Clicks2.4K
Libor Halik
7

27.6.2017 evangelík Kotleba veřejně zasvětil svou politickou stranu Panně Marii

Včera, 27. júna 2017, sa vo vranovskej Bazilike po svätej omši konala ceremónia, ktorou sa na prekvapenie mnohých poslanec Marian Kotleba verejne zasvätil Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie. Do zasvätenia zahrnul tiež “politickú stranu, všetkých poslancov, asistentov, voličov, sympatizantov, súčasných i budúcich a celé Slovensko.”

Poslanec NRSR a predseda ĽSNS Marian Kotleba včera vo Vranove nad Topľou počas zasvätenia:
“Ja, Marian Kotleba, pred Trojjediným Bohom, celým nebom, chórmi svätých Božích anjelov, pred všetkými svätými i trpiacimi dušami v očistci, zasväcujem bezvýhradne Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie seba, celú politickú stranu Kotleba – ĽSNS, všetkých poslancov, asistentov, voličov, sympatizantov súčasných i budúcich a celé Slovensko.”
V modlitbe ďalej pokračoval:
“Drahá Matka Krista, tvojmu Nepoškvrnenému Srdcu zasväcujem aj všetkých mojich nepriateľov a nepriateľov Slovenska a všetkých, čo ma nenávidia a preklínajú. Nech skrze tvoje Nepoškvrnené Srdce, Boh zmarí všetky úklady satana a zničí jeho moc, aby zavládol pokoj v našich srdciach, rodinách a celej našej vlasti.
Mária, tvojmu Nepoškvrnenému Srdcu zasväcujem aj všetkých tých, o ktorých som kedy rozhodoval a budem rozhodovať a aj tých, ktorým som sa kedy podriaďoval a budem podriaďovať.
Matka, úplne sa ti odovzdávam so všetkým, čo mám a čím som. Vládni nado mnou podľa svojho rozhodnutia, aby som našiel zaľúbenie v Božích očiach. Nech moje myšlienky, slová, skutky i celý môj život, je na oslavu Najsvätejšej Trojice a pre duchovné a materiálne dobro nesmrteľných duší. Amen”.
Zdroj: www.hlavnespravy.sk/…/1051618

L: Možno ho Boh naozaj urobí za 3. svetovej vojny slovenským tj. velkomoravským králom, nástupcom Svatopluka.
Od svého známého jsem slyšel, že Kotleba je evangelík, který si vzal za manželku katoličku. Na rozdíl od českých evangelíků, dodnes protestujících společně se Židy proti Panně Marii, se slovenský evangelík Kotleba Neposkvrněné Panně zasvětil, což je pěkné.
Zasvěcením se Panně Marii překonal evangelické bludy. Evangelická teologie stará i nová totiž v neposkvrněnost srdce Panny Marie nevěří. Srdcem se Kotleba stal katolíkem, pokud své zasvěcení vykonal upřímně celým srdcem.
Libor Halik
Viem, že si vzal za manželku katolíčku. Kedy konvertoval dle Vás na katolicismus ?
monsko
Kotleba konvertoval na katolicizmus, nie je evanjelik.
MilanJan
KDH-áci nepotrebujú komentár......ich sprosté žvanenia do taktu totalitných satanských globalistických neznajbohov nemá konca, preto ich ľudia majú plné zuby, a inak to ani nebude. ...Mám osobné skúsenosti z takýmito ľuďmi..., ak sa neobrátia priamo k BOHU, ak nebudú bojovať za svoj národ a návrat k Cyrilo – Metodskej Tradícii a brániť vieru v Issusa Christa, tak BOH si s nimi urobí bleskový …More
KDH-áci nepotrebujú komentár......ich sprosté žvanenia do taktu totalitných satanských globalistických neznajbohov nemá konca, preto ich ľudia majú plné zuby, a inak to ani nebude. ...Mám osobné skúsenosti z takýmito ľuďmi..., ak sa neobrátia priamo k BOHU, ak nebudú bojovať za svoj národ a návrat k Cyrilo – Metodskej Tradícii a brániť vieru v Issusa Christa, tak BOH si s nimi urobí bleskový poriadok...a doba tárajkov sa veľmi skoro skončí...
anavi
Matka Božia po zasvätení Portugalska jej nepoškvrnenému srdcu zachránila Portugalsko od 2.sv. vojny . Keby bolo takých politikov viac, ktorý by tak urobili z úprimného srdca myslím ,že Slovensko by prekvitalo.Lebo Nebeská Mama by zastavila tie bludy ktoré k nám prichadzajú zo západu. Viete človek môže byť aj chudobnejší ale bohatý a neslobodný to je veľmi zlê a my sa k tej neslobode dostávame …More
Matka Božia po zasvätení Portugalska jej nepoškvrnenému srdcu zachránila Portugalsko od 2.sv. vojny . Keby bolo takých politikov viac, ktorý by tak urobili z úprimného srdca myslím ,že Slovensko by prekvitalo.Lebo Nebeská Mama by zastavila tie bludy ktoré k nám prichadzajú zo západu. Viete človek môže byť aj chudobnejší ale bohatý a neslobodný to je veľmi zlê a my sa k tej neslobode dostávame pekne a potichučky.

.

.
warez
Ad Libor Halík - akú veľkú moc nad srdcom má žena. O to viac by sme mohli chápať úlohu a moc, ktorú dal Pán Boh do rúk Panny Márie.
Caesar
Libor Halik
medzi poslancami LS NS sú aj zastupcovia strany Magnifikat:
napríklad pani poslankyna Grausová
www.magnificat.sk/…/strana-magnific…
Libor Halik
Zasvěcením se Panně Marii překonal Kotleba evangelické bludy. Je tam jasný vplyv katolíckej manželky. To je úplne zrejmé. Obrúsila mu hrany a naučila ho Mariánskej Hyper Úcte. Podobne ako kedysi česká cyrilometodejská Doubravka naučila svojho manžela polského kniežaťa Mečislava-Měška.