Clicks1K
ľubica
18

Slovinský škandál s očkovaním - ako rozlíšiť placebo od smrtiacej injekcie

Prečo niektorí ľudia netrpia vedľajšími účinkami a iní trpia vedľajšími účinkami, napríklad smrťou. Koniec koncov, očkovaní sú súčasťou lekárskej štúdie a každá lekárska štúdia, ktorá sa kedy uskutočnila, si vyžaduje placebo. Všetky vakcíny, či už placebo alebo nie, obsahujú nanotechnológiu, takže očkovaní tak či onak zomrú.Médiá boli informované, aby tento príbeh úplne pochovali, a teraz sa intenzívne snažia túto informáciu utajiť.

Táto správa pochádza zo Slovinska a ak je pravdivá, vyvolá nepredstaviteľnú celosvetovú reakciu.
V sobotu 20. novembra hlavná sestra klinického centra Univerzitného zdravotníckeho centra v Ľubľane (na obrázku hore), ktorá bola zodpovedná za podávanie vakcín a všetko riadila, opustila svoju prácu, postavila sa pred televízne kamery a vybrala vakcíny.

Ukázal zhromaždeným novinárom kódy na fľaštičkách, z ktorých každá mala v kóde konečné číslo 1, 2 alebo 3, a potom vysvetlil význam týchto čísel:
Číslo 1 je placebo, roztok soli.
Číslo 2 je klasická "vakcína" mRNA
Číslo 3 je RNA tyčinka obsahujúca gén ONC (onkogén), príbuzný adenovírusu, ktorý okrem iného prispieva k vzniku rakoviny.

Pre tých, ktorí dostanú injekciu z fľaštičky, ktorej kód končí číslicou 3, hovorí, že tí, ktorí ju dostanú, budú mať do dvoch rokov rakovinu mäkkých tkanív. Povedal, že sa osobne zúčastnil na očkovaní všetkých politikov a magnátov a že všetci dostali prípravok číslo jeden. Video s anglickými titulkami bitchute.com/video/WEnEy0jEjhDJ/

halturnerradioshow viaejercitoremanente.com/…go-para-el-placebo-la-vacuna-o-la-inyeccion-letal/

Hlavná sestra Univerzitnej nemocnice v slovinskej Ľubľane odstúpila zo svojej funkcie a v živom vysielaní povedala, že sa už nebude podieľať na deji !

Vedoucí kolotoče

(...) Vo videu hlavná sestra prezradila, že aspoň v Slovinsku sa očkuje 3 skupinami vakcín, ktoré sa líšia poradovým číslom imatrikulácie na výrobnom štítku a očkovaním. Každá skupina má iné zloženie. Na konci videa je úryvok zo zasadnutia dolnej komory britského parlamentu, kde bývalý britský minister školstva a súčasný poslanec Nadhim Zahawi hovorí o dobrovoľníkoch, ktorí sa zúčastňujú na klinickom testovaní novej vakcíny Novax v Spojenom kráľovstve - mnohí z nich však budú očkovaní placebom, ale problém je, že o tom nebudú vedieť a ich kovidové pasy vakcín ich budú stále oficiálne uvádzať ako plne očkovaných. Toto vyhlásenie britského poslanca je najvýbušnejším potvrdením slov slovinskej zdravotnej sestry, že sa to naozaj deje .

Podľa jej informácií prvé dve alebo tri číslice za písmenami abecedy rozlišujú celkovo 3 skupiny látok. Na internete je zatiaľ k dispozícii len veľmi krátka časť preložená do angličtiny (...), zvyšok tlačovej konferencie je zatiaľ k dispozícii na stránke Rumble len v slovinčine.
rumble.com/…-in-slovenia-and-everyone-is-talking-about-va.html

V oficiálnych zdrojoch nie je absolútne nič, o skladbe je ticho, ale sociálne siete Big Tech začali zúrivo a horúčkovito odstraňovať video s anglickým prekladom z úplne všetkých zdrojov. Po reakciách od Google, Facebook alebo Reddit a úplné ticho v hlavnom prúde (...)

Hal Turner ako prvý zverejnil túto informáciu v anglicky písaných médiách halturnerradioshow.com/…a-bottles-have-code-s-for-placebo-vax-or-kill-shot

ale bez akýchkoľvek podrobností, okrem chybnej informácie, že video pochádza z minulej soboty.Podľa chorvátskeho servera Crodex crodex.net/video-svjedocanstvo-vere-kanalec/

bolo video na slovinských a chorvátskych sieťach približne dva mesiace, dokonca malo byť natočené už v júli, ale mainstream o žene zatiaľ nezverejnil ani slovo, ani čiarku
.Už to naznačuje, aké dôležité je toto svedectvo. Ak je pravda, že video je k dispozícii už viac ako 2 mesiace a stále je o ňom ticho, tak to už o niečom svedčí.

Veľké technologické spoločnosti od dnešného rána mažú a vymazávajú videá s anglickými titulkami, takže je jasné, že toto môže byť skutočne najväčší dôkaz sprisahania farmaceutických spoločností, vlád, médií, bánk, vedúcich predstaviteľov priemyslu a medzinárodných globálnych riadiacich štruktúr. Už dlho sa špekuluje, že politici sú očkovaní placebom. Keď bol Andrej Babiš začiatkom tohto roka v Izraeli, nesmel navštíviť Židovské múzeum v Jeruzaleme, musel zostať vonku. Informácie priniesli izraelské médiá. Vstup do múzea bol povolený len očkovaným osobám.

Identifikačné číslo na vzorovom certifikáte označuje, že osoba dostala placebo, kód 01 / Obrázok dolu v mobile s QR kodom/

(...) Sériové čísla vakcín sa v jednotlivých krajinách líšia, výrobcovia používajú rôzne imatrikulačné označenia fľaštičiek pre jednotlivé krajiny EÚ, takže pokyny slovinskej sestry na rozpoznanie 3 skupín fľaštičiek a vakcín nemusia platiť pre fľaštičky s vakcínami v ČR. republiky.To by sa malo prediskutovať vopred.informujte. A ďalšia záhada nulových úmrtí aktívnych politikov na Covid-19, no masových úmrtí hercov, spevákov, športovcov, futbalistov, umelcov, dôchodcov (...)

Ak slovinská sestra tvrdí, že fľaštičky s kódom 03 (alebo len 3) obsahujú špirálu RNA s geneticky transplantovaným génom ONC, ktorý po prekódovaní proteínovej bázy adenovírusu spúšťa rakovinový rast, znamenalo by to, že farmaceutické firmy testujú rakovinu u ľudí. gény, ktoré posilňujú imunitnú odpoveď na vakcíny, čo je najdesivejšia prax, ktorú lekári považujú za vysoko nebezpečnú.

Myšlienka je veľmi stará a siaha až do 30. rokov minulého storočia, Dr. Józefa Mengeleho o väzňoch v koncentračnom tábore Auschwitz-Birkenau. Lekár podľa nášho kolegu funguje takto: onkologický gén vo vakcíne má spôsobiť nezhubný nádor. Keď k tomu dôjde, ľudské telo zaznie na poplach a prebudí imunitu k maximálnej reakcii a začne útočiť na onkogén... Spolu s onkogénom však imunitný systém útočí na časti adenovírusovej štruktúry, ktoré obsahujú ostnaté proteíny, na ktorých telo si musí vybudovať imunitný systém. Zavedenie nezhubných onkogénov prostredníctvom vakcín do organizmu je však veľmi riskantné, keďže sa nezhubné onkogény môžu časom zmeniť na zhubné alebo zhubné, upozorňuje lekár. Najlepším príkladom tohto oživenia je rakovina hrubého čreva, ktorá tiež začína v prvej fáze neškodnými alebo nezhubnými polypmi. Po chirurgickom odstránení sa človek zbaví krvácania zo stolice a žije šťastne. Ak sa však polypy neodstránia, môžu sa časom rozvinúť do malígnych štruktúr, ktoré sú vysoko malígne a agresívne.

Vzorové sériové číslo Moderny, trojčíslo 003. Podľa vrchnej sestry z Ľubľany by malo ísť o skupinu III s génom ONC.
/ obrázok s QR kodom/

Zároveň stále nie je jasné, prečo niektorí ľudia menia polypy na zhubné nádory a iní nie. Inými slovami, je veľmi riskantné experimentovať s génmi ONC a adenovírusmi na báze RNA. A ak sestra z Ľubľany hovorí pravdu a niektorí ľudia dostanú liekovky skupiny 3 s týmto variantom RNA ONC, je to trestný čin v rozpore s Norimberským kódexom lekárskej etiky (...)

Žiadny lekár nemôže pacienta vystaviť podstupovaniu skrytých a nevedomých klinických štúdií a už vôbec nie v čase, keď reálne hrozí, že o povinnom očkovaní obyvateľstva pravdepodobne rozhodnú vlády Českej a Slovenskej republiky. Pôjde o povinné podrobovanie populácie rozsiahlym laboratórnym experimentom (...) -VK- viac - aeronet.cz/…t-na-kryti-spiknuti-ve-slovinsku-probiha-ockovani/
aeronet.cz/…t-na-kryti-spiknuti-ve-slovinsku-probiha-ockovani/

Adriána Mikulová shares this
79
Andrej Ďurove
ľubica Zjavne im tečie do topánok. :) Dátum expirácie patokov sa blíži, vedia že 75% VAX infikovaných je len ich vlhký sen. Možno vedia o nejakej udalosti z konkrétneho časového rámca o ktorom my len tušíme..... Neviem, ale tlak na pílku je enormný!
ľubica
Laco Bajzo
Diablove sekretárky? Na sekretárov "svätého otca" Františka a KBS si zabudla,či ako ?
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Neboj aj teba kľudne pripočíta keď nie ja určite. :)))
ľubica
igorb
SLOVINSKÁ ZDRAVOTNÁ SESTRA PREZRADILA ŠOKUJÚCE INFORMÁCIE O VAKCÍNACH, MY SME PRETO NAPÍSALI DO SLOVINSKA... VÝSLEDOK VÁS NEPREKVAPÍ

Masovo šírené video a súvisiace články hovoria o vrchnej sestre z ľubľanskej nemocnice, ktorá sa rozhodla dať výpoveď a okamžite prehovorila o šokujúcich skutočnostiach. Podľa "sestričky" sú vakcíny proti Covid-19 označované číselne (a tajne) …More
SLOVINSKÁ ZDRAVOTNÁ SESTRA PREZRADILA ŠOKUJÚCE INFORMÁCIE O VAKCÍNACH, MY SME PRETO NAPÍSALI DO SLOVINSKA... VÝSLEDOK VÁS NEPREKVAPÍ

Masovo šírené video a súvisiace články hovoria o vrchnej sestre z ľubľanskej nemocnice, ktorá sa rozhodla dať výpoveď a okamžite prehovorila o šokujúcich skutočnostiach. Podľa "sestričky" sú vakcíny proti Covid-19 označované číselne (a tajne) nasledovne.

➡ ak sa v kóde konkrétnej vakcíny nachádza číslo 1, tak ide o placebo
➡ ak sa v kóde konkrétnej vakcíny nachádza číslo 2, tak ide o vakcínu
➡ ak sa v kóde konkrétnej vakcíny nachádza číslo 3, tak ide o látku, ktorá do dvoch rokov spôsobí príjemcovi rakovinu

Kontaktovali sme Univerzitnú nemocnicu v Ľubľani, odkiaľ má podľa správ zdravotná sestra pochádzať, a tu je ich oficiálne stanovisko pre Polícia Slovenskej republiky:

"Aj Vám prajeme pekný deň. V nadväznosti na Vašu správu pre Univerzitnú zdravotnú nemocnicu v Ľubľani ohľadom online videa, uvádzame, že sme si vedomý tohto článku, keďže celý týždeň dostávame otázky na túto tému z celej Európy.

Článok je absolútne nepravdivý po všetkých stránkach.

Osoba z videa nie je vrchnou sestrou v Univerzitnej zdravotnej nemocnici v Ľubľani.

Osoba z videa nie je a nikdy nebola zamestnaná v našej nemocnici.

Podobná udalosť sa nikdy v našej nemocnici neodohrala.

Univerzitná zdravotná nemocnica v Ľubľani podporuje proces vakcinácie proti Covidu-19 a výrazne nalieha na vakcinovaní v boji s pandémiou.

Želáme Vám všetko dobré zo Slovinska a ďakujeme Vám za Vašu snahu v boji s touto dezinformáciou.

Oddelenie vonkajších vzťahov, Univerzitná zdravotná nemocnica Ľubľana"

Napisal by som aj Malachimu, lebo to uz zdielal, len som nastastie blokovany od jeho blbin.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
@igorb
Vidím,že veríš zapredaním ľuďom a nehovoriac polícii,ktorá je totálne mimo a vedome klame ako vždy samozrejme česť výnimkám to sa týka každého odboru,ktorý podporujú tento satansky celosvetový podvod a genocidu.
Preto si zablokovaní lebo nebudem podporovať zapredaného slepého trolla ako si ty. :))