Clicks1.1K
Victory

BKP: Volby v ČR

Jsme v předvečer voleb, které jsou poznamenány pseudopandemií. Arcibiskup Carlo Maria Viganò, emeritní nuncius USA, ji nazval zločineckou operací a spiknutím proti Bohu i proti lidstvu.

Během posledních 18 měsíců byla vládami pod přikrývkou domnělé sanitární nouze přijata taková opatření, která by za normálních okolností odsoudila většina společnosti jako zločinná. Mediálním bombardováním, manipulačním podáváním informací a záměrně zkreslenými statistikami byli lidé denně uváděni do stavu stresu, strachu a bezvýchodnosti. Včasná léčba vysoce léčitelné nemoci covid-19 dostupnými, ověřenými, účinnými a levnými léky byla potlačována a nekriticky byla propagována experimentální vakcína, před kterou varují světově uznávaní odborníci. Farmaceutické společnosti navíc nechtějí nést žádnou právní odpovědnost za vedlejší účinky a úmrtí v důsledku těchto experimentálních vakcín.

Jaká je realita po devíti měsících očkování, můžeme uvést na příkladu USA. Federální úřad VAERS eviduje oficiálně 752 803 případů vedlejších účinků v důsledku vakcín proti covidu-19, z toho 15 937 případů úmrtí, 22 342 případů trvalých tělesných postižení, 504 případů vrozených vad. Dr. Peter McCalough tvrdí, že je to ta nejtoxičtější a nejsmrtelnější biologická látka, která kdy byla lidem dávána; podle jeho zdrojů z vládních kruhů a CDC je počet úmrtí v důsledku vakcín mnohem větší, kolem 50 000 případů. To není vakcína ale biologická zbraň, jejímž cílem je redukce obyvatelstva. Podle Norimberského kodexu jde o těžké zločiny proti lidskosti.

Několik odvážných advokátů Peter Weis, Marica Pirošíková a Erik Schmidt ze Slovenska zažalovali u Mezinárodního trestního soudu v Haagu slovenskou vládu za zločiny proti lidskosti, jichž se vláda dopouští na vlastním obyvatelstvu celoplošným testováním a vakcinací. Přidalo se k nim mnoho advokátů a vědců z Francie, Anglie a České republiky, jakož i ti, kteří přežili nacistické pokusy na lidech v koncentračních táborech. Experimentální vakcíny byly vyvinuty z buněk potracených dětí, což je pro křesťany nepřípustné, a postoje pseudopapeže Bergoglia, který propaguje očkování, jsou zavádějící a odporují křesťanskému učení. Kromě toho jsou ve vakcínách použity nanotechnologie a zanechávají v těle digitální stopu, což lze považovat za součást čipizace, před kterou varuje Boží slovo.

Tato doba vyžaduje odhodlanost vzepřít se globální covidové tyranii, snahám o redukci obyvatelstva a totalitnímu programu Velkého resetu. Bez pokání, modlitby a bez Boha se tento boj vést nedá. Proč? Protože jde o boj se silami temnoty. Bohužel mnozí politici s těmito silami temnoty spolupracují a jsou agenty globalistických idejí NWO. Každý se mohl z posledních 18 měsíců poučit, mohl vidět, čeho jsou politici schopni. Dnes je více méně jasné, kdo a kam táhne, co bude prosazovat. Proto každý nese osobní odpovědnost za to, koho bude volit. Buď ty, co jdou v linii covidové a globalistické tyranie, a tak si zvolí smrt a totalitu, anebo ty, kteří se vzepřeli této globální totalitě, a je šance, že se s nimi podaří účinně postavit na odpor. Bez pomoci Boží to však není možné, protože tlak globálních politických elit je nesmírný.

7. 10. 2021