Clicks830
apvs
Błysk jasność Imam Tareq Al-Masri Youssef. cały mowy www.youtube.com/watch Błysk jasność Imam Tareq Al-Masri Youssef Tareq Jusuf Al-Masri, imam meczetu Oulel-Albab w Brooklynie, wywołuje ataki w …More
Błysk jasność Imam Tareq Al-Masri Youssef.

cały mowy www.youtube.com/watch

Błysk jasność Imam Tareq Al-Masri Youssef
Tareq Jusuf Al-Masri, imam meczetu Oulel-Albab w Brooklynie,
wywołuje ataki w styczniu 2015 roku w Paryżu

Co z tego ideologii [które doprowadziły do ataków w Bostonie dżihadystów i Paryż]? Nie kłam sobie, i uznać, że my, muzułmanie są bomby zegarowe ...
Kiedy mówię "my, muzułmanie," Ja nie mówić o każdy muzułmanin, ale muzułmańskich duchownych, które są bomby zegarowe. Gdy muzułmanin żałuje, pierwsze co robi to zrobić bombę. To wiał i zabija ludzi. ZMIERZ SIĘ Z TYM! Nie możemy leczyć, jeśli nie przyznać. Jeśli masz raka, to nie pomoże wam powiedzieć masz grypę. Musimy jasno rozpoznać jego zło. Większość z nas, muzułmanów, nienawiści chrześcijan - Prawda czy fałsz? Tak, to prawda.
Przy tak wielu muzułmanów odmówić [powitać chrześcijan dla ich partii], trzeba przyznać, że głęboka nienawiść w sercach muzułmanów. Kto zaszczepił wszystkie nienawiść?
ODPOWIEDŹ: Koran "między nami i ci, że to wrogość i nienawiść ZAWSZE PRZED wierzą w Boga!" (Koran 60,4)
Ideologia ta jest obecna w naszym livres.It w ideologii IbnTayimiyya, Ibn Al-Qayyam, Al-Nawawi. Są to filary tej nienawiści. Dziś mamy Ibn Baz, Ibn Al-'Uthaymeen, Muhammad Al-Hassan ... Huweini Ci ludzie są winni po uczył nienawiści. Gdy, na przykład, możemy zabronić chrześcijaninem życzyć "Wesołych Świąt", nie to stanowi podstawę do terroryzmu? Dlatego można uzależnić się być znienawidzony. Uczeni mają uszkodzony młodzieży. Dżihadyści są ofiarami Ibn Tajmijja, Ahmad Ibn Hanbal, Ibn Al Qayyim Al Nawawi, Al Huweini, Ibn Baz, Ibn al-Muhammad Hassan'Uthaymeen ... Na Boga, że są nieszczęśliwe ofiary, którzy wierzą, że czczą Boga, zabijając ludzi !
"Nadchodzi czas, lub tych, którzy DOKONANIA zabić będziesz myśleć czcić Boga" (J 16,2)
Więc nie będzie jedyną rzeczą ważne: "Zabij Assassine" Bóg nas nie pytał to? Zapewniają, że muzułmanie nienawidzą wszystkich! Chrześcijanie, Żydzi, ateiści i wszystkie istoty ludzkie.
O wy, którzy wierzycie, że prawda jest po twojej stronie, pokaż mi "towar" można sprzedać ... Wszystko sprowadza się zrobić nic, ale zabić i oskarżają innych o herezję i politeizmu! Co można wnieść do cywilizacji? Nic! Ale zła !!! A ty śmiesz udawać, że są "najlepsze społeczność" (Koran 3.110) ... a ty śmiesz udawać, że pójdziesz do nieba, to wszyscy jesteście w piekle !!!
NIE MA TYLKO ABBE STRONY powiedzieć, że ...
Wstydzę prowadzenia muzułmanów!
Módl się o przeliczenie tej Imam JUŻ DOBRZE WYKONANE drodze do prawdy. ŻE Będzie odkrywa jednej okładki islamu Jezusa "do On sam jest naszym pokojem, który dokonał zarówno jedną, i zburzył ścianę środkową separacji, 15 które zniosły w Jego ciało wrogości" (Ef 2:14 )