uk.news
32

Єпископ назвав синод Папи Франциска "мегафоном для чужих Церкві думок"

4 листопада на сторінках VitaminExp.blogspot.com вікарний єпископ Хертогенбоса, Роб Мутсаертс, написав, що синод Папи Франциска закликає "слухати всіх" (крім католиків - прим. ред.).

Він назвав синод, у якому беруть участь ті, хто не згоден із Церквою, "мегафоном для чужих Церкві думок". Синод "дозволяє скласти список тем для обговорення". Люди говорять про те, що "Церква не приймає" їхню точку зору, що, на його думку, "не є істиною", адже "бельгійські та німецькі єпископи часто підтримують їх", що "важливіше і трагічніше".

Скарга на те, що Церква "не приділяє уваги питанню полігамії", здається йому дивною, адже синод "не показує емпатії" стосовно католиків.

Він вважає, що синод покликаний змінити "позицію Церкви". Вже зараз можна побачити "зникнення віри", в якій немає місця вченням Церкви.

Мутсаертс вважає, що Господа "не має" у цьому "жахливому синоді", а Святий Дух "не пов'язаний з ним". Це підтверджується і великою кількістю захисників гомосексуалізму, абортів та секуляризації, які становлять більшість учасників синоду.

Зображення: Rob Mutsaerts © wikicommons, CC BY-SA, #newsNfnkajpxzz