Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks1.9K
PiotrM
16

SODOMA I GOMORA W POLSCE!

Dwie kobiety wzięły ślub w Łodzi? Zdjęcia z ceremonii w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łodzi. Ślub Kasi Gauzy i Aleksandry Knapik

Matylda Witkowska21 października

W łódzkim USC odbył się nietypowy ślub. W związek małżeński wstąpiły dwie działaczki: Kasia Gauza i Aleksandra Knapik. Panie młode przyszły do urzędu w identycznych, białych sukienkach, miały takie same bukieciki. Zgodę na ten ślub musiał wydać łódzki sąd rodzinny.CZYTAJ I OGLĄDAJ NA KOLEJNYCH SLAJDACH archiwum prywatne

Zobacz galerię
(12 zdjęć)


W łódzkim USC odbył się nietypowy ślub. W związek małżeński wstąpiły dwie działaczki: Kasia Gauza i Aleksandra Knapik. Panie młode przyszły do urzędu w identycznych, białych sukienkach, miały takie same bukieciki. Zgodę na ten ślub musiał wydać łódzki sąd rodzinny.

Ślub dwóch kobiet w Łodzi. Kasia i Aleksandra w USC

Dwie kobiety ubrane w identyczne, białe suknie ślubne, z takimi samymi wiązankami, butami i kurteczkami stanęły w sobotę przed urzędniczką stanu cywilnego w Łodzi, by zawrzeć związek małżeński. Ślub został udzielony, ale tylko dlatego, że wcześniej wyraził na niego zgodę sąd rodzinny.

W sobotę ( 17 października) w związek małżeński wstąpiły dwie znane łódzkie działaczki społeczne: Aleksandra Knapik i Katarzyna Gauza. Wcześniej o ślub musiały zawalczyć w sądzie.

Kasia Gauza jest bowiem osobą transpłciową. Wcześniej w Łodzi znana była pod męskim imieniem, którego dziś nie chce już używać. Nosi wyłącznie damskie ubrania i planuje korektę płci. Z Aleksandrą są ze sobą od kilku lat, mają wspólne dziecko. Teraz postanowiły związek sformalizować.

Teoretycznie ślub mogły zawrzeć bez problemów, bo Kasia wciąż ma męskie dokumenty i według prawa nadal jest mężczyzną. Jednak urzędnicy mieli wątpliwości co do wyglądu przyszłego "pana młodego".

- Urząd skierował jednak sprawę do sądu rodzinnego, bo płeć psychiczna Kasi nie zgadzała się z tą w dokumentach - mówi Aleksandra Knapik-Gauza.

Sąd jednak wydał decyzję korzystną dla młodej pary. Także łódzcy urzędnicy nie mieli problemu z tym, że para wybrała na tę okoliczność damskie stroje ślubne. Jednak formułka przysięgi małżeńskiej musiała zgadzać się z płcią w dokumentach. Kasia mimo sukni ślubnej formalnie wzięła więc ślub jako mężczyzna.

Śluby osób tej samej płci. Czy mężczyzna który czuje się kobietą może się ożenić?

Jak podkreśla Aleksandra Knapik-Gauza w Polsce nadal nie istnieje równość małżeńska. Kasia ma możliwość dokonania formalnej korekty płci i zostania kobietą także w dokumentach. Ale najpierw Kasia musiałaby się rozwieść, bo jako formalna kobieta nie może być w związku małżeńskim z inną panią.


- Nie miałoby to znaczenia, że jesteśmy kochającą się rodziną - mówi Aleksandra.

Kasia Gauza i Aleksandra Knapik. Łódzkie działaczki wzięły ślub

Aleksandra i Kasia są znaną w Łodzi parą znanych w Łodzi działaczek społecznych. O parze stało się głośno w czasie kampanii wyborczej, w której Kasia kandydowała do rady miejskiej w Łodzi. Sytuacja była podobna jak na ślubie: na liście kandydatów była zarejestrowana pod męskim imieniem, ale kampanię wyborczą prowadziła jako Kasia.

Obie działaczki mieszkają razem, pożyczają sobie ciuchy. Można je spotkać podczas demonstracji w obronie praw kobiet, osób LGBT oraz wydarzeń związanych z historią Łodzi
Augustyn z Hippony
Tak jak wykastrowany pies to nie suka, tak facet w kiecce to nie kobieta. Nie zmieni tego żadne orzeczenie sądu. Jak sąd tak może sobie orzekać, proponuję aby zarządził swoim niezawisłym wyrokiem koniec pandemii... i jeśli ma władzę faktyczną to się skończy, skoro nawet nad naturą ma władzę, oczywiście uzurpatorską władzę.
Tymoteusz
Kasia Gauza jest bowiem osobą transpłciową. Wcześniej w Łodzi znana była pod męskim imieniem, którego dziś nie chce już używać. Nosi wyłącznie damskie ubrania i planuje korektę płci.”

Czyli można by powiedzieć, że pani Kasia Gauza to facetka :-)
scythia
Czyli nadal ptaka posiada i bobasa zmajstrować może. Hmmmm czyli de facto nie jest to para tej samej płci.
scythia
jac505
A gdzie osłona ust i nosa ??? Im wolno więcej i nikt nie śmie zwrócić im uwagi. My prawidłowo ukształtowani jesteśmy drugą kategorią. Panie Jezu przyjdź !
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ślub czyli ślubowanie może odbyć się tylko w Kościele i przed Bogiem. Więc to nie był żaden ślub, tylko kontrakt cywilny, ale, bardzo gorszący i obrażający Boga. W Polsce, Katolickim Kraju takie zdarzenie nie powinno mieć miejsca. Jest to zamach na rodzinę. To są opętane diablice, które jeszcze śmią bezczelnie nazywać się rodziną. NAJGORSZE JEST TO, ŻE JEDNA Z NICH MA DZIECKO I OD NAJMŁODSZYCH …More
Ślub czyli ślubowanie może odbyć się tylko w Kościele i przed Bogiem. Więc to nie był żaden ślub, tylko kontrakt cywilny, ale, bardzo gorszący i obrażający Boga. W Polsce, Katolickim Kraju takie zdarzenie nie powinno mieć miejsca. Jest to zamach na rodzinę. To są opętane diablice, które jeszcze śmią bezczelnie nazywać się rodziną. NAJGORSZE JEST TO, ŻE JEDNA Z NICH MA DZIECKO I OD NAJMŁODSZYCH LAT JEST DEMORALIZOWANE I NIE WIADOMO CZY NIE WYKORZYSTYWANE.
Katolicy nie powinni dopuścić do takich diabelskich ceremonii. Powinni przeszkodzić w realizacji tego demonicznego procederu. Te zboczone babska będą demoralizować nasze dzieci, całując się i obściskując w miejscu publicznym!!! Już za dużo tej tolerancji dla zboczeńców!!!
Nie zgadzam się i stanowczo protestuję przed takimi dewiacjami!!! Będę się modliła o wykonanie Bożej Sprawiedliwości na tych dewiantkach, sodomitkach i na tych którzy ich popierają, tolerują i są obojętni!!!
Posoborowe absurdy
To nie słychane. Państwo w Państwie. Na jakiej podstawie prawnej otrzymały "rzekomy ślub". Co na to bp Ryś i pupil Rysia heretyk ojciec Recław Remigiusz
MementoMori+++
A co z Konstytucją ? Naprawdę mają się czym chwalić, piekło jest pełne od brawurowych i dumnych gorszycieli kpiących z miłosiernego prawa Bożego
Krystian N.
Pani Kasia zrobiła swoim penisem dziecko pani Oli. Urodził się orangutan o wyglądzie człowieka. Para przeprowadziła się do pałacu królewskiego w wieżowcu na Ursynowie. Z kwiatami szczęśliwą parę powitał gospodarz osiedla Anioł.
scythia
Anegdotę o bliźniakach urodzonych w Charkowie opowiadał Anioł w jednym z odcinków serialu Alternatywy 4. 😁
Krystian N.
Ha ha! Pamiętam. Dwóch facetów w Charkowie wzięło ślub. Wszyscy się śmiali ... a za rok urodziło im się dziecko. Żyjemy w ciekawych czasach (to takie chińskie przekleństwo).
scythia
Nawet bliźniaki youtu.be/sgVJb2oeoQ8
Tymoteusz
„Ślub został udzielony, ale tylko dlatego, że wcześniej wyraził na niego zgodę sąd rodzinny.”

Diabelski precedens...
Tymoteusz
„Kasia mimo sukni ślubnej formalnie wzięła więc ślub jako mężczyzna.”

Diabelskie krętactwo...
scythia
JPRDL ARMAGJEDON 🤮
PiotrM