Clicks678

OSTRZEŻENIE DLA KRAJÓW EUROPEJSKICH Przygotowywany jest nowy porządek świata. Człowiek staje się przejrzystą jednostką. Jest kontrolowany, a jego wolność jest odbierana. Dlaczego ten chip powinien być wszczepiany każdej ludzkiej istocie?

W imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen.

Ja, wasza najdroższa Matka Niebieska, mówię teraz i w tej chwili przez Moje chętne posłuszne i pokorne narzędzie oraz córkę Annę, która leży całkowicie w woli Ojca Niebieskiego i powtarza tylko te słowa, które dziś pochodzą ode Mnie.

Umiłowany mały zespół, umiłowani wyznawcy i umiłowani pielgrzymi i wierzący z bliska i daleka. W tym dniu Mojego Wieczernika niech wam udzielę wskazówek niebios, abyście nie zbłądzili i nie poddali się złu w dzisiejszych czasach.

Jak widzicie, Moje umiłowane dzieci maryjne, nadszedł czas, aby ludzie nawrócili się i powrócili do prawdziwej wiary katolickiej. Kościół osiągnął punkt zerowy i nie ma sposobu na odzyskanie świętości Jedynego i Kościoła katolickiego.

To kpina, gdy katoliccy księża wbijają swój kościół w ziemię. Mój syn, Jezus Chrystus, nie może rozpoznać Swego własnego kościoła. Niebo płacze gorzkimi łzami z powodu tej wzajemnej zależności, która nie przypomina prawdziwego Kościoła. Potrzebuje odnowienia.

Moi umiłowani synowie kapłani, wyznajcie się jednemu i prawdziwemu Kościołowi katolickiemu i po raz kolejny odprawiajcie Świętą Ofiarę Mojego Syna, jak to było obchodzone od niepamiętnych czasów. Wtedy świętość powraca i nie potrzebujecie kolejnego nawracania.

Brakuje jedynego świętego posiłku ofiarnego w obrządku trydenckim po Piusie V. Moi umiłowani kapłani, tylko wtedy kościoły się napełnią.

Nie potrzebujecie więc obcych kapłanów, kobiet i świeckich przy ołtarzu.
W końcu zdejmij stoły mielące ze swoich kościołów, ponieważ to satanistyczne. Czcicie ludzi, a nie Jezusa Chrystusa, Syna Bożego. Gdzie jest odnowienie krzyżowej ofiary Jezusa Chrystusa?

Moi umiłowani synowie kapłani, czy całkowicie zapomnieliście, co obiecaliście w godzinie ofiarnej? Złamałeś tę obietnicę. Czy nie jesteś tego świadomy? Czy przyjdziesz do ołtarza z tym ciężkim grzechem? Jesteś odpowiedzialny i nie możesz sobie z nimi poradzić.

Ostrzegam was dzisiaj Moi umiłowani synowie kapłani powracają do starożytnej tradycji. Jest to najwyższy poziom alertu. Wyznaj swoją świętość. Wierni żądają prawdy, a ty im ją zaprzeczasz. Czy twoje sumienie nie bije w dzień iw nocy?

Chcę cię schwytać. Jesteście wybranymi Mojego Syna.

Moje umiłowane dzieci, czy nie widzicie, jak szybko postępuje odstępstwo? Zatrzymuje go jedynie modlitwa. Dlatego módlcie się, módlcie się, módlcie się bez przerwy. Nie ma innej opcji, jak tylko wziąć różaniec. Twórzcie koraliki modlitewne, bo Ja, jako Matka Niebieska, chciałbym wam pomóc. Jak mało wierzących prosi Mnie, jako swoją Matkę i jako Odkupiciela.

Umiłowani, spójrzcie na dzisiejsze zniewolenie. Zostaniesz zniewolony we własnym kraju. Jesteś pozbawiony wolności w swojej ojczyźnie, chociaż jest to zakotwiczone w Prawie Podstawowym.

Niestety dzisiejsi katolicy już nie przyznają się i nie świadczą o swoich prawdziwych przekonaniach. Boją się konsekwencji, ponieważ islamizacja rozprzestrzeniła się szeroko, w rzeczywistości sprawiła, że Niemcy stały się krajem muzułmańskim.
Co zrobili pierwsi męczennicy? Wykorzystali swoje życie dla wiary, a także umarli dla wiary.

Jak to dzisiaj wygląda? Dla tego niesfornego ducha, który przybył wszędzie, wierni milczą na najwyższych szczeblach Kościoła katolickiego. Wszystko widzisz normalnie. Nadszedł relatywizm. Wszystko odbywa się tak samo. Nie zastanawia się już, czy ktoś zakochał się w niewiary. Jeździsz tym samym strumieniem, bo przecież wszyscy to robią. To nie może być poważny grzech.

Nie martwi się o życie po śmierci, ponieważ po życiu wszystko się kończy. Mówi to również o pogrzebie urny. Co sekundę katolika można już spalić. Umiłowani, to jest grzech ciężki. Powróćcie do prawdy i nie dajcie się oszukać. Odrzuć tę formę pochówku i zdecyduj się zostać pochowany na ziemi.

Moi umiłowani, czujecie, że prześladowania chrześcijan idą pełną parą. Czy chcesz także przyczynić się do zniszczenia własnej wiary katolickiej?

Chcę ci pomóc i pomóc. Nie powinieneś czuć się samotny. Chcę być wśród was i oblać was całą ochroną. Dlaczego nie zwracacie się do Mnie, waszej matki w niebie? Czy jestem dla ciebie taki dziwny? Czy nie zawsze dzwonisz do matki w potrzebie? Zadzwońcie więc także do Mnie, abym mógł wam pomóc. Czekam na twoje wołanie o pomoc. Matka nigdy nie porzuci swoich dzieci, ale zawsze ją chroni.

Moje dzieci, jesteście bardzo potrzebni. Wasi przełożeni, kardynałowie i biskupi milczą na temat poważnych przypadków nadużyć w tym kościele. Nie chcą się wyrażać, aby się nie zaangażować. Czy to jest odpowiedzialność? Czy to nadal jest zgodne z jej powołaniem?

Umiłowani, jesteście powołani do apostołów Kościoła katolickiego i to wasza odpowiedzialność. Jak chcesz być dobrym wzorem do naśladowania dla wiernych? Gdzie jest wasza świętość? Załóżcie ubranie kapłańskie, abyście mogli pracować w Bożym porządku.
Czy nie czuliście, że nie możecie już wykonywać żadnej władzy kapłańskiej? Nawet cię nie poznajesz? Dlaczego warto zasięgnąć porady? Zmieszaliście się między ludźmi i nie jesteście rozpoznawalni jako kapłani. Jak chcesz pracować jako pastor?

Przez interkomunię zadałeś mojemu synowi wielkie cierpienie. Świętość świętych nie jest już czczona. Każdy niewierzący ma okazję przyjąć Jezusa Chrystusa w Komunii Świętej, bez względu na to, czy jest w grzechu ciężkim, czy nie. Co za przestępstwo? Czy nadal możesz milczeć, moja ukochana?

A co z nienarodzonym życiem? Również tutaj milczysz. Tworzysz prawo, że możesz zabić życie w macicy w zeszłym miesiącu, a nawet zabić cię w bestialski sposób. Czy dziecko nie ma prawa do życia w łonie matki? Czy możesz po prostu zabić stworzenie niebios, jeśli przyjdzie ono na świat w czasie, gdy nie jest pożądane? Czy można określić samo życie?

Moi umiłowani, nawet natura Boga popadła w kompletny nieład. Natura wstaje. Nigdzie nie możesz czuć się dobrze. Wszystko jest zmanipulowane.

Przygotowywany jest nowy porządek świata. Człowiek staje się przejrzystą jednostką. Jest kontrolowany, a jego wolność jest odbierana. Dlaczego ten chip powinien być wszczepiany każdej ludzkiej istocie? Jest pod stałą obserwacją. Każdy powinien zostać pozbawiony wolności manipulowania nim.

Moje dzieci, dlaczego nie chwycicie swojej linii życia, różańca? Czas mija, moja ukochana.
Ile razy napominałem was jako Matkę Niebieską i chciałem przyciągnąć was do Mojego Matczynego Serca? Dlaczego nie słuchacie moich błagających słów?

Czy nie czujecie zła w swoich rodzinach? Spory nie kończą się z powodu braku wiary. Rozpoczynasz dzień bez modlitwy, a kończysz go bez.

Wszystkie przyjemności są prawdziwe, ale nie ma czasu na modlitwę. Bardzo niewiele rodzin bierze dziś udział w niedzielnej mszy ofiarnej. Ponieważ ulegli modernizmowi, nie czują, że zło jest dla nich przeznaczone.

Żyją w ciężkim grzechu i nie zdają sobie z tego sprawy. Żaden kapłan nie jest dziś gotowy nazywać tego ciężkiego grzechu. Uważa się to za normalne, ponieważ piekła już nie ma. Szatańska moc zajęła tylne miejsce. Nie wierzysz już w Szatana. Właśnie dlatego moce szatańskie przejmują władzę.

Z kapłanów żaden z opętanych przez diabła ludzi nie troszczy się o siebie. Są przyjmowani do klinik psychiatrycznych i odurzeni.

Choroby psychiczne nasilają się, ponieważ miłość jest sparaliżowana. Nie martw się o bliźniego, bo człowiek stał się egoistą. Każdy ma własne zmartwienia i nie dba o drugiego, który jest w potrzebie.

Ponadto migranci zalewają teraz nasze terytorium niemieckie. Nasz niemiecki kraj jest zagrożony zdradą i sprzedażą. Pakt o migracji został podpisany. Zdrada rozpoczęła się w Niemczech i krajach europejskich.

Wkrótce epidemie wzrosną. Te choroby są wprowadzane, aby nas zniszczyć. Zabierze nas jedna choroba po drugiej. My, Niemcy, zostaliśmy obcokrajowcami we własnym kraju.
Czy nie uważasz, że wiara katolicka powinna zostać podważona? Gdzie są kardynałowie i biskupi, którzy wzięli odpowiedzialność za naszą wiarę? Leżą w głębokim śnie i milczą. Ponadto żyją w najgorszej nieczystości.

Czy kochający Ojciec Niebieski będzie czuwać? Czy nie będzie musiał pozwolić, by gniew ogarnął ludzkość? Czy On już nie interweniował?

Gdzie można znaleźć jego gniew? Czy dzisiaj na świecie nie ma wystarczającej liczby katastrof? Trzęsienia ziemi, powodzie, huragany i wiele nieuleczalnych chorób?

Ludzie pytają: „Gdzie jest drogi Bóg?” Moje umiłowane dzieci, ludzie sami powodują te wydarzenia i nie zdają sobie sprawy, że istnieje inny Stwórca, za który każdy musi odpowiedzieć.

Gdzie jest krzyk, moja ukochana? Czy jesteś we śnie śmierci? Więc chcę cię obudzić, Mój Umiłowany. Jestem matką odkupionych i nie chcę, abyście wszyscy zanurzyli się w wiecznej otchłani.

Spójrz, Mój Umiłowany, Mój Mały Prorok jest zawsze do twojej dyspozycji, aby przekazać ci ważne wiadomości i cię uratować. Daje swój czas temu okrętowi i nie przestaje krzyczeć na te instrukcje na całym świecie.

Moi ukochani, zajrzyjcie do 11. książki już wkrótce, kiedy zostanie wydrukowana. To powinno pomóc ci być przewodnikiem w tych niespokojnych czasach.

Nie poddawajcie się, moi umiłowani, ani nie czas na zmianę wiary katolickiej. Pomogę wam i ostatecznie doprowadzę do Ojca Niebieskiego.

Bądźcie gotowi na to ostatnie ostrzeżenie. Interwencja jest u drzwi. Nie mogę powstrzymać gniewnego ramienia Ojca Niebieskiego.

Jesteście Moimi umiłowanymi dziećmi i troszczę się o was macierzyńską miłością.

Błogosławię was ze wszystkimi aniołami i świętymi w Trójcy Świętej w imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen.

Przygotuj się na ostatnią walkę i nigdy się nie poddawaj. Wasza Niebiańska Matka towarzyszy wam, ponieważ chcę zmiażdżyć głowę węża.
julka201 likes this.
Kochani przyjaciele z bliska i daleka byłem dzisiaj świadkiem jak pewien człowiek płacił w kasie za towar urządzeniem umieszczonym w jego dłoni.Nasza Niebieska Matka pyta każdego z nas cytat: Dlaczego ten chip powinien być wszczepiany każdej ludzkiej istocie? A Ty jaka podejmiesz decyzje w przyszłości?
julka201 likes this.