Chrystus Król albo śmierć
Zazwyczaj gorliwi obrońcy zwierząt mordują albo są za mordowaniem dzieci nienarodzonych, to fakt!
tekla
Dureń. Nawet nie widział żadnej hodowli zwierząt.
baranek
A co ze zwierzętami hodowanych na kotlety czy buty?
jozef70
Panie Puda, skoro Polaków nie stać na futerka, to może lepiej zmniejszyć podatki, żeby ich było stać?! Można też zakazać zabijania jagniąt lub cielaków (dzieci przecież cierpią najbardziej - nie wspominając matek, które cierpią rozłąkę). Jedzenie jagnięciny to przecież też fanaberia. W ogóle jedzenie mięsa to fanaberia. Proszę się zająć sprawą - może w interpelacji poselskiej niejakiego św. Jana …More
Panie Puda, skoro Polaków nie stać na futerka, to może lepiej zmniejszyć podatki, żeby ich było stać?! Można też zakazać zabijania jagniąt lub cielaków (dzieci przecież cierpią najbardziej - nie wspominając matek, które cierpią rozłąkę). Jedzenie jagnięciny to przecież też fanaberia. W ogóle jedzenie mięsa to fanaberia. Proszę się zająć sprawą - może w interpelacji poselskiej niejakiego św. Jana Chrzciciela (najwyższy czas odebrać mu tytuł świętego KK, gdyż chodził w futerku z wielbłąda i przepasany był pasem skórzanym - a przecież mógł spokojnie chodzić przewiązany sznurkiem do snopowiązałki. A już całkiem tak na marginesie, kiedy zajmiecie się społecznym projektem ochrony życia?!
Weronika.S
Ale dzieci nienarodzone można? oj, @ledun, ledun, coś ty za człowiek. Nie pamiętam , abyś potępił głosowanie Sejmu dopuszczające aborcję. A ustawa aborcyjna jest taka jaka była za rządów lewicy, czyli rządzi lewica. Wykasuj napiszę to gdzie indziej 10 razy.
Młot na posoborowe aberracje
Ten "brudny interes" jest zły w Polce, ale dobry dla Niemiec. Wspieranie tej przez PiS branży może by? Ale nie w Polsce.
jozef70
co za debil,
elieli
Pan Bóg ubrał Adama i Ewę w futerka na wygnanie, czyli mamy chodzić w takich ubrankach panie pośle słupki wam spadną tego pan chcesz
biniobill
Wyobraźmy sobie wrzask opozycji totalnej gdyby PiS był za "mordowaniem zwierząt futerkowych". Wyobraźmy sobie następny powód do demonstracji niemieckiego KOD-u na ulicach skoro kornik drukarz w Puszczy Białowieskiej już się medialnie zużył.
bliźniak
Polecą im słupki w sondażach.
Elendimir
Jarosław Kaczyński był również pierwszą osobą, która w 2016 roku odrzuciła obywatelski projekt ustawy o ochronie życia poczętego.
predex
A co z krowami, świniami, kurczetami, gęśmi, kaczkami ,indykami , baranami, itd.

V nie zabijaj.
EON
Zakazać uboju rytualnego - to jest dopiero zwyrodnienie...