Clicks40
lt.news

Velnio kulkosvaidis: homoseksualumas nėra „nuodėmė“

36 metų tėvas Mattieu Jasseronas klaidina savo visuomenę „TikTok.com“ vaizdo įraše (rugpjūčio 25 d.), paaiškindamas „kodėl [praktikuojamas] homoseksualumas tikrai nėra nuodėmė“.

Vaizdo įrašas surinko 422,5 tūkst. paspaudimų ir 5514 komentarų. Jasseronas turi 627,2 tūkst. sekėjų ir yra aktyvus „TikTok.com“ nuo 2020 m. rugpjūčio mėn.

Kalbėdamas kaip kulkosvaidis, jis pasakoja, kad „neradau“ nei Biblijoje, nei katekizme, kad homoseksualumas yra nuodėmė, ir cituoja liūdnai pagarsėjusį Pranciškaus "Kas aš toks, kad teisčiau".

Jasseronas yra Sens-Auxerre arkivyskupijos Joigny parapijos kunigas, kurio arkivyskupas Hervé Giraud (64 m.) Apie jį sako: „Tai nėra prozelitavimas [= Evangelijos skelbimas], todėl jis veikia“.

Kilęs iš nereligingos šeimos, Jasseronas yra buvęs turto valdytojas. Jis buvo įšventintas kunigu 2019 m. birželio mėn., pirmasis vyskupijos kunigas po aštuonerių metų.

Kunigų trūkumas Sens-Auxerre yra toks dramatiškas, kad arkivyskupas Giraud perėmė parapiją 2021 m. rugsėjo mėn. 18 iš 34 vyskupijos kunigų yra vyresni nei 75 m.

#newsZiuaasbhmw