"Gdyby o wszystkim ludzi informować, zmniejszyłby się popyt na in vitro, a to olbrzymi biznes".
tvmn.pl

Państwo ma refundować in vitro? Prof. Cebrat: Ta procedura powinna być całkowicie zakazana. "To nie …

Posłanki KO zebrały pół miliona podpisów pod obywatelskim projektem ustawy ws. refundacji in vitro …
Paweł Kubala
Widzę, że dla p. Zielińskiego, jeśli nauka mówi coś, co mu nie pasuje, to "opiera się na opiniach". Nie dlatego, żeby rzeczywiście się opierała, tylko dlatego, że podaje niewygodne fakty. Rozumiem, że obecnie jest moda na utylitaryzm (przynajmniej pozorny) i "ustalanie" "faktów naukowych" w głosowaniu, ale to tylko głupie mody, które m.in. p. Zieliński kultywuje. Oby jak najszybciej przeminęły.
Violetta Kołomycka shares this
1.3K
"Gdyby o wszystkim ludzi informować, zmniejszyłby się popyt na in vitro, a to olbrzymi biznes".
andrzej marek zieliński
Pan przepraszam za słowo profesor powinien bo zwykła przyzwoitość nakazuje zapytać już chyba milionów ludzi którzy skorzystali z tej metody bo modlitwa nie działała czy są za czy przeciw tej metodzie ale on oczywiście tego nie robi woli opierać się na zdaniu ludzi którzy porywy dzietności już dawno mają za sobą . Ciekawe co on sam by zrobił gdyby gdyby stanął przed jedynym wyborem jak miliony …More
Pan przepraszam za słowo profesor powinien bo zwykła przyzwoitość nakazuje zapytać już chyba milionów ludzi którzy skorzystali z tej metody bo modlitwa nie działała czy są za czy przeciw tej metodzie ale on oczywiście tego nie robi woli opierać się na zdaniu ludzi którzy porywy dzietności już dawno mają za sobą . Ciekawe co on sam by zrobił gdyby gdyby stanął przed jedynym wyborem jak miliony ludzi ,mieć dziecko z in vitro czy nie mieć w ogóle .