Christmas Campaign: Financial Insights
3
4
1
2
Clicks2.7K
Sw.Joanna
113
MISTRZYNI APOSTOŁÓW CZASÓW OSTATECZNYCH. .More
MISTRZYNI APOSTOŁÓW CZASÓW OSTATECZNYCH.

.
KinLas82
Mam pytanie, kim są ludzie z skrzydłami i dlaczego mają skrzydła?
Sw.Joanna
Matka Boża wyjaśnia znaczenie tego obrazu ale ja chciałam sobie ułatwić i nie przetłumaczyłam tego,lenistwo nie popłaca.Będę chciała jak najszybciej to zrobić.Maqtka Boża mówi:Apostołowie czasów ostatecznych mają skrzydła srebrne aby lecieć tam gdzie ich wiedzie Duch Święty,aby latać w blasku swojego Boskiego Ducha.
przeciwherezjom
Fatalne-fałszywe. W wielkim skrócie:
1. Obrazek. Dwa krzyże na pierwszym planie pod kątem przechylone. Tradycja chrześcijańska unika jak ognia przechylania krzyża. Krzyż pod kątem (walący się w praktyce) mają w swoim logo świadkowie J.
Ten tłumek poniżej też jest do tego by oddawać mu cześć? To ci święci apostołowie - brodaci ze skrzydłami? Tego też nie zna tradycja, by mieszać naturę anioł-…More
Fatalne-fałszywe. W wielkim skrócie:
1. Obrazek. Dwa krzyże na pierwszym planie pod kątem przechylone. Tradycja chrześcijańska unika jak ognia przechylania krzyża. Krzyż pod kątem (walący się w praktyce) mają w swoim logo świadkowie J.
Ten tłumek poniżej też jest do tego by oddawać mu cześć? To ci święci apostołowie - brodaci ze skrzydłami? Tego też nie zna tradycja, by mieszać naturę anioł-człowiek. Nawet najwięksi święci nie są malowani ze skrzydłami. Dziwadła, czuć niepokój z tego obrazu. Obawiam się, że czczenie go może zatruć.
2. Brak wezwania, by się modlić. Pełna automatyzacja. Jesteś wybrańcem Matki Bożej, więc Duch Święty gwarantowany. Wszystkie źródła od czasów biblijnych do Księgi Prawdy poprzez Gobbiego zachęcają nawet tych oddanych Niepokalanemu Sercu Maryi zachęcają, by się gorąco modlić o Ducha Świętego. Tu ani słowa. Masz gwarantowany dar mądrości. Trochę mało, bo teologia uczy, że albo się ma wszystkie siedem darów, albo żaden. Nie rozwijam dalej - musiałbym tu dużo napisać. Generalnie nie ma żadnej zachęty czy wezwania do modlitwy. Wszystkie prawdziwe objawienia bardzo mocno naciskają na wagę i potrzebę modlitwy. To gruuuuuuuba sprawa!
3. Wiem. Jest jeden punkt gdzie jest coś o modlitwie. Przy wyłączności użytkowania Biblii. Ale to jest cofnięcie o prawie dwa tys. lat!. Kościół tak rozpoczął swoją wędrówkę w modlitwie - od brewiarza - czyli modlitwy Pismem św. Do dziś jest to przepiękna i dla osób konsekrowanych obowiązkowa modlitwa. Ale Kościół ma ich znacznie więcej, już ze źródeł pozabiblijnych. Różaniec, Koronka do Miłosierdzia, przeróżne litanie, Modlitwy Krucjaty, (czy choćby krótka modlitwa do Ducha Św. za wstawiennictwem Niepokalanego Serca Maryi ks. Gobbiego, czy "o mój Jezu(...) fatimskie).
Ten punkt dobija (wyłączność Biblii) dobija fakt, że mniej więcej w tym czasie Benedykt XVI wydaje encyklikę o Słowie Bożym. Pisze tam, że chrześcijaństwo nie jest religią Księgi Pisma św. Biblia jest totalnym fundamentem, ale w ciągu wieków byli Ojcowie Kościoła, dzieła świętych prywatne objawienia itd. To są źródła zgodne z Pismem św. ale bardzo go dla nas niejako uzupełniające. Np: nijak nie zbudujemy Koronki do Miłosierdzia Bożego posługując się Pismem św. Przy okazji, objawienia powyższe zostały dane w przeddzień powstawania Księgi Prawdy. Jakby diabeł chciał zawczasu uderzyć, by nie została przyjęta.
4. Pycha. Sami znajdźcie. Jest tam sporo zwrotów zachęcających do elitaryzmu, wyjątkowości - sprytnie zakamuflowanego sekciarstwa. Takie słodziutkie słówka. Jesteśmy słabi i skłonni do pychy, a szatan to wykorzystuje.
WNIOSEK:
Modlitwa. Na serio. Codziennie. Dla Pana Jezusa uważam, że godzina dziennie to mało. Szukacie i pragniecie czegoś wzniosłego, ale boicie się Bogu poświęcić swój czas. Jeśli Mu go nie oddacie i to w całości, to do końca życia będziecie nieszczęśliwie błąkać się po omacku. W najlepszym razie, w jedenastej godzinie się ockniecie i tak jak mówi dzisiejsza Ewangelia dostaniecie tę samą nagrodę. Ale jest coś, co sprawi wam ból zanim wejdziecie do Królestwa Bożego. To, że tak niewiele i tak późno daliście coś Jezusowi. Takie byle co Komuś, kto was tak bardzo ukochał..... Szkoda!
Sw.Joanna
Super,bardzo się cieszę
Sw.Joanna
Wreszcie jakiś znak sprzeciwu ,czyli przesłanie jest prawdziwe.Ja co do tego nie mam wątpliwości.
przeciwherezjom
Fałszywi prorocy w przekazach biblijnych też mieli przeciwników. Najczęściej osamotnionych prawdziwych proroków. I np: tak jest u Jeremiasza (jarzmo drewniane, potem metalowe) - sprzeciw Jeremiasza kończy się w końcu śmiercią fałszywca.
W czasach chrześcijańskich wielu świętych ojców intensywnie walczyło z fałszywymi prorokami, herezjami itd - wykazując zdecydowanie błędy w ich naukach. Pan Bóg …More
Fałszywi prorocy w przekazach biblijnych też mieli przeciwników. Najczęściej osamotnionych prawdziwych proroków. I np: tak jest u Jeremiasza (jarzmo drewniane, potem metalowe) - sprzeciw Jeremiasza kończy się w końcu śmiercią fałszywca.
W czasach chrześcijańskich wielu świętych ojców intensywnie walczyło z fałszywymi prorokami, herezjami itd - wykazując zdecydowanie błędy w ich naukach. Pan Bóg zawsze posyła prawdziwych proroków, żeby odsłaniali oszustwa. Jednak ci odsłaniający Prawdę zwykle są osamotnieni. Takie życie.
Joanno, szanuję Twój wybór. Moim zadaniem nie jest Cię zmusić, byś przyjęła moją kontrę, ale jest Ciebie i innych przestrzec przed duchową trucizną. Obowiązek wykonałem, a Twojej wolnej woli nie tykam.
Jeszcze jedno, zwrócę Ci uwagę na ryzyko Twojej działalności. Ty już działasz i rozpowszechniasz truciznę.. Twoja odpowiedzialność jest większa niż innych. Oni zniszczą czy podtrują siebie samych, Ty odpowiadasz nie tylko za siebie, ale i za nich. Rozważ to, czy warto ryzykować.
KinLas82
Sw.Joanno - mam pytanie, gdzie Pani to znalazła?
Sw.Joanna
To są objawienia nie zawieszane w internecie,więc sa udostępnione małej grupie ludzi.Augustyn pochodzi z Kolumbi i porusza się po Ameryce łacińskiej.Wiele razy próbowałam dostać się do jego grupy modlitewnej ale mi się nie udało.Są bardzo szczelni i czas spędzają na adoracji Najświętrzego Sakramentu.Czasem uda mi się coś od nich wydobyć.Teraz uznałam że trzeba to tłumaczyć na język polski bo …More
To są objawienia nie zawieszane w internecie,więc sa udostępnione małej grupie ludzi.Augustyn pochodzi z Kolumbi i porusza się po Ameryce łacińskiej.Wiele razy próbowałam dostać się do jego grupy modlitewnej ale mi się nie udało.Są bardzo szczelni i czas spędzają na adoracji Najświętrzego Sakramentu.Czasem uda mi się coś od nich wydobyć.Teraz uznałam że trzeba to tłumaczyć na język polski bo polacy są bardzo trzymani w nieświadomości.Proszę sobie to zwyczajnie ściągać z mojej strony.Ja osobiście niewiele się znam na internecie,ale wiem że ludzie tak robią.Rozprzestrzeniajcie to.
KinLas82
A czy Pan Augustyn jest duchownym?
Sw.Joanna
Augustyn jest zakonnikiem pod opieką miejscowego biskupa.
EON shares this
2.7K
...
Armia_Reszty
Jak można to pobrać?
Sw.Joanna
Ści,,,,agajcie to z mojej strony na kartkę,kserujcie i rozdajcie ludziom rozmodlonym.A może ktoś mi podpowie co mam zrobić aby zainteresowani mogli skorzystać bo ja niewiele znam się na komputerze.
Armia_Reszty
Da się pobrać. należy wybrać opcję "więcej" i tam jest pobieranie :)