Clicks2.7K
csk.news
4

Veľká Technológia, Veľké Dáta, Veľké Mínus, Veľká Láska – Ale ŽIADNY Veľký Brat

Prečo je Gloria.tv jedinečná? Už viac ako desaťročie vytvárame JEDNORUČNE všetky technické funkcie, vďaka ktorým sú sociálne médiá úspešné (zdieľanie, lajkovanie, nahrávanie, četovanie, videohovory atď.). Gloria.tv je nezávislá sociálna sieť.

Náš softvér je vytváraný nami, preto neexistujú žiadne zadné vrátka, cez ktoré by mal Veľký Brat prístup k vašim informáciám. Gloria.tv toto všetko dosiahla, pretože VY nás neustále podporujete.

Gloria.tv je Veľká Technológia s malými peniazmi. Používa vlastný vnútropodnikový softvér

Samotná Gloria.tv je masívne škálovateľná, čo znamená, že je otvorená pre AKÉKOĽVEK množstvo používateľov. Ako „kontajnery“ pre údaje používa Gloria.tv Open Source databázy, ktoré sú tiež masívne škálovateľné, majú dobrú používateľskú skúsenosť a sú rýchle. Ak si to chcete vyhľadať: FoundationDB (záznamy a vyrovnávacia pamäť obsahu), NebulaGraph (prispôsobuje a odporúča obsah používateľom), Vespa.ai (vyhľadávač).

Open source znamená, že kód softvéru je plne prístupný a možno ho preskúmať. Preto je open source softvér bezpečný, transparentný a nemôže byť zakázaný Veľkými Technologickými spoločnosťami, ako sa to stalo u Parler.com.

Sociálne médiá sú nadradené klasickým spravodajským webovým stránkam

Televízia, rozhlas a noviny sú médiami minulosti. Dokonca aj tradičné „redakčné“ webové stránky strácajú význam, pretože ľudia chcú viac. Rastú a prosperujú iba sociálne médiá, ktoré posilňujú a spájajú používateľov.

Veľkým problémom sekulárnych sociálnych médií je, že sa vzdávajú slobody prejavu a odsudzujú čokoľvek, čo je v rozpore s názorom tých, ktorí sú pri moci. Je zrejmé, že Cirkev nemôže byť vydaná na milosť a nemilosť pohanom.

Sme vďační za našich 3000 darcov. ĎAKUJEME všetkým našim priateľom. Nech je vám Boh odmenou. Váš dar nám veľmi pomáha – najmä počas opatrení týkajúcich sa Covidu. Znamená to pre nás všetko, že nám toľko z vás dôveruje. Tlačí nás to ďalej.

Počas tohto Adventu opäť potrebujeme vašu pomoc. Náš zostatok v roku 2021 zatiaľ zaostáva o 20 000 EUR. Na Decembrové účty budeme potrebovať ďalších 10 000 EUR. Podporte, prosím, vo svojej charite túto Adventnú kampaň, aby sme dosiahli náš cieľ vyrovnania.

Ak sa vám páči Gloria.tv a môžete prispieť, urobte tak prostredníctvom:

- Kreditná karta alebo PayPal
pomocou Kindful

- bankovým prevodom na:
IBAN AT67 6000 0102 1003 6488
BIC BAWAATWW

Nižšie je video zdieľané na Gloria.tv (26. November). Zobrazuje somárov v problémoch a nesie názov „Spolupráca je všetko“ – čo by mohlo byť motto našej komunity Gloria.tv.

#newsGswevfhfzl

00:34
Laco Bajzo
Strašná misia svedkov Dohnalových: Až do konca dávať falošné nádeje v obrátenie zapredaného ,zradného kléru neviestky, v očakávaní jej obrátenia.... Dohnal a jeho vladykovia majú takú obrovskú "vieru" a veria ,že aj soľ ,ktorá stratila svoju chuť sa môže opäť stať soľou zeme ,že ani hriechy proti Duchu Svätému nie sú prekážkou na obrátenie zapredaných kardinálov ,biskupov a dokonca aj satanistu …More
Strašná misia svedkov Dohnalových: Až do konca dávať falošné nádeje v obrátenie zapredaného ,zradného kléru neviestky, v očakávaní jej obrátenia.... Dohnal a jeho vladykovia majú takú obrovskú "vieru" a veria ,že aj soľ ,ktorá stratila svoju chuť sa môže opäť stať soľou zeme ,že ani hriechy proti Duchu Svätému nie sú prekážkou na obrátenie zapredaných kardinálov ,biskupov a dokonca aj satanistu Bergoglia . Je to ale falošná viera vo vízie pomýleného človeka ,nie viera v neomylné Božie slovo.
Veria takýmto nezmyselným fantáziám ,lebo to verí ich guru Dohnal,ktorý vraj komunikuje priamo s Bohom,ako Mojžiš.
Nič ich neodradí,ani to,že sa doteraz neobrátil ani jeden kňaz,ani jeden biskup. Uletení dohnalovci zostanú až do konca pri týchto falošných víziách.
Za nesplnenie nezmyselných ,Božiemu slovu odporujúcich vízií Dohnala samozrejme vinia tých ,ktorí jeho výzvy neposlúchli :)
BKP: Adventní výzva k pokání pro arcib. Jana Graubnera Jinými slovy ka…
Martina Bohumila Lutherová
Častější než sama posedlost je ovládnutí člověka prostřednictvím zevních sil démonické vůle. Jako příklad nám může posloužit Jidáš. Slova evangelia "satan vešel do Jidáše" nelze chápat tak, jakoby se Jidáš stal posedlý v plném významu toho slova. Sv. Jan Theolog říká, že přes chamtivost satan pronikl do duše učedníka (Jan 12, 6) a později ovládl jeho srdce (Jan 13, 27). Vidíme tady zjevný příkla…More
Častější než sama posedlost je ovládnutí člověka prostřednictvím zevních sil démonické vůle. Jako příklad nám může posloužit Jidáš. Slova evangelia "satan vešel do Jidáše" nelze chápat tak, jakoby se Jidáš stal posedlý v plném významu toho slova. Sv. Jan Theolog říká, že přes chamtivost satan pronikl do duše učedníka (Jan 12, 6) a později ovládl jeho srdce (Jan 13, 27). Vidíme tady zjevný příklad postupného ovládnutí duše hříšníka démonem pomocí zvyšující se chtivosti peněz.
orthodoxia.cz/andele.htm

Ano bylo mu nedovoleno prodávat výhodně lék na vsjo a tak se pokorně sklonil,
ovšem moc a chtivost peněz ho vyhnala ven mimo dosah svatých.


on ví, že je to o něm
Laco Bajzo
Presne tak ovládol démon Dohnala a presvedčil ho ,že je veľkým prorokom,ktorý má napriek proroctvám Písma zachrániť pred Božím trestom Česko ,Slovensko ,V4.Europu, ,Ameriku ,aj celú zem.
Preto nahovoril hrstku dôverčivých veriacich,že keď budú poslúchať jeho príkazy a vyjdú na jeho "prorocké slovo" do ulíc, zvíťazia za túto slepú poslušnosť už prvým hodeným kamienkom,presne tak ,ako Dávid nad …More
Presne tak ovládol démon Dohnala a presvedčil ho ,že je veľkým prorokom,ktorý má napriek proroctvám Písma zachrániť pred Božím trestom Česko ,Slovensko ,V4.Europu, ,Ameriku ,aj celú zem.
Preto nahovoril hrstku dôverčivých veriacich,že keď budú poslúchať jeho príkazy a vyjdú na jeho "prorocké slovo" do ulíc, zvíťazia za túto slepú poslušnosť už prvým hodeným kamienkom,presne tak ,ako Dávid nad Goliášom.
Preto títo úbožiaci zbúrali múry duchovného Jericha v Žiline ,nahádzali všetkých démonov do ohnivého jazera a vyhnali svojimi pochodmi všetkých teritoriálnych démonov.
Takže Slovensko ,Česko ,aj V4 sú zachránené a vďaka tomuto veľkému "prorokovi" si dnes môžete užívať toto oslobodenie od NWO :)
Veľa úspechov prajem do ďalších víťaztiev vo vašej fantázií :)
Martina Bohumila Lutherová
Zítra 1.12.2021 generální stávka v celé EU, nevycházet ven, nenakupovat, být v klidu a modlit se.