Clicks449
Libor Halik
1

Nedejme se! Na výročí vzniku Československa utahují šrouby covidové totality

Je to logické, neboť se vznikem Československa začala antikřesťanská Masarykova totalita bourání soch mnoha skutečných křesťanských světců, zboření sochy nejčistší Panny Marie na Staroměstském náměstí. Je to smutné výročí a letos ukazuje poprvé svou pravou tvář. Totalitní. Vznikem Československa byl zbaven trůnu světec - blahoslavený Karel Habsburk, milovník pravdy a českého národa (český král, mluvící také dokonale česky) a pravých křesťanských svobod. Místo něj nastoupil v Československu,
jak dnes už víme, zednář (i ta vlajka je udělaná dle vzoru zednářské suknice, když se postaví svisle klínem dolů; lépe křesťansky nezednářsky - nesatanisticky nám bylo s českým lvem, moravskou a slezskou orlicí), děvkař, cizoložící s vdanou ženou, která k němu jezdila na Hrad k sexu pravidelně z jižní Moravy. Prvnímu československému prezidentovi tehdy nebyla ani hanba, byl to k..., kvůli tomu byl vyloučen už kdysi z brněnského gymnázia knězem svatého života Matějem Procházkou. On vydláždil cestu k moci komunistům. Bolševikům výrazně pomáhal už když cestoval po Rusku a snažil se ve Washingtonu jako první prezident zlegalizovat Sovětský svaz.

Jak se utáhly šrouby STBácké Prymulo, Babišo, Hamáčko, Zemano diktatury?
Takto od středečních 00:01 28.10.2020 to nebylo ani za Hitlerova protektorátu Čechy a Morava, ani za komoušů:

Zákaz nočního vycházení od 21:00 do 05:00 s výjimkou cesty do zaměstnání nebo jiných neodkladných cest. Povolené bude venčení psů v okruhu 500 metrů od bydliště.
Zákaz maloobchodního prodeje a poskytování služeb v provozovnách od pondělí do soboty mezi 20:00 až 05:00 a v neděli po celý den. Omezení se nebude týkat čerpacích stanic, lékáren, obchodů na nádražích a prodejen ve zdravotnických zařízeních.
Zákaz prodeje na tržištích, v tržnicích a v mobilních provozovnách, zákaz pochůzkového a podomního prodeje. Zákaz se nebude vztahovat na pojízdné prodejny zajišťující prodej základního sortimentu v obcích, kde není možné takové zboží zakoupit v jiné provozovně. Zákaz prodeje na tržištích se nebude vztahovat na prodej ovoce, zeleniny, mléka a mléčných výrobků, masa a výrobků z něj, vajec, pekařských a cukrářských výrobků, medu, pokud jsou domácí provenience.
Zákaz konzumace potravin na místě na farmářských trzích. Mezi stánky, stolky nebo jinými prodejními místy bude muset být nejméně dvoumetrový volný prostor. Na ploše farmářského tržiště nebude moci být více než 20 lidí na 400 metrech čtverečních.
Zůstanou otevřená květinářství s ohledem na Památku zesnulých (Dušičky). Uvnitř obchodu budou moci být maximálně dva zákazníci.
Zaměstnavatelům se nařizuje vždy používat home office (práci z domova), pokud je to možné vzhledem k charakteru práce a provozním podmínkám.
Zdroj informace o zákazech: lidovky.cz/….A201026_174729_ln_domov_lihem
Přitom nezaprodaní vědci, na rozdíl od těch podplacených vlastizrádných, vědí že ve vojenské laboratoři uměle naprogramovaný koronavirus Sars Cov 2 (tzv. Covid 19) si už vylámal svoje zuby mnoha mutacemi řetězce RNA. Proto na rozdíl od jara, na podzim 2020 už 97 % lidí tento koronavirus neškodí. Ale Antikristovci chtějí vyrobit celosvětovou více než komunistickou totalitu. Nedovolme jim to u nás. Prosme Boha o intervenci. On ji přislíbil v Garabanském zjevení z r.1961-1965 i ve Fatimě z r.1917. I skrz proroka Josifa Vatopedského 26.10.2001 z Athosu. Antikristu se proto celosvětová totalita napoprvé nyní NEPOVEDE nastolit.
Viz pravá věda: 6.10.2020 MUDr. Peková: Nosíte-li roušku celý den, onemocníte z ní a Peková testuje lidi s obrovskými dávkami viru, kterým ale nic není

Zajímavosti vlajek:

a Střední znak republiky Československé byl jedním ze státních symbolů Československé republiky v letech 1920 až 1939. (Medvěd a modrožlutá byl Podkarpatská Rus)
.
Public domain
Quo vadis Domine?
Pekne napsane otcem Liborem. Ja ještě doplnuji, ze dalsim smyslem novodobe vlajky je vrazeny modry klin humanity(jinymy slovy zednarske myslenky a akce, jež pochazí z dob Francouzske revoluce), ktery tristi a rozbiji znak monarchie. Zajimave info o Masarykovi take v knihach A.Bartose(hlavne v knihach Obrezana republika nebo Hilsneriada):
abbartos.wordpress.com/knihy/