Karol Karol
969

Przywódca Chabadu !!! 🤪 🤥 🤔 🤫 🤮

GAZETA WARSZAWSKA - Przywódca Chabadu, Mesjasz Menachem Mendel Schneerson o swoich planach zniszczenia Ukrainy i Rosji. pl/pl

Lider Chabadu, Mesjasz Menachem Mendel Schneerson o swoich planach zniszczenia Ukrainy i Rosji Opublikowane 13 sierpnia 2022 przez State of the Nation Okrucieństwa syjo-nazistów w Noworosji to czystki etniczne / masowe ludobójstwo rdzennej ludności — Rosjan — na ziemi przodków Rosji, absolutnie identyczne z okrucieństwami syjo-nazistów w Palestynie, jakimi są czystki etniczne / masowe ludobójstwo rdzennej ludności — Palestyńczyków — na ziemi ich przodków.
Aszkenazyjscy Chazarowie (93% światowego "żydostwa") to fałszywi "Żydzi". To Turcy z rosyjskiej wielkiej matki, według ich własnych badań genetycznych. Nie są nawet Semitami (pół-czarnymi-pół-białymi). Chazarsko-aszkenazyjscy pseudo-Żydzi nie mają nic wspólnego ani rasowo, ani historycznie z autentycznymi, negroidami z Tanachu / Stary Testament Plemienia Seta [Set] / Plemienia Judy z Ziemi Seta [Set] (Górny Egipt ). Ich ojczyzną jest Turkiestan. Ziemia Palestyny i ziemia Rusi (Rosja) nigdy nie należała do nich prawowicie. Zarówno w Palestynie, jak iw Rosji byli najeźdźcami i właścicielami niewolników. Nowa Chazaria NIE wydarzy się! Globalny Syjon cyber-właścicieli niewolników nigdy nie nadejdzie!

"Departament Sprawiedliwości i FBI są – i były – instytucjonalnie skorumpowane do samego rdzenia".
— Senator USA Charles Grassley
Dlatego Oś Zio-Anglo-Amerykańska wykorzystała Ukrainę i NATO do sprowokowania Rosji do rozpoczęcia wojny w Donbasie w 2022 roku.

Opublikowano Sierpień 13, 2022, autor: State of the Nation
FacebookTwitterPinterestRedditEmailPrint
Okrucieństwa Zio-nazistów w Noworosji to czystki etniczne / masowe ludobójstwo rdzennej ludności – Rosjan – na ziemi przodków rosyjskich, absolutnie identyczne z okrucieństwami Zio-nazistów w Palestynie, które są czystkami etnicznymi / masowym ludobójstwem rdzennej ludności – Palestyńczyków – na ziemi ich przodków. Chazarowie aszkenazyjscy (93% światowego "żydostwa") są fałszywymi "Żydami". Są to Turcy z rosyjskiej wielkiej matki, zgodnie z ich własnymi badaniami genetycznymi. Nie są nawet Semitami (pół-czarnymi-pół-białymi). Chazarsko-aszkenazyjscy-pseudo-Żydzi nie mają nic wspólnego ani rasowo, ani historycznie z autentycznymi, murzyńskimi Żydami z Tanach / Starego Testamentu Plemienia Seta [Seta] / Plemienia Judy z Ziemi Seta [Set] (Górny Egipt). Ich ojczyzną jest Turkiestan. Ziemia Palestyny i ziemia Rusi (Rosja) nigdy nie należały do nich zgodnie z prawem. Zarówno w Palestynie, jak i w Rosji byli najeźdźcami i właścicielami niewolników.
Nowa Chazaria NIE wydarzy się! Globalny Syjon cyber-właścicieli niewolników nigdy nie nadejdzie!
+++++++++++++++++ PRZYWÓDCA CHABADU, MESJASZ MENACHEM MENDEL SCHNEERSON O SWOICH PLANACH ZNISZCZENIA SŁOWIAN To przemówienie [list wysłany do gazety] Menachema Mendla Schneersona, Przywódcy Chabadu i Mesjasza (Lubawiczer Rebbe), zostało opublikowane w wołogodzkiej gazecie "Slavyanin», N-4 (32), 2001 w Rosji.Po publikacji sąd nie był w stanie oskarżyć swojego redaktora, V.F. Popova, pod sfingowanymi zarzutami na mocy artykułu 282, [podżeganie do nienawiści narodowej], gdy operował faktami, a kilku rosyjskich naukowców stanęło w jego obronie, w tym akademik Y. K. Begunov i doktor prawa O.G. Korotayev.To przemówienie zostało wypowiedziane przez Menachema Mendla Schneersona w 1994 roku. Istnieje wiele dyskusji na temat jego autentyczności, jak kiedyś argumentowano o ważności "Protokołów Mędrców Syjonu", ale jest niezaprzeczalnym faktem, że prawie wszystkie cele, określone przez Schneersona, zostały już osiągnięte. To przemówienie jest po prostu zastosowaniem Talmudu do Ukrainy i Rosji. Talmud mówi: Żydzi powinni mordować i zniewalać gojów na całym świecie. To przemówienie mówi: Żydzi powinni mordować i zniewalać gojów na Ukrainie i w Rosji. Tak, przemówienie Menachema Mendla Schneersona jest potworne. Normalnemu człowiekowi trudno uwierzyć, że przywódca religijny może być MORDERCĄ, a religia może być IDEOLOGIĄ MORDERSTWA. Dlatego tekst tego eseju zawiera każdy kryminalny fragment z przemówienia obok kryminalnego fragmentu z Talmudu. Twarz syjonistycznego Mesjasza również mówi sama za siebie: jest to twarz TERRORYSTY, pełna nienawiści i zagrożenia. ————————————————– ————————————————
Nasza specjalna taktyka walki ze Słowianami jest wiedzą tajemną, ze względu na jej wyłączność ograniczoną do wybranego ludu bożego. Główną bronią walki będziemy kierować przeciwko Słowianom, z wyjątkiem renegatów, "poślubionych" Żydom przez wspólne interesy. To prawda, że wszystkie te "poślubione nam" zostaną wycofane z naszego społeczeństwa, gdy wykorzystamy je do naszych własnych celów.
Słowianie, a wśród nich Rosjanie – to najbardziej nieugięci ludzie na świecie. Słowianie są nieugięci w wyniku swoich zdolności psychologicznych i intelektualnych, stworzonych przez wiele pokoleń przodków. Niemożliwe jest zmodyfikowanie tych genów. Słowianin, Rosjanin, może zostać zniszczony, ale nigdy nie podbity. Dlatego to ziarno podlega likwidacji, a początkowo gwałtownemu zmniejszeniu ich liczby.
Przywódca Chabadu Menachem Mendel Schneerson (siódmy Lubawiczer Rebe). Dniepropietrowsk na Ukrainie jest często nazywany miastem Rebe. To tutaj spędził swoje nastoletnie lata.
————————————————
Nasze metody podboju wcale nie będą militarne, ale ideologiczne i ekonomiczne, z wykorzystaniem struktur władzy, uzbrojonych w najnowocześniejsze rodzaje uzbrojenia do fizycznego stłumienia buntu z jeszcze większym okrucieństwem niż miało to miejsce w październiku 1993 r.
Przede wszystkim podzielimy narody słowiańskie (300 milionów, z czego połowa to Rosjanie) na małe kraje o słabych i zerwanych powiązaniach. W tym celu użyjemy naszej starej metody: Dziel i rządź. Spróbujemy nastawić te kraje przeciwko sobie i wciągnąć je w wojny domowe w imię wzajemnego zniszczenia.
Przywódca Chabadu Menachem Mendel Schneerson ————————————————
Ukraińcy myśleliby, że walczą z ekspansjonistyczną Rosją i walczą o niepodległość. Będą myśleć, że w końcu odzyskali wolność, podczas gdy zostają przez nas w pełni pokonani. To samo pomyślą Rosjanie, jakby bronili swoich interesów narodowych, aby zwrócić swoje ziemie, "nielegalnie" im odebrane i tak dalej. Judaizm talmudyczny ————————————————Zrobimy to wszystko pod przykrywką różnych suwerenności, walki o ich narodowe ideały. Jednocześnie nie damy żadnej ze stron żadnego samostanowienia, opartego na narodowych wartościach i tradycjach. W tej wojnie słowiańskie kretyńskie stado będzie się osłabiać i wzmacniać nas, głównych kontrolerów chaosu, udając, że stoimy z boku, nie tylko bez udziału w krwawych wydarzeniach, ale także bez zaangażowania.
Przywódca Chabadu Menachem Mendel Schneerson———————————————— Ponadto będziemy się w pełni chronić. W świadomości słowiańskich (niewtajemniczonych) ułożymy takie stereotypy myślenia, w których świat "antysemita" stałby się najstraszniejszym słowem. Słowo "Żyd" byłoby wymawiane szeptem. ————————————————Straszymy bydło kilkoma sprawami sądowymi (takimi jak proces antysemity Ostaszwilego, a następnie jego zniszczenie) i innymi metodami (radio, telewizja – przerażające filmy, takie jak zemsta izraelskich superszpiegów Mossadu za zabijanie Żydów). Przestraszymy bydło tak źle, że ani jeden włos nie spadnie z głowy Żyda, podczas gdy Słowianie będą rozstrzeliwani w paczkach, zniszczonych przez tysiące – na granicach, gdzie Żydzi nie służą w siłach pokojowych, poprzez akty terrorystyczne oraz przez zbrodnicze i zawodowe zabójstwa [takie jak akty terrorystyczne w szkole w Biesłanie, które pochłonęły setki istnień ludzkich, w moskiewskim metrze i tak dalej]. Przywódca Chabadu Menachem Mendel Schneerson————————————————
Głupi Słowianie nie zdają sobie sprawy, że najgorszymi faszystami są ci, którzy nigdy i nigdzie nie głoszą faszyzmu na głos, ale zamiast tego organizują to wszystko rzekomo według najbardziej demokratycznych standardów. Wręcz przeciwnie, uczynimy samo słowo "faszysta" brzydkim słowem.
————————————————Każdy będzie się bał, że przykleimy mu tę etykietkę. Wiemy doskonale, że nacjonalizm wzmacnia naród, czyniąc go silnym. Hasło "internacjonalizmu" jest przestarzałe i nie działa już tak jak wcześniej. Zastąpimy ją "uniwersalnymi wartościami ludzkimi", czyli tym samym. Przywódca Chabadu Menachem Mendel Schneerson ————————————————Nie pozwolimy na rozwój nacjonalizmu. I zniszczymy ogniem i mieczem wszystkie te ruchy nacjonalistyczne, które starają się wyprowadzić ludzi spod naszego dyktatu, jak to ma miejsce w Gruzji, Armenii i Serbii. Zamiast tego zapewnimy pełny dobrobyt naszego nacjonalizmu – syjonizmu, a dokładniej: żydowskiego faszyzmu, który w swojej tajemnicy i mocy jest superfaszyzmem. Nie bez powodu w 1975 roku Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło rezolucję, która zdefiniowała syjonizm jako najbardziej rażącą "formę rasizmu i dyskryminacji rasowej", ale uchyliło tę rezolucję w 1992 roku, z powodu naszego triumfalnego marszu przez planetę. Uczyniliśmy z ONZ broń dla naszych celów przejęcia władzy nad "wszystkimi królestwami i narodami". Przywódca Chabadu Menachem Mendel Schneerson ————————————————
Pozbawimy ludność Słowian ich elity narodowej, która decyduje o rozwoju wydarzeń i postępie kraju, a ostatecznie o całym przebiegu historii. Aby to zrobić, obniżymy ich poziom wykształcenia – w ciągu najbliższych 5 lat zamkniemy połowę ich uczelni, a to my będziemy kształcić się w drugiej połowie.
Wpuścimy tam Ormian, Czeczenów, Cyganów i innych. Będziemy pracować nad tym, aby rządy krajów słowiańskich zawierały jak najmniej rdzennej ludności, która zostanie zastąpiona przez naszą żydowską elitę. Przywódca Chabadu Menachem Mendel Schneerson ————————————————W środkach masowego przekazu – radiu, telewizji, prasie, sztuce, literaturze, teatrze, kinie – będziemy stopniowo wypychać personel krajowy i zastępować go naszym personelem lub, w skrajnych przypadkach, kosmopolitycznym personelem. ————————————————Podejmujemy reformę w edukacji i ograniczymy nauczanie przedmiotów wzmacniających i usystematyzujących proces myślowy na lewej i prawej półkuli mózgu:а) Język i literatura, 6) Fizyka i matematyka. Przywódca Chabadu Menachem Mendel Schneerson————————————————Jak o historię, nie ma nic do powiedzenia. Damy naszą własną historię bydłu i pokażemy, żecała ludzka ewolucja zmierzała w kierunku uznania wybranego przez Boga narodu żydowskiego za panów nad całym światem. ————————————————Zamiast wartości narodowych damy wam patriotyzm Bałałajki i pijackie łzy. Naszym celem jest zastąpienie słowiańskiej elity naszą własną elitą. Nie pozwolimy na rozwój nauki w krajach słowiańskich. Trzon naukowców (Akademia Nauk) będzie składał się z naszych ludzi. Lider Chabad Menachem Mendel Schneerson ————————————————Nie pozwolimy na żadne zaawansowane technologicznie gałęzie przemysłu, a to doprowadzi do całkowitego upadku branży. Ograniczymy to do produkcji podstawowych przedmiotów dla ograniczonego kontyngentu niewolników, produkujących dla nas surowce. Wśród obywateli jest wielu inżynierów, wykwalifikowanych pracowników i nauczycieli. Stworzymy im takie warunki przetrwania (brak miejsc pracy, wysoki czynsz, wysokie koszty mediów, transportu itp.), że sami pobiegną do odległych wiosek na północy, dokąd Rosjanie uciekają teraz z krajów byłego Związku Radzieckiego. Pomyśleliby, że może być im łatwiej żyć lepszym życiem. Ale w rzeczywistości będzie to również mistyfikacja. ________________________________________ Skorumpuj młodzież i uczyń z niej zboczeńców – a zdobędziesz naród! To jest nasze motto. Pozbawimy waszą społeczność młodych ludzi, poniżając ją seksem, muzyką rockową, przemocą, alkoholem, paleniem, narkotykami, to znaczy pozbawimy wasze społeczeństwo przyszłości. Uderzymy w rodzinę, niszcząc ją, zmniejszymy wskaźnik urodzeń. ————————————————Hitler był chłopcem. Działał bezpośrednio i otwarcie. To była niezwykle ciężka praca – spalić, zastrzelić, pochować miliony i tym podobne. Pozostawił krwawe ślady. Działamy sprytniej: nie pozostawimy żadnych śladów. Zmniejsz wskaźnik urodzeń co najmniej o połowę – a będziesz zabijać 2-3 miliony Rosjan rocznie bez żadnego wysiłku fizycznego. Nie ma potrzeby stosowania pieców, amunicji i grobów. I nie ma już śladów. Nie narodził się – nikt nie jest winny. Stworzymy warunki do życia przestępcom lepiej niż pracującemu bydłu. Będziemy wypuszczać przestępców z więzień, aby było więcej morderstw, rabunków, niestabilności. Amnestia będzie miała zastosowanie tylko do złodziei i morderców – krótko mówiąc, wszystkich oprócz skazanych za "podżeganie do nienawiści etnicznej", co w rzeczywistości jest prawem przeciwko antysemityzmowi. Bydło będzie się obawiać o swoje życie, które będzie nic nie warte. Będą obawiać się o miejsce pracy, które w każdej chwili może zostać odebrane. Będą się obawiać o przyszłość swoich ... Będziemy rządzić przez strach. 5. Te wspaniałe cele będą realizowane w kilku etapach. Już 85% szelfu kontynentalnego Oceanu Arktycznego znalazło się w naszych rękach dzięki mylącym umowom. podpisane za Gorbaczowa i Jelcyna i które nie są wyjaśnione ludziom (opinia publiczna nie jest jeszcze tego świadoma). Już teraz pół miliona Ormian mieszka w południowej Rosji. To jest nasza placówka. Na początku, w celu oszustwa, ogłosimy Republikę Ormiańską na Kubaniu. Następnie, odpędzając Kozaków, przekształcimy go w Chazarię – Izrael. Pomoże nam to, że Kozacy są stale pijani, kochają moc i są gotowi walczyć ze sobą o tę moc. Nadal jednak istnieje zorganizowana organizacja – duchowieństwo prawosławne. Wyślemy tam członków naszego żydowskiego duchowieństwa, którzy staną się rosyjskimi kapłanami prawosławnymi. Talmud pozwala im wykonywać rytuały innych religii, zachowując nienaruszony judaizm głęboko w środku. Resztę przekupimy. I zniszczymy tych, którzy nam nie ulegną. Rosjanie nie mają już mniej lub bardziej zorganizowanych struktur, a bydło nie może ich zjednoczyć i ustanowić, ponieważ rosyjskie bydło już stało się pijakami i uległo degradacji i nie jest w stanie się zbudować. W ubiegłym wieku Stany Zjednoczone kupiły Alaskę od Rosji. W XXI wieku USA kupią całą Syberię, w tym terytorium syberyjskie między rzeką Jenisej na zachodzie a Oceanem Spokojnym na wschodzie i granicą Chin, między Oceanem Arktycznym na północy a Mongolią i Koreą Północną na południu. Ziemie te są dwa razy wyższe niż terytorium Stanów Zjednoczonych. Akr ziemi zostanie zakupiony już za 1000 dolarów, a za całą Syberię USA zapłacą 3 biliony dolarów w ciągu 20 lat. Roczne płatności wyniosą 200 milionów dolarów, z czego połowa zostanie wydana na zakup towarów w Stanach Zjednoczonych . Syberyjczycy musieliby poddać się obcym wpływom, podczas gdy USA wyglądają ładniej niż azjatyccy sąsiedzi. W końcu Władywostok jest bliżej Los Angeles niż Moskwy... ————————————————6. Za wszystkie te działania najważniejsze dla nas, damy monarchię słowiańskiemu bydłu pod pozorem "demokratycznej transformacji". Każdy w stadzie dostanie marionetkowego prezydenta. A im więcej brokatu, hałasu, pompy, tym lepiej! Monarchia jest dobra w tym sensie, że kieruje całą energię mas w gwizdek. Monarch odwróci uwagę stada od naszej tajnej aktywnej pracy nad strukturą populacji zgodnie z systemem, niezbędnym dla nas. Prezydent jest ekranem, pozornie wybranym w głosowaniu powszechnym (i będziemy kształtować procedury wyborcze w taki sposób, aby wydawały się tak, że wszystko wydawałoby się uzasadnione) i zamierzamy robić wszystkie nasze niezbędne interesy zza tego ekranu. Prezydent będzie obdarzony nieograniczonymi uprawnieniami. Poprzez zmiany w najwyższych szeregach agencji bezpieczeństwa, ten prezydent wyznaczy naszych ludzi na stanowiska w agencjach bezpieczeństwa. Armia, wszystkie agencje bezpieczeństwa narodowego i wszelkiego rodzaju siły specjalne będą bezpośrednio podporządkowane prezydentowi. A to oznacza, że będą nam podporządkowani. Będziemy mieli w rękach tylko sznurki przywiązane do rąk prezydenta. I pociągniemy za te sznurki w taki sposób, w jaki jest to konieczne do realizacji naszego wspaniałego planu podboju wszystkich plemion i królestw, ich podporządkowania naszemu wyższemu narodowi, wybranemu przez Boga Izraela. 7. Ale pieniądze są najważniejsze. Pieniądze robią everything. Pieniądze to władza. Pieniądze to siła. Człowiek z pieniędzmi ma broń, najbardziej zaawansowaną broń i armię najemników. Pieniądze są właścicielami mediów, które oszukują miliardy ludzkiego bydła. Pieniądze przekupują ludzi, których potrzebujemy. Pieniądze eliminują tych, którzy nam się nie podporządkowują. Pieniądze bombardują tych, którzy się nam stawiają opór – Irakijczyków, Serbów, a w przyszłości – Rosjan. Kapitał i przejęcie władzy decydują o wszystkim. Ćwiczymy nasze umiejętności w akumulacji kapitału i przejmowaniu władzy przez ponad trzy tysiąclecia i nikt nas w tym nie pokona. Wy [bydło] nie macie pieniędzy. Wy [bydło] nie macie mocy. A wy [bydło] nigdy nie będziecie mieli pieniędzy i władzy. Nie damy ci pieniędzy i władzy! Nienawidzimy cię ogromnie! Ta nienawiść daje nam siłę, by uśmiechać się uroczo w Twoją twarz. Nasza nienawiść daje nam siłę, aby zdobyć wasze zaufanie i kontrolować was [bydło] pod pozorem "troski" o was i wasze dzieci, wnuki i wasze prawnuki, które nigdy się nie urodzą. Ty (stado) jesteś skazany na zagładę. I dopóki nie zrozumiecie tej prostej prawdy, tak długo, jak będziecie się nam opierać, będziecie bici bardziej, niż jest to należne. Jeśli będziecie nam posłuszni, pozostanie was 65 – 70 milionów, w przeciwnym razie – 40-45 mln. Najważniejsze dla nas jest teraz utrzymanie się przez co najmniej kolejne 2-3 lata. Potem nie będzie dla nas żadnych problemów w tym kraju (Ukraina i Rosja). Stworzymy takie środki ochronne, że nikt z was nie będzie w stanie się nam przeciwstawić. Wiemy i potajemnie kontrolujemy wszystko, co będzie. I nikt nie może nas powstrzymać! 1. Światowe rezerwy surowców przemysłowych są wyczerpane, a na początku następnego tysiąclecia "zachodnie społeczeństwo" nie będzie w stanie utrzymać obecnego poziomu konsumpcji bez uzupełnienia z nowych źródeł – krajów kolonialnych-darczyńców. Dlatego nasze aspiracje są teraz skierowane na Rosję z podwójnym celem: po pierwsze – eliminacją najpotężniejszego i najbardziej niezależnego imperium, które zajmuje jedną szóstą ziemi. Drugim jest nabycie jego bogactwa, które stanowi 60-70% całkowitych światowych rezerw surowców i 75-80% rezerw ropy i gazu ziemnego na otwartym świecie, które koncentrują się na Syberii i szelfie kontynentalnym Oceanu Arktycznego. 2. Planeta jest pod intensywnym globalnym ociepleniem. Pustynia porusza się na północ z prędkością 10 km. rocznie, odwadnianie ziemi wynosi 25 m rocznie. Już dziś starożytne centra świata – Ateny, Rzym i, co najważniejsze, Jerozolima (Izrael) znajdują się w strefie sztucznego nawadniania. Za 20 - 30 lat będziemy musieli pomyśleć o przeniesieniu ogromnych mas cywilizowanych narodów na północ od ich obecnego miejsca zamieszkania. Do tego czasu Kuban, w regionie Rostov i Ukraina będą miały wspaniały klimat subtropikalny, a północ Ukrainy będzie miała klimat Kaukazu. Patrząc wstecz na historię, trzeba przyznać, że ziemie te są starożytnymi ziemiami przodków żydowskiej Chazarii, czyli Izraela, zdobytego przez Ruś Kijowską (starożytne państwo Rosji ze stolicą w Kijowie) w X wieku. Słowianie są tymczasowymi gośćmi na tych ziemiach i podlegają eksmisji. Zwrócimy to terytorium i zbudujemy Wielką Chazarię – państwo żydowskie – na tych żyznych ziemiach w taki sam sposób, jak 50 lat temu stworzyliśmy Izrael, wyciskając Palestyńczyków. Izraelczycy częściowo przeniosą się tutaj, a my wypędzimy słowiańskie bydło daleko na północ, poza Moskwę. Będzie małe Terytorium Północne, rezerwat o zwartej populacji – rezerwat, jak rezerwat indyjskijony w Ameryce. _______________________________________________________Source:
wordpress.com/…estorying-ukraine-and-russia/______________Related artykuły:JE SUIS DONBASSThe jewish war against Slavswordpress.com/…/28/revisionism-role-reversal-and-restitutions/___
Chabad leader, Messiah Menachem Mendel Schneerson on his plans for destroying Ukraine and Russia (reprint)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj do zakładek link bezpośredni.
Lider Chabadu, Mesjasz Menachem Mendel Schneerson o swoich planach zniszczenia Ukrainy i Rosji
Opublikowane 13 sierpnia 2022 przez State of the Nation
Okrucieństwa syjo-nazistów w Noworosji to czystki etniczne / masowe ludobójstwo rdzennej ludności — Rosjan — na ziemi przodków Rosji, absolutnie identyczne z okrucieństwami syjo-nazistów w Palestynie, jakimi są czystki etniczne / masowe ludobójstwo rdzennej ludności — Palestyńczyków — na ziemi ich przodków. Aszkenazyjscy Chazarowie (93% światowego "żydostwa") to fałszywi "Żydzi". To Turcy z rosyjskiej wielkiej matki, według ich własnych badań genetycznych. Nie są nawet Semitami (pół-czarnymi-pół-białymi). Chazarsko-aszkenazyjscy pseudo-Żydzi nie mają nic wspólnego ani rasowo, ani historycznie z autentycznymi, negroidami z Tanachu / Stary Testament Plemienia Seta [Set] / Plemienia Judy z Ziemi Seta [Set] (Górny Egipt ). Ich ojczyzną jest Turkiestan. Ziemia Palestyny i ziemia Rusi (Rosja) nigdy nie należała do nich prawowicie. Zarówno w Palestynie, jak iw Rosji byli najeźdźcami i właścicielami niewolników.
Nowa Chazaria NIE wydarzy się! Globalny Syjon cyber-właścicieli niewolników nigdy nie nadejdzie!
++++++++++++++++++
PRZYWÓDCA CZABADU, MESJASZ MENACHEM MENDEL SCHNEERSON O SWOICH PLANACH ZNISZCZENIA SŁOWIAN
To przemówienie [list wysłany do gazety] Menachema Mendla Schneersona , przywódcy Chabadu i Mesjasza ( lubawiczer Rebe ), zostało opublikowane w gazecie Wołogdy "Slavyanin", N-4 (32), 2001 w Rosji.Po publikacji sąd nie mógł ścigać swojego redaktora VF Popowa pod sfingowanymi zarzutami z artykułu 282 [podżeganie do nienawiści narodowej], ponieważ operował faktami, a kilku rosyjskich naukowców stanęło w jego obronie, w tym akademik YK Begunow i doktor prawa OG Korotayev.Przemówienie to zostało wygłoszone przez Menachema Mendla Schneersona w 1994 roku. Toczy się wiele dyskusji na temat jego autentyczności, jak kiedyś argumentowano o ważności "Protokołów mędrców Syjonu", ale jest niepodważalnym faktem, że prawie wszystkie cele zostały określone przez Schneersona, zostały już osiągnięte. To przemówienie jest po prostu zastosowaniem Talmudu do Ukrainy i Rosji. Talmud mówi: Żydzi powinni mordować i zniewalać Gojów na całym świecie. To przemówienie mówi: Żydzi powinni mordować i zniewalać Gojów na Ukrainie iw Rosji. Tak, przemówienie Menachema Mendla Schneersona jest potworne. Normalnej osobie trudno uwierzyć, że przywódca religijny może być MORDERCĄ, a religia może być IDEOLOGIĄ MORDERSTWA. Dlatego w tekście tego eseju każdy kryminalny fragment przemówienia znajduje się obok kryminalnego fragmentu Talmudu. —————————————————– —————————————————
Nasza specjalna taktyka walki ze Słowianami jest wiedzą tajemną, ze względu na jej wyłączność ograniczoną do ludu wybranego przez boga. Główną broń walki skierujemy przeciwko Słowianom, z wyjątkiem renegatów, "poślubionych" z Żydami wspólnymi interesami. To prawda, że wszyscy ci "poślubieni nam" zostaną wycofani z naszego społeczeństwa, gdy użyjemy ich do własnych celów.
Słowianie, a wśród nich Rosjanie – to najbardziej nieugięci ludzie na świecie. Słowianie są nieugięci dzięki swoim zdolnościom psychologicznym i intelektualnym, tworzonym przez wiele pokoleń przodków. Nie można zmienić tych genów. Słowianina, Rosjanina, można zniszczyć, ale nigdy nie podbić. Dlatego to ziarno podlega likwidacji, a początkowo gwałtownemu zmniejszeniu ich liczebności.
Przywódca Chabadu Menachem Mendel Schneerson (siódmy Lubawiczer Rebe). Dniepropietrowsk na Ukrainie jest często nazywany miastem Rebe. To tutaj spędził swoje nastoletnie lata.
—————————————————
Nasze metody podboju nie będą wcale militarne, lecz ideologiczne i ekonomiczne, z wykorzystaniem struktur siłowych, uzbrojonych w najnowocześniejsze rodzaje uzbrojenia do fizycznego stłumienia buntu z jeszcze większą zaciekłością niż miało to miejsce w październiku 1993 r. za pomocą artylerii. Rady Najwyższej Rosji Sowieckiej.
Przede wszystkim podzielimy narody słowiańskie (300 milionów, z czego połowa to Rosjanie) na małe państwa o słabych i zerwanych powiązaniach. W tym celu użyjemy naszej starej metody: Dziel i zwyciężaj. Postaramy się nastawić te kraje przeciwko sobie i wciągnąć je w wojny domowe w celu wzajemnego zniszczenia.
Lider Chabadu Menachem Mendel Schneerson —————————————————
Ukraińcy pomyśleliby, że walczą z ekspansjonistyczną Rosją i walczą o swoją niepodległość. Będą myśleć, że w końcu uzyskali wolność, podczas gdy zostaną przez nas całkowicie ujarzmione. To samo pomyślą Rosjanie, jakby bronili swoich interesów narodowych, aby zwrócić im "nielegalnie" odebrane ziemie i tak dalej. Judaizm talmudyczny —————————————————Wszystko to zrobimy pod płaszczykiem różnych suwerenności, walki o ich narodowe ideały. Jednocześnie nie damy żadnej ze stron samostanowienia, opartego na wartościach i tradycjach narodowych. W tej wojnie słowiańskie stado będzie się osłabiać i wzmacniać nas, głównych kontrolerów chaosu, udając, że stoimy z boku, nie tylko bez udziału w krwawych wydarzeniach, ale i bez zaangażowania. Lider Chabadu Menachem Mendel Schneerson—————————————————Co więcej, będziemy się w pełni chronić. W świadomości słowiańskich (niewtajemniczonych) ułożymy takie stereotypy myślenia, w których świat " antysemita" stałby się najstraszniejszym słowem. Słowo "Żyd" wymawiano szeptem. —————————————————Przestraszymy bydło kilkoma sprawami sądowymi (np. proces antysemity Ostashvili, a następnie jego zniszczenie) i innymi metodami (radio, telewizja – przerażające filmy, np. zemsta superszpiegów izraelskiego Mossadu za zabijanie Żydzi). Przestraszymy bydło tak bardzo, że Żydowi z głowy nie spadnie włos, a Słowianie rozstrzelani w paczkach, zniszczeni tysiącami – na granicach, gdzie Żydzi nie służą w siłach pokojowych, za pośrednictwem terrorystów czyny, a także poprzez zabójstwa kryminalne i zawodowe [takie jak akty terrorystyczne w szkole w Biesłanie, które pochłonęły setki istnień ludzkich, w moskiewskim metrze i tak dalej]. Lider Chabadu Menachem Mendel Schneerson—————————————————
Głupi Słowianie nie zdają sobie sprawy, że najgorszymi faszystami są ci, którzy nigdy i nigdzie nie głoszą na głos faszyzmu, ale organizują to wszystko rzekomo według najbardziej demokratycznych standardów. Wręcz przeciwnie, samo słowo "faszysta" uczynimy słowem brudnym.
—————————————————Wszyscy będą się bać, że przykleimy mu tę etykietę. Dobrze wiemy, że nacjonalizm wzmacnia naród, czyni go silnym. Hasło "internacjonalizmu" jest przestarzałe i nie działa już tak, jak wcześniej. Zastąpimy go "uniwersalnymi wartościami ludzkimi", czyli tym samym. Lider Chabadu Menachem Mendel Schneerson —————————————————Nie pozwolimy na ewolucję jakiegokolwiek nacjonalizmu. I zniszczymy ogniem i mieczem wszystkie te ruchy nacjonalistyczne, które starają się wyprowadzić ludzi z naszego dyktatu, jak to się dzieje w Gruzji, Armenii i Serbii. Zamiast tego zapewnimy pełny dobrobyt naszego nacjonalizmu – syjonizmu, a dokładniej: żydowskiego faszyzmu, który w swojej tajemnicy i potędze jest superfaszyzmem. Nie bez powodu w 1975 r. Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło rezolucję, która określiła syjonizm jako najbardziej rażącą "formę rasizmu i dyskryminacji rasowej", ale uchyliło tę rezolucję w 1992 r. z powodu naszego triumfalnego marszu po całej planecie. Uczyniliśmy z ONZ broń dla naszych celów przejęcia władzy nad "wszystkimi królestwami i narodami". Lider Chabadu Menachem Mendel Schneerson —————————————————
Pozbawimy ludność Słowian ich narodowej elity, która determinuje rozwój wydarzeń i postęp kraju, a ostatecznie całego biegu historii. W tym celu obniżymy ich poziom edukacji – w ciągu najbliższych 5 lat zamkniemy połowę ich uczelni, a drugą połowę będziemy kształcić my.
Wpuścimy tam Ormian, Czeczenów, Cyganów i innych. Będziemy pracować nad tym, aby rządy krajów słowiańskich obejmowały jak najmniej rdzennej ludności, którą zastąpi nasza żydowska elita. Lider Chabadu Menachem Mendel Schneerson —————————————————W środkach masowego przekazu – radiu, telewizji, prasie, sztuce, literaturze, teatrze, kinie – będziemy stopniowo wypychać kadry narodowe i zastępować je naszymi lub w skrajnych przypadkach kadrami kosmopolitycznymi. —————————————————Podejmiemy reformę w edukacji i ograniczymy nauczanie przedmiotów wzmacniających i systematyzujących proces myślowy w lewej i prawej półkuli mózgu:a) Język i literatura, 6) Fizyka i matematyka. Lider Chabadu Menachem Mendel Schneerson—————————————————Co do historii, nie ma nic do powiedzenia. Oddamy bydłu naszą własną historię i pokażemy, że cała ewolucja człowieka zmierzała w kierunku uznania wybranego przez Boga narodu żydowskiego za panów nad całym światem. —————————————————Zamiast wartości narodowych damy wam bałałajski patriotyzm i pijane łzy. Naszym celem jest zastąpienie elity słowiańskiej własną elitą. Nie pozwolimy na rozwój nauki w krajach słowiańskich. Rdzeń naukowców (Akademia Nauk) będzie składał się z naszych ludzi. Lider Chabadu Menachem Mendel Schneerson —————————————————Nie dopuścimy żadnego przemysłu high-tech, a to doprowadzi do całkowitego upadku przemysłu. Ograniczymy ją do produkcji niezbędnych przedmiotów dla ograniczonego kontyngentu niewolników, produkujących dla nas surowce. Wśród mieszkańców jest wielu inżynierów, wykwalifikowanych robotników i nauczycieli. Stworzymy im takie warunki przetrwania (brak pracy, wysoki czynsz, wysokie koszty mediów, transportu itp.), że sami będą uciekać do odległych wiosek na północy, do których teraz uciekają Rosjanie z krajów byłego Związku Radzieckiego. Pomyśleliby, że łatwiej byłoby im żyć lepszym życiem. Ale w rzeczywistości będzie to również mistyfikacja. __________________________________________________ Skorumpuj młodzież i uczyń ich zboczeńcami – a wygrasz naród! To jest nasze motto. Pozbawimy waszą społeczność młodych ludzi, poniżając ją seksem, muzyką rockową, przemocą, alkoholem, paleniem, narkotykami, czyli pozbawimy wasze społeczeństwo przyszłości. Uderzymy w rodzinę, niszcząc ją, zmniejszymy przyrost naturalny. —————————————————Hitler był chłopcem. Działał bezpośrednio i otwarcie. A to była niezwykle ciężka praca – palić, strzelać, grzebać miliony i tym podobne. Zostawił krwawe ślady. Działamy sprytniej: nie zostawimy śladów. Zmniejsz wskaźnik urodzeń przynajmniej o połowę – a będziesz zabijał 2-3 miliony Rosjan rocznie bez żadnego wysiłku fizycznego. Nie potrzeba pieców, amunicji i grobów. I nie ma śladów. Nie urodzony – nikt nie jest winny. Stworzymy lepsze warunki do życia przestępcom niż pracującym bydłu. Będziemy zwalniać przestępców z więzień, żeby było więcej morderstw, rabunków, niestabilności. Amnestia będzie miała zastosowanie tylko do złodziei i morderców – krótko mówiąc, wszystkich oprócz tych skazanych za "podżeganie do nienawiści etnicznej", co w rzeczywistości jest prawem przeciwko antysemityzmowi. Zasiejemy strach wśród ludzi. Bydło będzie się bać o swoje życie, które nie będzie nic warte. Będą się bać o miejsce pracy, które w każdej chwili może zostać odebrane. Będą się bać o przyszłość ich... Będziemy rządzić strachem. 5. Te wspaniałe cele będą realizowane w kilku etapach. Już 85% szelfu kontynentalnego Oceanu Arktycznego trafiło w nasze ręce dzięki mylącym umowom. podpisane za Gorbaczowa i Jelcyna i nie są wyjaśnione narodowi (ogólne społeczeństwo jeszcze o tym nie wie). Już pół miliona Ormian mieszka w południowej Rosji. To jest nasza placówka. Najpierw, w celu oszustwa, ogłosimy Republikę Armeńską w Kubanie. Następnie odpędzając Kozaków, zamienimy go na Chazarię – Izrael. Pomoże nam to, że Kozacy są ciągle pijani, kochają moc i są gotowi walczyć ze sobą o tę moc. Wciąż jednak istnieje zorganizowana organizacja – duchowieństwo prawosławne. Wyślemy tam członków naszego żydowskiego duchowieństwa, którzy staną się rosyjskimi księżmi prawosławnymi. Talmud pozwala im odprawiać rytuały innych religii, zachowując głęboko w sobie ich judaizm. Resztę przekupimy. I zniszczymy tych, którzy nam nie ulegną. Rosjanie nie mają już mniej lub bardziej zorganizowanych struktur, a bydło nie może ich zjednoczyć i ustanowić, bo bydło rosyjskie już się upiło i zdegradowało i nie jest zdolne do strukturyzacji. W ubiegłym stuleciu Stany Zjednoczone kupiły Alaskę od Rosji. W XXI wieku USA kupią całą Syberię, w tym terytorium Syberii między rzeką Jenisej na zachodzie i Oceanem Spokojnym na wschodzie a granicą Chin, między Oceanem Arktycznym na północy a Mongolią i Koreą Północną w południe. Ziemie te są dwa razy wyższe niż terytorium Stanów Zjednoczonych. Akr ziemi zostanie kupiony już za 1000 dolarów, a za całą Syberię USA zapłacą 3 biliony dolarów w ciągu 20 lat. Roczne płatności wyniosą 200 milionów dolarów, z czego połowa zostanie przeznaczona na zakup towarów w Stanach Zjednoczonych.Syberyjczycy musieliby poddać się wpływom z zewnątrz, podczas gdy Stany Zjednoczone wyglądają ładniej niż sąsiedzi z Azji. W końcu Władywostok jest bliżej Los Angeles niż do Moskwy... —————————————————6. Za wszystkie te działania nadrzędne dla nas, pod przykrywką "przemian demokratycznych" damy monarchię słowiańskiemu bydłu. Każdy w stadzie otrzyma marionetkowego prezydenta. A im więcej brokatu, hałasu, pompy, tym lepiej! Monarchia jest dobra w tym sensie, że kieruje całą energię mas do gwizdka. Monarch odciągnie uwagę stada od naszej tajnej aktywnej pracy nad ustrukturyzowaniem populacji według systemu, który jest nam niezbędny. Prezydent jest parawanem, pozornie wybieranym w głosowaniu powszechnym (a my wykuwamy procedury wyborcze w taki sposób, żeby wyglądały, żeby wszystko wydawało się słuszne) i zza tego parawanu będziemy robić wszystko, co potrzebne. Prezydent będzie obdarzony nieograniczonymi uprawnieniami. Poprzez zmiany w najwyższych szeregach agencji ochrony, ten prezydent mianuje naszych ludzi na stanowiska w agencjach bezpieczeństwa. Armia, wszystkie agencje bezpieczeństwa narodowego i wszelkiego rodzaju siły specjalne będą bezpośrednio podporządkowane prezydentowi. A to oznacza, że będą nam podporządkowani. Będziemy mieli w rękach tylko sznurki przyczepione do rąk prezydenta. I będziemy pociągać za te sznurki w taki sposób, jaki jest to konieczne do realizacji naszego wspaniałego planu podboju wszystkich plemion i królestw, ich podporządkowania naszemu wyższemu narodowi, wybranemu przez Boga Izraela. 7. Ale najważniejsze są pieniądze. Pieniądze robią wszystko. Pieniądze to władza. Pieniądze są siłą. Człowiek z pieniędzmi ma broń, najbardziej zaawansowaną broń i armię najemników. Pieniądze są właścicielami mediów, co oszukuje miliardy ludzkiego bydła. Pieniądze przekupują ludzi, których potrzebujemy. Pieniądze eliminują tych, którzy się nam nie poddają. Pieniądze bombardują stawiających nam opór – Irakijczyków, Serbów, aw przyszłości – RosJan. Kapitał i przejęcie władzy decydują o wszystkim. Ćwiczymy nasze umiejętności w gromadzeniu kapitału i przejmowaniu władzy przez ponad trzy tysiąclecia i nikt nas w tym nie pokona. Ty [bydło] nie masz pieniędzy. Wy [bydło] nie macie mocy. A ty [bydło] nigdy nie będziesz miał pieniędzy i władzy. Nie damy Ci pieniędzy i władzy! Nienawidzimy cię niezmiernie! Ta nienawiść daje nam siłę do czarującego uśmiechu w twarz. Nasza nienawiść daje nam siłę, by zdobyć wasze zaufanie i kontrolować was [bydło] pod pozorem "troski" o was i wasze dzieci, wnuki i prawnuki, które nigdy by się nie narodziły. Wy (stado) jesteście skazani. I dopóki nie zrozumiesz tej prostej prawdy, tak długo, jak będziesz się nam sprzeciwiać, będziesz bity bardziej, niż jest to należne. Jeśli będziecie nam posłuszni, zostanie was 65 – 70 mln, w przeciwnym razie – 40-45 mln. Najważniejsze dla nas teraz jest utrzymanie się przez co najmniej kolejne 2-3 lata. Po tym nie będzie dla nas problemów w tym kraju (Ukraina i Rosja). Stworzymy takie środki ochronne, że nikt z Was nie będzie mógł się nam przeciwstawić. Wiemy i potajemnie kontrolujemy wszystko, co będzie. I nikt nie może nas powstrzymać! 1. Światowe rezerwy surowców przemysłowych wyczerpują się i na początku następnego tysiąclecia "społeczeństwo zachodnie" nie będzie w stanie utrzymać obecnego poziomu konsumpcji bez uzupełnienia z nowych źródeł – krajów kolonialnych-donatorów. Dlatego nasze aspiracje skierowane są teraz przeciwko Rosji w podwójnym celu: po pierwsze – zlikwidowaniu najpotężniejszego i niezależnego imperium, które zajmuje jedną szóstą ziemi. Drugim jest pozyskanie jej bogactwa, które stanowią 60-70% całkowitych światowych rezerw surowców i 75-80% otwartych światowych rezerw ropy i gazu, które są skoncentrowane na Syberii i szelfu kontynentalnym Oceanu Arktycznego. 2. Planeta jest pod wpływem intensywnego globalnego ocieplenia. Pustynia przesuwa się na północ z prędkością 10 km. rocznie odwodnienie gruntu wynosi 25 m rocznie. Już dziś starożytne centra świata – Ateny, Rzym i przede wszystkim Jerozolima (Izrael) znajdują się w strefie sztucznego nawadniania. Za 20-30 lat będziemy musieli pomyśleć o przeniesieniu ogromnych mas cywilizowanych narodów na północ od ich obecnej siedziby. Do tego czasu Kubań w obwodzie rostowskim i Ukraina będą miały wspaniały klimat subtropikalny, a północna Ukraina będzie miała klimat Kaukazu. Patrząc wstecz w historię, trzeba przyznać, że ziemie te to starożytne ziemie przodków żydowskiej Chazarii, czyli Izraela, zdobyte przez Ruś Kijowską (starożytne państwo Rosji ze stolicą w Kijowie) w X wieku. Słowianie są na tych ziemiach tymczasowymi gośćmi i podlegają eksmisji. Zwrócimy to terytorium i zbudujemy Wielką Chazarię – państwo żydowskie – na tych żyznych ziemiach w taki sam sposób, w jaki 50 lat temu stworzyliśmy Izrael, wypierając Palestyńczyków. Izraelczycy przeniosą się tu częściowo, a my wypędzimy bydło słowiańskie daleko na północ, poza Moskwę. Powstanie małe Terytorium Północne, rezerwat o zwartej populacji — rezerwat podobny do rezerwatów indiańskich w Ameryce. _______________________________________________________
Źródło:
wordpress.com/…torying-ukraine-and-russia/______________Powiązane artykuły:
JE SUIS DONBASSjustice4poland.com/2016/05/11/wojna-żydowska-przeciw-s łowianom/wordpress.com/…/28/revisionism-role-reversal-and-restitutions/___
justice4poland.com/…oich-planach-zniszczenia-ukrainy-i-rosii-przedruk/