoje owce; przyjdźcie do Mnie lub do Bożej Pasterki, mojej Matki, a zapewniam was, jeśli jesteście owcami mojej trzody, że nic i nikt nie może was dotknąć ani skrzywdzić.

Rozpoczyna się czas ciemności, a wilki już wędrują po tym świecie i szukają moich owiec, aby je pożreć. Chrońcie się, moja trzodo, duchową zbroją (Ef 6,10 / 18) i pieczętujcie się rano i wieczorem moją krwią, wzmacniając swoją zbroję mocą Psalmu 91. Jeśli będziesz postępować zgodnie z moimi instrukcjami, będziesz żył, ale jeśli odejdziesz ode mnie, zginiesz, bo beze mnie jesteś niczym.

Owce mojej trzody, istota niesprawiedliwa [antychryst] już jest wśród was, ale nie bójcie się; Mój ojciec pozwoli mu ujawnić się dopiero po ostrzeżeniu; rozpoznasz jego wygląd, gdy wygłosi swoje ogólnoświatowe oświadczenie za pośrednictwem mediów. Miliony dusz giną każdego dnia z powodu grzechu i ciągłej złości, a co by było, gdyby Syn zatracenia pojawił się przed ostrzeżeniem? Nie byłoby ocalałych, którzy mogliby zamieszkać w Nowym Stworzeniu. Wielu przyjdzie i będzie udawać Mnie; powiedzą: „Ja jestem Mesjaszem” i oszukają wielu ludzi. (Mt 24,4 / 5)

Strzeżcie się fałszywych proroków w owczej skórze, którzy chodzą dookoła ogłaszając przyjście Mesjasza! Pamiętajcie: nie postawię już stopy na TEJ ziemi; Moje Powtórne Przyjście będzie w chwale i blasku po Wielkim Oczyszczeniu Mojego Stworzenia i Moich stworzeń; w nowym niebie i na nowej ziemi zamieszkam z moim wiernym ludem. Powtarzam wam, przeczytajcie moje słowo z Ewangelii Mateusza 24 i rozmyślajcie w swoim sercu, aby nikt nie mógł was oszukać w tym czasie. „Mesjaszem”, który wkrótce się pojawi i którego wielu zwiastuje, to nie ja, ale Antychryst. Propaganda na temat pojawienia się fałszywego mesjasza już się rozpoczęła; uważajcie, byście nie dali się nabrać na to oszustwo, owce mojej trzody, gdyż media i uczniowie mego przeciwnika zaczęli już ogłaszać jego pojawienie się!

Wiele przesłań i fałszywych proroków mówi dziś o przyjściu Mesjasza. Bądź bardzo ostrożny, ponieważ wszystkie wiadomości, które ode mnie pochodzą, muszą być potwierdzone moim słowem. Moi prorocy nie szukają protagonizmu ani uznania na tym świecie; a głównym znakiem rozpoznania ich jest atak, prześladowanie i cenzura, której są poddawani. Pamiętajcie, uczeń nie jest niczym więcej niż panem, a sługa nie jest czymś więcej niż jego panem. (Mt 10:24)

Moja trzoda, Henoch i Eliasz są już wśród was, ale wasz brak wiary nie pozwolił wam ich zobaczyć i zaakceptować. Moi dwaj świadkowie pojawią się publicznie dopiero po ostrzeżeniu. Masz ducha Henocha i Eliasza ze Starego Testamentu. Misją jednego jest ewangelizacja, a misją drugiego jest walka z Antychrystem w czasie jego ostatniego panowania. Cieszcie się więc, bo już niedługo poznacie moich dwóch świadków.

Przypominam ci: uważajcie, aby nie dotykać moich pomazańców, nie czyńcie krzywdy moim prorokom. (Ps 105,15) Istnieje zemsta za to, co przytrafiło się jednemu z moich wybranych. (Ps 79:10) .Kto kto skrzywdzi moich dwóch świadków, umrze. (Wersja 11,5)

Mój pokój zostawiam tobie, daję ci mój pokój. Pokutujcie i nawróćcie się, bo bliskie jest królestwo Boże.

Wasz Mistrz, Jezus Dobry Pasterz.

Przedstaw moje orędzia zbawienia całej ludzkości, owcom mojej trzody.

Pilne wezwanie Jezusa Dobrego Pasterza do swojej trzody. Wiadomość do Enoch.