NEWS: Król na ulicach polskich miast. Widziany przez tysiące Polaków

Jezus Chrystus Królem Polski - takie billboardy zawisły w Warszawie, w Częstochowie, w Królewskim Mieście Krakowie i w Poznaniu. Z jakimi przepowiedniami Boga i Świętych niewiast wiążą się te słowa? …More
Jezus Chrystus Królem Polski - takie billboardy zawisły w Warszawie, w Częstochowie, w Królewskim Mieście Krakowie i w Poznaniu. Z jakimi przepowiedniami Boga i Świętych niewiast wiążą się te słowa? Wyjaśnienie tajemnic i zdjęcia w poniższym artykule.
Czytam dalej: isidorium.com/…/news-krol-na-ul…
Voytek
Króluj nam Chryste , zawsze i wszędzie !
--rN--
dobry pomysł PHS ..., trzeba tylko jego realizacji 😉
wlowoj
"I dom jeźliby przeciw sobie był rozdzielon, nie może się ostać on dom". Niestety, po ludzku wszystko stracone - rządzący podlegli są obcym mocarstwom i siłom zła, pasterze są z nimi w porozumieniu. Pozostał różaniec.
przeciwherezjom
Tak różaniec (my odmawiamy 1 część-5tajemnic w int. Ojczyzny-zachęcamy do tego)! A Pan Bóg swoją drogą będzie przeprowadzał bolesne oczyszczenie (oj strasznie bolesne) aby łaskawa Polska w końcu się ocknęła i nawróciła.
przeciwherezjom
Będzie! Ale późno.... Naród musi się nawrócić. Na razie stacza się w dół.
Jota-jotka
,,Tylko Intronizacja może zesłać na naszą Ojczyznę morze łask wiecznych i doczesnych.

Intronizacja w każdej dziedzinie życia ludzkiego przez każdego człowieka, każdą grupę i każdą strukturę.
Boskie i ludzkie środki i cele.
Decyzja woli należy do nas.,,
🙏
predex
Zydowski profesor broni Polskę , Polacy nie bronią cha cha cha

Polacy chcą bulić haracz , jak tak mozna ,żeby Polska nie buliła wstyd i hańba,przecież pożadny katolik placi wszytkim i wszytko, jak cię biją w policzek , to nadstaw drugi.

Jak chcą od nas 300mld to Polska powinna zapolacić im 600 mld , aco nie stać nas cha cha cha

marucha.wordpress.com/…/prof-finkelstei…
predex
Jak to to jeszcze nie krloluje,

przecież nasz episkopat intronizowal Chrysusa na krola i pana naszych serc, to nie wystarcza, ach ci Polacy,

A Pan Jezus czeka, jako syn Krolowej Polski , na pelną intronizacje i kornę Polski a nie na nasze serduszka.

Jeszcze troszkę, jeszcze przyjdzie podatek katastralny, potem szczepienia przymusowe, potem podzial Polski ,i otwarta okupacja, potem getta dla …More
Jak to to jeszcze nie krloluje,

przecież nasz episkopat intronizowal Chrysusa na krola i pana naszych serc, to nie wystarcza, ach ci Polacy,

A Pan Jezus czeka, jako syn Krolowej Polski , na pelną intronizacje i kornę Polski a nie na nasze serduszka.

Jeszcze troszkę, jeszcze przyjdzie podatek katastralny, potem szczepienia przymusowe, potem podzial Polski ,i otwarta okupacja, potem getta dla Polaków, itd
2 more comments from predex
predex
Łódzka policja poszukuje sprawców, którzy podpalili maszty telefonii komórkowej, stojące przy ul. Kosynierów Gdyńskich w okolicy klubu sportowego ChKS. Spaleniu uległa część infrastruktury komunikacyjnej. Policja wyjaśnia, że doszło do aktu wandalizmu, jednak dużo wskazuje, że podpalenia mogli dokonać przeciwnicy technologii przesyłu danych 5G, która jest wprowadzana przez operatorów telekomunika…More
Łódzka policja poszukuje sprawców, którzy podpalili maszty telefonii komórkowej, stojące przy ul. Kosynierów Gdyńskich w okolicy klubu sportowego ChKS. Spaleniu uległa część infrastruktury komunikacyjnej. Policja wyjaśnia, że doszło do aktu wandalizmu, jednak dużo wskazuje, że podpalenia mogli dokonać przeciwnicy technologii przesyłu danych 5G, która jest wprowadzana przez operatorów telekomunikacyjnych w kraju.
predex
To będzie ostatni Krlol Polski, jeszcze troszkę was przycisną jak bydlo i szczury, i bedzieici9e błagać go na kolanach o krolowanie Pana Jezusa.
Quas Primas
Piękne, zwłaszcza że to robią świeccy wierni katoliccy.
Kapłani- nie wstyd wam?
Miast bronić Wiary Katolickiej, to większość z was układa się z żydomasonami!
Quas Primas
Propozycję zawieszenia takich bilbordów ( i z podobnymi hasłami) podała Pani Krystyna Kiwacz z Radia Chrystusa Króla z Chicago w rozmowie z księdzem Markiem Bąkiem.
Ksiądz Marek Bąk - Chrystus Król ratunkiem dla Polski i świata