Christmas Campaign: Financial Insights
Augustyn z Hippony
Tak jak wykastrowany pies to nie suka, tak facet w kiecce to nie kobieta. Nie zmieni tego żadne orzeczenie sądu. Jak sąd tak może sobie orzekać, proponuję aby zarządził swoim niezawisłym wyrokiem koniec pandemii... i jeśli ma władzę faktyczną to się skończy, skoro nawet nad naturą ma władzę, oczywiście uzurpatorską władzę.
Tymoteusz
Kasia Gauza jest bowiem osobą transpłciową. Wcześniej w Łodzi znana była pod męskim imieniem, którego dziś nie chce już używać. Nosi wyłącznie damskie ubrania i planuje korektę płci.”

Czyli można by powiedzieć, że pani Kasia Gauza to facetka :-)
scythia
Czyli nadal ptaka posiada i bobasa zmajstrować może. Hmmmm czyli de facto nie jest to para tej samej płci.
scythia
jac505
A gdzie osłona ust i nosa ??? Im wolno więcej i nikt nie śmie zwrócić im uwagi. My prawidłowo ukształtowani jesteśmy drugą kategorią. Panie Jezu przyjdź !
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ślub czyli ślubowanie może odbyć się tylko w Kościele i przed Bogiem. Więc to nie był żaden ślub, tylko kontrakt cywilny, ale, bardzo gorszący i obrażający Boga. W Polsce, Katolickim Kraju takie zdarzenie nie powinno mieć miejsca. Jest to zamach na rodzinę. To są opętane diablice, które jeszcze śmią bezczelnie nazywać się rodziną. NAJGORSZE JEST TO, ŻE JEDNA Z NICH MA DZIECKO I OD NAJMŁODSZYCH …More
Ślub czyli ślubowanie może odbyć się tylko w Kościele i przed Bogiem. Więc to nie był żaden ślub, tylko kontrakt cywilny, ale, bardzo gorszący i obrażający Boga. W Polsce, Katolickim Kraju takie zdarzenie nie powinno mieć miejsca. Jest to zamach na rodzinę. To są opętane diablice, które jeszcze śmią bezczelnie nazywać się rodziną. NAJGORSZE JEST TO, ŻE JEDNA Z NICH MA DZIECKO I OD NAJMŁODSZYCH LAT JEST DEMORALIZOWANE I NIE WIADOMO CZY NIE WYKORZYSTYWANE.
Katolicy nie powinni dopuścić do takich diabelskich ceremonii. Powinni przeszkodzić w realizacji tego demonicznego procederu. Te zboczone babska będą demoralizować nasze dzieci, całując się i obściskując w miejscu publicznym!!! Już za dużo tej tolerancji dla zboczeńców!!!
Nie zgadzam się i stanowczo protestuję przed takimi dewiacjami!!! Będę się modliła o wykonanie Bożej Sprawiedliwości na tych dewiantkach, sodomitkach i na tych którzy ich popierają, tolerują i są obojętni!!!
Posoborowe absurdy
To nie słychane. Państwo w Państwie. Na jakiej podstawie prawnej otrzymały "rzekomy ślub". Co na to bp Ryś i pupil Rysia heretyk ojciec Recław Remigiusz
MementoMori+++
A co z Konstytucją ? Naprawdę mają się czym chwalić, piekło jest pełne od brawurowych i dumnych gorszycieli kpiących z miłosiernego prawa Bożego
Krystian N.
Pani Kasia zrobiła swoim penisem dziecko pani Oli. Urodził się orangutan o wyglądzie człowieka. Para przeprowadziła się do pałacu królewskiego w wieżowcu na Ursynowie. Z kwiatami szczęśliwą parę powitał gospodarz osiedla Anioł.
scythia
Anegdotę o bliźniakach urodzonych w Charkowie opowiadał Anioł w jednym z odcinków serialu Alternatywy 4. 😁
Krystian N.
Ha ha! Pamiętam. Dwóch facetów w Charkowie wzięło ślub. Wszyscy się śmiali ... a za rok urodziło im się dziecko. Żyjemy w ciekawych czasach (to takie chińskie przekleństwo).
scythia
Nawet bliźniaki youtu.be/sgVJb2oeoQ8
Tymoteusz
„Ślub został udzielony, ale tylko dlatego, że wcześniej wyraził na niego zgodę sąd rodzinny.”

Diabelski precedens...
Tymoteusz
„Kasia mimo sukni ślubnej formalnie wzięła więc ślub jako mężczyzna.”

Diabelskie krętactwo...
scythia
JPRDL ARMAGJEDON 🤮
PiotrM