Clicks873
Varovanie
5

TOUHA PO MOCI ODDĚLUJE LIDI OD BOHA

Poselství Matky Spásy ze dne 23. května 2020.
Nástroj: Luz de Maria (Argentina).
www.revelacionesmarianas.com/english.htm

Milované děti mého Neposkvrněného Srdce:
Žehnám vám svou mateřskou láskou.
ZLO PRONÁSLEDUJE MÉ DĚTI; TAK TOMU BYLO PO CELÉ VĚKY [Zj 17].
Had přišel, aby vzal s sebou děti mého Syna, uchvátil je tisíci způsoby skrze mysl a myšlenky tím, že u těch, které jsou extrémně racionální, vyvolal bezdůvodné otázky.
Nevědomost a arogance člověka se opakuje v této generaci, která touží být jako Bůh a nezodpovědně nakládat s životem. Touha po moci odděluje lidi od Boha, držíc je jednou v záležitostech nebe a jindy v záležitostech světa. Proto v každém okamžiku jsou lidská stvoření obklopena malomocenstvím, které se přenáší nedovolenými činy, protože je vidí jako dobré, ale jejich svědomí jim říká, že dobré nejsou, a že jdou proti Božímu Zákonu.
Hranicí mezi dobrem zlem je jeden krok lidského ega. Je to okamžik, kdy stvoření se zahalí temnotou a vstoupí do něčeho, z čeho pak nemůže vyjít.
Světový vůdce trpí, vzbuzuje obdiv, ale i obavu lidstva.
Milované děti mého Neposkvrněného Srdce, tato generace přijala zneuctění lidstva a tato zneuctění mají za následek jeho celkovou očistu.
Chaos, kterému musí lidstvo čelit, není hmotné povahy, jak se obává velká část mých dětí. Největší chaos přichází, když Bůh je vyhoštěn a kdy ti, kteří nejsou částí pravého magisteria církve, se postavili před Něj.
Moji milovaní lidé:
Existuje virus, který je horší než ten současný – je to nedostatek důvěry v mého božského Syna.
Člověk nemá vůči mému Synu žádnou úctu, protože se od Něj oddělil. Nejhorší pandemie, která v této generaci existuje, je ztráta víry, která vyvolává rozdělení a pronásledování v lidu mého Syna vůči mým oblíbeným synům a vůči lidem mého Syna, kteří se zavázali evangelizovat Boží lid.
Milovaní, ti, kdo kážou, jsou donuceni k mlčení, kdo pozvedají své hlasy, jsou deptáni, na ty, kdo oznamují Slovo mého Syna a mé slovo, jsou uvalovány strašné tresty. Ticho a mlčení mých dětí je zárukou vítězství zla nad naivními.
Velká temnota se vznáší nad lidem mého Syna, temnota, způsobená vulkanickými erupcemi, silným větrem, který zvedl písek a hlínu, a zabránil slunci mít převahu. Voda moří stoupne znenadání a mé děti budou trpět. Příroda bude jednat bez varování, bude jednat s nesmírnou silou.
Nemoci se rozmnoží v různých podobách a nedůvěra mezi lidmi světa bude růst, dokud se nakonec nebudou bát jeden druhého.
Hvězda Slunce vyvolá u člověka strach a nárůst elementů přicházejících z vesmíru a padajících na Zem, způsobí poplach.
Hřích musí být odčiněn, nejdřív rukou člověka, pak Boží ruka bude působit na lidstvo, poté, co muž zatracení zbičoval hříšné lidstvo.
Milované děti mého Neposkvrněného Srdce: budete hledat Pravdu a nenajdete ji, proto v tomto čase musíte být jedno s mým Synem, musíte být obráceny, abyste nebyly obětí zmatku, musíte být silné, být stvoření víry, plné lásky ke Kristu eucharistie a důvěry v pomoc shora.
Nabízím vám mou ochranu a pomoc, ale pro to musíte hledat Boží Království [Mt 6, 33], žít v neustálém obrácení, pracovat a jednat v podobnosti s mým Synem.
Co přichází, přijde, jako to, co jsem oznámila a čemu jste neuvěřili…, a tak v mžiku oka přijde pohroma.
Ukryjte se pod mým mateřským pláštěm, povedu vás k mému Synu, abyste se mohli radovat z věčné slávy.
V jednotě s Nejsvětější Trojicí.
Matka Maria
Dorotta
Muzete prosim dokazat ze poselstvi je schvaleno cirkvi?? Ja vam tu take muzu vymyslet a psat poselstvi kazdy dej!! To vas to jako bavi??? Lidi probudte se a vraťte se k prave vire k bohu a ne k temto zvastum!
Varovanie
Carretera Norte Km. 151 San Ramón Apartado Postal No. 16 Estelí, Nicaragua celiana22@cablenet.com.ni
Telephone: (505) 2710-1150
Estelí, Nicaragua, Year of Our Lord, March 19 of 2017 Solemnity of the Patriarch Saint Joseph
The volumes that contain “PRIVATE REVELATION” from Heaven given to Luz de María from the year 2009 to the present time have been given to me for the respective Ecclesiastic …More
Carretera Norte Km. 151 San Ramón Apartado Postal No. 16 Estelí, Nicaragua celiana22@cablenet.com.ni
Telephone: (505) 2710-1150
Estelí, Nicaragua, Year of Our Lord, March 19 of 2017 Solemnity of the Patriarch Saint Joseph
The volumes that contain “PRIVATE REVELATION” from Heaven given to Luz de María from the year 2009 to the present time have been given to me for the respective Ecclesiastic Approval.
I have reviewed with faith and interest these volumes entitled: “THY KINGDOM COME”, and have come to conclusion that they are a call to Humanity to return to the Path that leads to Eternal Life, and that these Messages are an explanation from Heaven in these moments in which man must remain attentive to not go astray from the Divine Word.
In each revelation given to Luz de María, Our Lord Jesus Christ and the Blessed Virgin Mary are guiding the steps, the work and actions of the People of God in these times in which Humanity needs to return to the Teachings contained in the Holy Scripture.
The contents of these volumes are a treaty of Spirituality, Divine Wisdom and Morality for those who welcome them with faith and humility, so I recommend them for you to read, meditate upon and put them into praxis.
I DECLARE that I have not found any Doctrinal error that attempts against the faith, morality and good habits, for which I grant these publications the IMPRIMATUR.
Together with my blessing, I express my best wishes for the “Word of Heaven” contained here to resonate in every creature of good will.
I ask the Virgin Mary, Mother of God and Our Mother, to intercede for us so that the Will of God be fulfilled “...on Earth as it is in Heaven.” (Mt, 6:10)
IMPRIMATUR
____________________________ Juan Abelardo Mata Guevara, SDB Head Bishop of Estelí, Nicaragua
www.revelacionesmarianas.com/libros/en/2017.pdf
Varovanie
Nikaragua je rovnaký kontinent , ako Argentína , žiadna Afrika. A prečo to schválil tento Biskup !?… na to sa netreba pýtať , ak tam nenašiel žiadny rozpor z učením cirkvi ani Písmom Sv. načo toľko otázok !?…a ak by predsa , treba sa opýtať Argentínskeho miestneho biskupa pod ktorého Luz de Mária patrí.
Peter(skala)
PetrB
Možno ti pomôžu Slová z Biblie, kde Ježiš hovorí: doma prorok nie je výtaný... keby prišiel niekto cudzí, toho by ste prijali

Ked prišiel Ježiš (Prorok) ktorého poznali ako rodáka a od detstva, tak takého nechceli, ale keby prišiel niekto z cudziny, ktorého nepoznaju, tak toho by prijali, lebo tým ludom neišlo o posolstvo, či proroctvo, ktoré prorok prináša, aby ho žili, ale o senzacie, o …More
PetrB
Možno ti pomôžu Slová z Biblie, kde Ježiš hovorí: doma prorok nie je výtaný... keby prišiel niekto cudzí, toho by ste prijali

Ked prišiel Ježiš (Prorok) ktorého poznali ako rodáka a od detstva, tak takého nechceli, ale keby prišiel niekto z cudziny, ktorého nepoznaju, tak toho by prijali, lebo tým ludom neišlo o posolstvo, či proroctvo, ktoré prorok prináša, aby ho žili, ale o senzacie, o materialne vyhody atd... ktoré u Ježiša dovtedy nevideli.

Ježiš začal so zazrakmi až ked odišiel z domoviny.
Takže mali o nom len tu predstavu, že je obačajným stolarom, od ktoreho nemôžu očakávať nič nadprirodzeneho a tak ani nič pre vyšší zisk, ktorý by mohli ziskať u cudzinca.

Totižto cudzinec, ktorého ludia nepoznaju, má pre nich väčšiu hodnotu, lebo očakávaju že už len zo zvedavosti k sebe prtiahne pozornosť a kde je viac ludí, tak je obchod-zisk.

.....a teraz si predstav, že ako biskup poznaš domacu vizionarku a nevidiš zazraky, uzdravenia, vzkriesenia,materialne zisky, ale len výzvy k pokaniu, ktore ti zasahuju do svedomia.

Možno si povieš: keby aspon uzdravila moju neviditelnu chorobu alebo keby aspon niekoho z tunajších... Tomáš ako z Dechticami:

Keby sa tam diali zazraky ako vo Fatyme, že slnko rotovalo, ale dlhé roky je to častokrat len o pokáni. Aj u nas trnavskí arcibiskupi dodnes sa nevyjadrili k zjaveniam.
Peter(skala)
.zrejme????
to je dosť silné domýšľanie...lebo zakladať si na domnienkach môže viesť chtiac-nechtiac k prenasledovaniu ako posolstiev, tak aj samotnej vizionarky.

Ak máš na mysli skutočný záujem o informacie, tak sa pýtaj konkretne, čo ťa zaujíma, ale ak máš zaujem verejnosti predkladať mylné domnienky o skumaní posolstiev, tak to nemá nič spoločné s odvahou Ducha.

Možno sa časom dozvieš, ako …More
.zrejme????
to je dosť silné domýšľanie...lebo zakladať si na domnienkach môže viesť chtiac-nechtiac k prenasledovaniu ako posolstiev, tak aj samotnej vizionarky.

Ak máš na mysli skutočný záujem o informacie, tak sa pýtaj konkretne, čo ťa zaujíma, ale ak máš zaujem verejnosti predkladať mylné domnienky o skumaní posolstiev, tak to nemá nič spoločné s odvahou Ducha.

Možno sa časom dozvieš, ako prebieha skumanie posolstiev miestnym ordinárom, ale vopred si urobiť zaver, že zrejme nič take neexistuje, tak to ide opačným smerom - od hladania Pravdy k potlačaniu Pravdy

Skumajme a kto hladá, ten nájde