wacula25wp.pl
Hmm Mój drogi BAH jakimś tekstem z psychologii chcesz mi zaimponować jednocześnie odchodząc od meritum tematu naszego .W rezultacie nic nie wnosząc w naszej konwersacji -DLACZEGO ??
Wieczne Odpoczywanie Amen
294

ŻYDOKOMUNA UCZCIŁA ROCZNICĘ PORWANIA KSIĘDZA JERZEGO !!

OWOCE GRUBEJ KRESKI, OKRĄGŁEGO STOŁU i PODZIAŁU WŁADZY NA SŁUŻBY, MAFIE, LOŻE !
Wieczne Odpoczywanie Amen
293

Jednym z najgorszych skutków polityki lockdownu jest rozwydrzenie policji

Konrad Rękas konserwatyzm.pl/…kas-suspensa-czyli-spalowanie/

Bezprawność ataku policji na ks. Michała Woźnickiego – jest naprawdę znacznie bardziej oczywista niż starają się to zaciemnić komentatorzy czy to pro-rządowi, czy antyklerykalni.
Istotne jest bowiem WYŁĄCZNIE to, że podstawa prawna czynności wykonywa…More
293

Jednym z najgorszych skutków polityki lockdownu jest rozwydrzenie policji

Konrad Rękas konserwatyzm.pl/…kas-suspensa-czyli-spalowanie/

Bezprawność ataku policji na ks. Michała Woźnickiego – jest naprawdę znacznie bardziej oczywista niż starają się to zaciemnić komentatorzy czy to pro-rządowi, czy antyklerykalni.
Istotne jest bowiem WYŁĄCZNIE to, że podstawa prawna czynności wykonywanej przez policję – była bardziej niż wątpliwa, a jej przebieg absolutnie nieprzepisowy.

Bo co to w ogóle miało być? Eksmisja? Tak się nie powinna odbywać. Interwencja w związku z podejrzeniem wykroczenia? Jakiego? Bo jeśli zajmowany przez duchownego lokal to tylko mieszkanie – to tym samym nie obiekt kultu i rozporządzenie COVIDowe (już pomińmy jego legalność) nie ma do odbywanych w nim spotkań odniesienia. A jeśli jednak kaplica – to policja nie mogła działać w taki sposób. Doszło również do całkowicie nieuzasadnionego i nadmiernego użycia środków przymusu bezpośredniego – które, co należy podkreślać za każdym razem, NIE SĄ KARĄ i nie mogą być używane ot tak, bo panu policjantowi nie chce się poczekać na dowód osobisty legitymowanego. I nie ma żadnego znaczenia czy dawni bracia ks. Woźnickiego znajdują się z nim w sporze dyscyplinarnym – bo od załatwiania takich spraw nie jest pan stójkowy, nawet przychodzący z kolegą! I to są w tym przypadku kwestie kluczowe, a nie np. czy ksiądz jest suspendowany. Tak bowiem, jak nie ma co z interweniującymi policjantami rozmawiać o konstytucji – tak dla stosowania procedur policyjnych nie ma tu znaczenia prawo kanoniczne.

Nadużycia policji groźniejsze od COVIDa


Powtórzę – zagadnienie jest o tyle tylko religijne, że dochodzi kwestia PR-u policji, przeszkolenia funkcjonariuszy także w zakresie pewnej wrażliwości religijnej itp. Cała reszta – to naprawdę kwestia procedur, a poniekąd praworządności w ogóle. Przede wszystkim bowiem ni licha nie wiadomo CO TO W OGÓLE BYŁO. Jaka to miała być czynność, ani czym było to, co im wyszło. Jednym z najgorszych skutków polityki lockdownu – jest rozwydrzenie policji, zmieniające nadużywanie uprawnień przez funkcjonariuszy w stan naturalny III RP. A to choroba znacznie gorsza i trudniej wyleczalna od COVIDa…

Właściwie każdy już dzień przynosi informacje o coraz brutalniejszych, agresywnych – i kompletnie bezprawnych i nieuzasadnionych działaniach patroli policyjnych. Jasne, mundurowi zawsze mają mnóstwo usprawiedliwień – a to ktoś za wolno pokazywał im dokumenty, a to „nie stosował się do poleceń”, czyli przeważnie rezonował, a do tego tak jakoś krzywo patrzył, że pan policjant był pewien, że to przygotowanie do ataku. I co najmniej zrzucenia czapeczki służbowej orzełkiem do dołu (dla niepamiętających realiów: tak za PRL-u Milicja Obywatelska lubiła uzasadniać pałowanie zatrzymywanych – bo „obrażali mundur i godło narodowe na nim!”). Otóż powtarzajmy do znudzenia: mimo wszystkich opowieści jak to amerykańska policja strzela, a nasza tylko gazem spryska i po gruncie przeciągnie, a przecież mogła zabić – nie ma w polskim prawie przestępstwa i kary zarazem ktokolwiek na policjanta krzywo popatrzy podlega przez policjanta tego skopaniu”.

Po prostu nie ma takiego paragrafu, cokolwiek by się funkcjonariuszom nie wydawało. A skoro nie cieszą się ani autorytetem, ani posłuchem, ani szacunkiem, nie mówiąc o sympatii – to najwyższa pora zastanowić się dlaczego, zamiast kłaść niewdzięczne społeczeństwo na glebę już w ilościach półhurtowych.

Oczywiście, od drugiej strony zasada jest równie prosta. Niezależnie od przyczyny interwencji – z prowadzącym ją policjantem nie dyskutuje się o konstytucji. Podaje się swoje dane, bierze dane prowadzącego czynność, nie przyjmuje mandatu i tyle. W miarę możliwości czynność należy nagrywać, przynajmniej dźwięk. I tyle. Reszta jest tylko konstatacją, że chore państwo, jakim jest III RP – nie może mieć przecież zdrowej policji. Skoro jednak nie chcemy, bądź nie umiemy naszego kraju uleczyć – to będziemy czołgani dalej.

Czy biskupi porzucili wiernych?

I jak widać – nie pomoże nam w tym nie tylko zachwycona swym tak patologicznie okazywanym zdecydowaniem władza państwowa, ani ostatecznie kompromitująca się w czasach lockdownu hierarchia duchowna. Sprawa ks. Woźnickiego jest tylko jednym z wielu przykładów zagubienia Kościoła w obecnej sytuacji. Nawet bowiem jeśli weźmiemy tę nieszczęsną suspensę, o której mniej lub bardziej bezmyślnie tyle się naraz pisze – to czy używający tego trudnego słowa uważają, że to taki sakrament odebrania kapłaństwa, wykonywany przez zgromadzenia zakonne za pomocą dwóch policjantów? Koniecznie w furażerkach… Realnie sytuację mamy bowiem taką: podczas lockdownu państwo pomiata Kościołem i depcze konkordat, a w zamian może sobie jeszcze poponiewierać (suspendowanego) zakonnika. Można powiedzieć, że hierarchia kościelna robi na swych układach z III RP interes nad interesy…!

Kościół chyba nie zdaje sobie sprawy nie tylko jakie straty wizerunkowe ponosi od kilku miesięcy, jak bardzo ryzykuje zaufaniem wiernych, ale także jak potencjalnie niebezpieczne jest już tak detaliczne poleganie na interwencji świeckiej. I to nawet nie państwa jako takiego, tylko jego pałującej ręki u niezbyt mądrej (jak widzieliśmy) głowy. Bo kiedy w końcu zalęknieni biskupi z wdzięcznością przyjmą pewnie od COVIDrządu łaskawą zgodę na otwarcie kościołów – niech się nie zdziwią, gdy będą bardziej puste niż przed ich bezprawnym zamknięciem, opróżnieniem i re-regulacją dotykającą nawet sakramentów. Bo gdy wokół byli chorzy – opuściliście ich. Gdy łaknęli modlitwy i pocieszenia – daliście im zamknąć drzwi przed twarzami, gdy pragnęli komunii – daliście ją na sprofanowanie. A przeciw protestującym sami wezwaliście policję.

Zaprawdę, o ile policja wyjdzie z koronahisterii znienawidzona, a państwo dodatkowo jeszcze zepsute – to Kościół instytucjonalny i jego postawa będą tylko (?) wielkim, naprawdę wielkim smutkiem i rozczarowaniem.

I to powinien być przedmiot refleksji Episkopatu. Niestety jednak, tak jak nie możemy się spodziewać po władzy państwowej, że wyciągnie jakieś konstruktywne wnioski z nadużyć policji – tak i nic zapewne nie zmąci samozadowolenia księży biskupów.

Z całym tym szaleństwem zostaliśmy więc zupełnie sami.
wacula25wp.pl
BAH A wszystkie Twe słowa hipotetyczne teoretyczne są nic nie warte w tym twoim tekście .Z tej perspektywy wszystkie prawa i teorie oczywiście Twoje a nie nasze, pozostają na zawsze tymczasowe,i mają tzw. falsyfikację słowa wywodzi się to z Twego błędnego rozumowania na rzecz PRAWDY RZECZYWISTEJ JAKĄ JEST -ZARAZA ŚMIERTELNA zmodyfikowana przez komunistyczne -Chiny -w celu zagarnięcia władz…More
BAH A wszystkie Twe słowa hipotetyczne teoretyczne są nic nie warte w tym twoim tekście .Z tej perspektywy wszystkie prawa i teorie oczywiście Twoje a nie nasze, pozostają na zawsze tymczasowe,i mają tzw. falsyfikację słowa wywodzi się to z Twego błędnego rozumowania na rzecz PRAWDY RZECZYWISTEJ JAKĄ JEST -ZARAZA ŚMIERTELNA zmodyfikowana przez komunistyczne -Chiny -w celu zagarnięcia władzy nad Światem .Zapominając że wszyscy ludzie są śmiertelni, w tym i same Chiny ,bowiem, w tym konkretnym przykładzie, nic nie nie znaczy Twoje stanowisko hipotetycznego Twego niestety kiepskiego tekstu objaśniania PRAWDY. Ponieważ jednak tak negowane przez Ciebie maseczki JEDNAK CHRONIĄ !!!!.
BAH
Zniekształcenia poznawcze
Zniekształcenia poznawcze (nazywane też błędami w myśleniu) to błędy logiczne we
wnioskowaniu oraz sposobie myślenia. Mają one charakter uniwersalny, ponieważ w ujęciu
psychologii poznawczej wszyscy ludzie są „skąpcami poznawczymi” (ang. cognitive misers)
[3]. Oznacza to, że mają skłonność do oszczędzania swoich zasobów poznawczych oraz
bardzo niechętnie wdają się w szcz…More
Zniekształcenia poznawcze
Zniekształcenia poznawcze (nazywane też błędami w myśleniu) to błędy logiczne we
wnioskowaniu oraz sposobie myślenia. Mają one charakter uniwersalny, ponieważ w ujęciu
psychologii poznawczej wszyscy ludzie są „skąpcami poznawczymi” (ang. cognitive misers)
[3]. Oznacza to, że mają skłonność do oszczędzania swoich zasobów poznawczych oraz
bardzo niechętnie wdają się w szczegółowe analizowanie i przetwarzanie wszystkich
informacji o ludziach i otoczeniu. W związku z tym, nikt nie jest logikiem doskonałym.
Człowiek ma skłonność do częstego posługiwania się heurystykami oraz skrótami i nawykami
myślowymi. Błędy w myśleniu są także wynikiem chęci zaoszczędzenia energii poznawczej.
Zazwyczaj są niezauważane przez popełniającą je osobę i występują powszechnie. Jednak u
osób z zaburzeniami psychicznymi zdarzają się częściej niż u zdrowej populacji, są bardziej
utrwalone, pojawiają się bardziej systematycznie oraz zwracają treści myślenia w
negatywnym kierunku. David Burns, klinicysta i badacz zajmujący się m.in.
zniekształceniami poznawczymi, uważa, że stanowią one „rzeczywiste podstawy
samooszukiwania się” ([4] s. 41), dlatego zachęca pacjentów do zwracania szczególnej uwagi
na swoje myśli i wyszukiwanie w nich błędów. Podobnie, Aron T. Beck podkreślał rolę
zniekształceń poznawczych w powstawaniu i utrzymywaniu się m.in. depresji [5].

Do najczęstszych zniekształceń poznawczych zalicza się m.in.: myślenie
dychotomiczne, katastrofizację (przewidywanie negatywnej przyszłości), nadmierne
uogólnianie (wyciąganie negatywnych wniosków bez dostatecznych przesłanek) oraz
personifikację (branie odpowiedzialności za wypowiedzi i zachowanie innych osób bez
uwzględniania bardziej prawdopodobnych motywów ich czynów).

Niektóre ze zniekształceń
poznawczych są bardziej typowe dla konkretnych zaburzeń psychicznych niż inne. Co ważne,
błędy w myśleniu nie tworzą kategorii rozłącznych, więc często jedna myśl mieści w sobie
wiele z nich. Błędy te zniekształcają percepcję i interpretację bodźców w taki sposób, że
odbierane są tylko informacje zgodne z przekonaniami, a następnie interpretowane w sposób,
który podtrzymuje ten styl myślenia. Co więcej, zniekształcenia poznawcze wzmacniają
negatywne emocje oraz nieadaptacyjne zachowania [1].

ISSN 1895-3166
Psychiatria i Psychoterapia 2016; tom 12, numer 2: strony 20-41
Wieczne Odpoczywanie Amen
283
Policja brutalnie przerywa Mszę Świętą i wywleka księdza z kaplicy.


Profanacja i świętokradztwo.

Stanisław Krajski
youtube.com/watch?v=q6Fw7m1RBvE

15 minut

Sceny jak z hitlerowskich Niemiec. Za komuny tego nie było !!

NIGDY w Polsce nie było !!!

Złamanie praw klauzury.

Nie ma ma to reakcji Biskupa.

===============================


Symboliczne:

W rocznicę porwania ks. Popieł…
More
283
Policja brutalnie przerywa Mszę Świętą i wywleka księdza z kaplicy.


Profanacja i świętokradztwo.

Stanisław Krajski
youtube.com/watch?v=q6Fw7m1RBvE

15 minut

Sceny jak z hitlerowskich Niemiec. Za komuny tego nie było !!

NIGDY w Polsce nie było !!!

Złamanie praw klauzury.

Nie ma ma to reakcji Biskupa.

===============================


Symboliczne:

W rocznicę porwania ks. Popiełuszki.

Jego męczeństwo zostało zafałszowane – i jest fałszowane dalej!!


Jakiś SEKRETARIAT „episkopatu” zakazuje Mszy świętej - z powodu swojego STRACHU!!

Zbliżamy się do takich czasów, jak za Nerona.
Quas Primas
wacula25wp.pl
BAH Piszesz -[premier który nie wiedzieć czemu opatrzyłeś przymiotem "polski".-.Sprzeciwiamy się trzymaniu ludzi w ciemnocie i doprowadzaniu do nędzy itd.]==Prawdą jest napisałem { Rząd Polski ma władzę i rację jak i inni lekarze którzy apelują o to samo w państwie Polskim. itd.}A czy mamy inny rząd i władze POLSKIE ??????????.Chyba przyznasz mi rację!. Piszesz dalej- trzymaniu ludzi w …More
BAH Piszesz -[premier który nie wiedzieć czemu opatrzyłeś przymiotem "polski".-.Sprzeciwiamy się trzymaniu ludzi w ciemnocie i doprowadzaniu do nędzy itd.]==Prawdą jest napisałem { Rząd Polski ma władzę i rację jak i inni lekarze którzy apelują o to samo w państwie Polskim. itd.}A czy mamy inny rząd i władze POLSKIE ??????????.Chyba przyznasz mi rację!. Piszesz dalej- trzymaniu ludzi w ciemnocie i doprowadzaniu do nędzy itd itp .Uwierz mi RĘCE OPADAJĄ i radzisz mi -Jak Ci nie odpowiada, to się przenieść itd. A teraz to nawet nogi opadają .Nie wiem czego się napiłeś ? . Drogi przyjacielu .Tu chodzi jak zwykle o higienę i nie zarażenie siebie i rodzin naszych śmiertelną chorobą a nie te bajki Twoje i poematy bezwartościowe które piszesz .OGLĄDAJ-TVP.
BAH
Kpisz czy o drogę pytasz ?

Jak może mieć władzę coś o czym Konstytucja RP milczy.
Ba nawet wyraźnie mówi do kogo należy.
Jeśli twierdzisz, że rząd ma władzę, to tylko potwierdzasz moją tezę o zamach stanu.
Odnośnie racji, to nawet szkoda prądu na wyjaśnienia.
Użyłeś spójnika "i" zatem i koniunkcja jest fałszywa.

"inni lekarze" i ich apele są niewiele warte w obliczu zamordyzmu i braku wolności…More
Kpisz czy o drogę pytasz ?

Jak może mieć władzę coś o czym Konstytucja RP milczy.
Ba nawet wyraźnie mówi do kogo należy.
Jeśli twierdzisz, że rząd ma władzę, to tylko potwierdzasz moją tezę o zamach stanu.
Odnośnie racji, to nawet szkoda prądu na wyjaśnienia.
Użyłeś spójnika "i" zatem i koniunkcja jest fałszywa.

"inni lekarze" i ich apele są niewiele warte w obliczu zamordyzmu i braku wolności dyskusji oraz przemilczaniu odmiennych opinii.
Nagłaśniane są tylko tzw. wyroku "sądów kapturowych" (dla niepoznaki zawierające w nazwie 'Izba Lekarska').

Skoro opadają Ci tylko ręce, to mogę Ci współczuć ale na wiarę nie licz.

To, ze nie wiesz czego się napiłem, to pewnie prawda.
Ale bez obaw - zielona herbata jest zdrowa.
Podobnie tlen sprzyja pracy mózgu.

Higiena to mycie rąk a nie wąchanie alergizującej chemii
i nakładanie na usta szmat w stanie przy którym skarpety można by uznać za wyjałowione.

Zdrowie, to oddychanie tlenem a nie ograniczanie jego dostępu.
Zdrowie to budowanie odporności a nie unikanie tego czego się nie da uniknąć.

Zarażać może chory a nie zdrowy.

"Zarażanie siebie", to już himalaje absurdu.

Bajki, to są opowiadane dorosłym ludziom.
Kiedyś powstały "Nowe szaty cesarza" teraz promują "nową normalność".

Mylisz 'bezwartościowe' z 'bezcenne'.
Prawdy nie da się kupić.
Kupić można watahę kłamców.

Oglądanie TVP nie sprzyja zdrowiu psychicznemu..
Tendencyjność przekazu jest nieakceptowalna.

W latach PRL pisano "telewizja kłamie".
Teraz by trzeba pisać "telewizję łżą".

Wyłącz telewizję !
Nie zamieniaj bredni na litery!
pielgrzym55
Dziś ksiądz, który nie jest w jakichś karach i cenzurach jest niewiarygodny. Ten kogo nie prześladują jest niewiarygodny
Quas Primas
Interwencja na "zaproszenie" salezjanów, którzy DONIEŚLI, że w Kaplicy przebywa więcej niż 2 osoby.
Dla salezjanów, dla sprawców tego zamordyzmu i ich wykonawców piekło stoi otworem.
Tu link - kapusiów!
youtube.com/watch?v=ksbH7Sh8R1A
Jota-jotka
Oczywiście akcja
Mi się wczoraj serce kroiło i nawet nie chciałam tu zaglądać ...
Ale i tak jest to niebezpieczne ,
bo przetestowano reakcje ludzi na kapłanie ,który ma zakaz suspensa (bohater dnia) tym samym przyćmiono sprytnie obchody okrutnej zbrodni dokonanej na Księdzu Jerzym.
Mistrzostwo świata .
Jota-jotka
A to jest okrojone myślenie...
bo ;
Jeśli bronimy Wiary to nie tylko Kapłana bo on jest TYLKO I AŻ narzędziem.(bez Kapłana nie będzie Eucharystii i innych sakramentów!)
Jeśli bronimy Wiary to dosłownie bronimy
Pana Jezusa ukrytego w Przenajświętszym Sakramencie i to jest bolesne taki widok 😔

Tak nie można.
Lucym1961
Polskie gestapo
jac505
Fratelli tutti !
jac505
Szatan znalazł lepszy sposób na uderzenie w Kościół, w ludzkość. Naukowo-prawno-siłowy sposób ! Mamy państwo-potwora. Sami sobie je zbudowaliśmy.
Nie wiem czym była spowodowana ta interwencja. Zapewne wezwali policję braciszkowie, którzy nie potrafią według nauki Jezusa rozwiązać problemu. Współczesne gestapo, siły cezara muszą użyć siły jeżeli tłumaczenie paragrafów nie pomaga. To czeka wkrótce …
More
Szatan znalazł lepszy sposób na uderzenie w Kościół, w ludzkość. Naukowo-prawno-siłowy sposób ! Mamy państwo-potwora. Sami sobie je zbudowaliśmy.
Nie wiem czym była spowodowana ta interwencja. Zapewne wezwali policję braciszkowie, którzy nie potrafią według nauki Jezusa rozwiązać problemu. Współczesne gestapo, siły cezara muszą użyć siły jeżeli tłumaczenie paragrafów nie pomaga. To czeka wkrótce nas WSZYSTKICH, którzy staniemy na drodze szatana do objęcia przez niego pełnej władzy na ziemi !!! Panie Jezu przyjdź !
Wieczne Odpoczywanie Amen
233

" Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia.

Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić.

Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu.

Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.

A ta Ewang…
More
233

" Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia.

Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić.

Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu.

Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.

A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec. "
V.R.S.
Fratelli tutti. Jak nie gazem to pałą.
MementoMori+++
Dowód osobisty od pana ?? Ci ludzie którzy ślubowali służyć najjaśniejszej RP nie mają za grosz szacunku do kapłana ! Uważają się za silnych ? To niech lepiej uważają bo jeszcze silniejszy naród nas zaatakuje i będą przy nich jak osiki.
Totalitaryzm XXI wieku. Jak ludzie rzeczywiście będą masowo umierać i zaraza przybierze tragizmu to może ci bezbożnicy i ludzkie roboty się może ockną i zwrócą …More
Dowód osobisty od pana ?? Ci ludzie którzy ślubowali służyć najjaśniejszej RP nie mają za grosz szacunku do kapłana ! Uważają się za silnych ? To niech lepiej uważają bo jeszcze silniejszy naród nas zaatakuje i będą przy nich jak osiki.
Totalitaryzm XXI wieku. Jak ludzie rzeczywiście będą masowo umierać i zaraza przybierze tragizmu to może ci bezbożnicy i ludzkie roboty się może ockną i zwrócą do Boga... Albo będą dzielić los Faraona który uciskał hebrajczyków
Wieczne Odpoczywanie Amen
wacula25wp.pl
A oto przepiękny obraz wodza narodu naczelnika polskiego-kacz-prezesa który rozkazał wytworzyć stanowisko do wyższej emerytury dla siebie + kota
Wieczne Odpoczywanie Amen
zwykłe masońskie - antychrześcijańskie bojówki ! NIECH BY TAK WESZLI DO MECZETU !

W CZASIE KIEDY RZĄDZI bezprawie I niesprawiedliwość - BUDZĄ SIĘ DEMONY !
ELOHIM.
Kiedy usuną suspendowanego KS Natanka?
MementoMori+++
O tym kto jest suspendowany i ekskomunikowany ostatecznie zadecyduje Jezus Chrystus a nie światowi ludzie którym się wydaje że mają władze... Kapłanem się jest do końca życia. Niektórzy z nie suspendowanych nawet nie zaczęli nimi być a im się wydaje ze są
wacula25wp.pl
Rząd Polski ma władzę i rację jak i inni lekarze którzy apelują o to samo w państwie Polskim. Ale większość tutaj na glorii podpisanych , ukrywających się za tzw. nickiem ,woli wierzyć dyrdymałom ks.Knebleskiego i jemu podobnych szamanów .To że ze wirusa nie ma albo ze jest w odwrocie i pisać obrażające głupawe paszkwile. Dooooooooo czasu....aż oko w oko spotkają się z koronawirusem. A wtedy …More
Rząd Polski ma władzę i rację jak i inni lekarze którzy apelują o to samo w państwie Polskim. Ale większość tutaj na glorii podpisanych , ukrywających się za tzw. nickiem ,woli wierzyć dyrdymałom ks.Knebleskiego i jemu podobnych szamanów .To że ze wirusa nie ma albo ze jest w odwrocie i pisać obrażające głupawe paszkwile. Dooooooooo czasu....aż oko w oko spotkają się z koronawirusem. A wtedy ROZPACZ???????....
BAH
To, że "wirus jest w odwrocie" mówił akurat premier który nie wiedzieć czemu opatrzyłeś przymiotem "polski".

Nikt rozumny nie neguje istnienia wirusa.

Negujemy absurdalne działania nieproporcjonalne do skali działania.
Negujemy wyciąganie wniosków na podstawie nie wiadomo co znajdujących "testów".
Negujemy szykanowanie ludzi zdrowych.
Negujemy sen światowego samobójstwa.
Negujemy kłamst…More
To, że "wirus jest w odwrocie" mówił akurat premier który nie wiedzieć czemu opatrzyłeś przymiotem "polski".

Nikt rozumny nie neguje istnienia wirusa.

Negujemy absurdalne działania nieproporcjonalne do skali działania.
Negujemy wyciąganie wniosków na podstawie nie wiadomo co znajdujących "testów".
Negujemy szykanowanie ludzi zdrowych.
Negujemy sen światowego samobójstwa.
Negujemy kłamstwa presstytutek.
Negujemy skuteczność massoneczek.
Negujemy bezobjawowość
Negujemy nieszkodliwość masoneczek.

Nick jest tutaj formą identyfikacji. Jak Ci nie odpowiada, to się przenieść pejsbooka.

Sprzeciwiamy się zamordyzmowi.
Sprzeciwiamy się kneblowaniu lekarzy.

Sprzeciwiamy się robieniu qrwy z logiki.

Sprzeciwiamy się trzymaniu ludzi w ciemnocie i doprowadzaniu do nędzy.

Sprzeciwiamy się degrengoladzie KK, który przekształca się
w covidową sektę z komunią dołapną

Niepodobna, żeby nie przyszły zgorszenia;
lecz biada temu, przez którego przychodzą
” (Łk 17, 1).
V.R.S.
Art. 53 Konstytucji jest ci wacul znany?
Lucym1961
GESTAPO