Clicks9.9K
Ks. Guz w dramatycznym apelu do kapłanów i rządu. Jeśli zamkną kościoły, Polskę czeka klątwa? youtube.com/nullMore
Ks. Guz w dramatycznym apelu do kapłanów i rządu.

Jeśli zamkną kościoły, Polskę czeka klątwa? youtube.com/null
służebnica Pańska
Zostaną też wprowadzone powszechne szczepienia, które was zabiją, jeśli je przyjmiecie

sobota, 13 października 2012 roku, godz. 16.10


Moja szczerze umiłowana córko, proroctwa przepowiedziane w Fatimie zaczynają się teraz ujawniać na świecie. Jeden światowy rząd, utworzony w tych narodach, które niestrudzenie pracują razem, prawie zakończył swoją pracę, która wkrótce ma zostać przedstawiona …More
Zostaną też wprowadzone powszechne szczepienia, które was zabiją, jeśli je przyjmiecie

sobota, 13 października 2012 roku, godz. 16.10


Moja szczerze umiłowana córko, proroctwa przepowiedziane w Fatimie zaczynają się teraz ujawniać na świecie. Jeden światowy rząd, utworzony w tych narodach, które niestrudzenie pracują razem, prawie zakończył swoją pracę, która wkrótce ma zostać przedstawiona światu. Jej wynikiem będzie jedna nowa światowa religia, obrzydliwość w Oczach Mojego Ojca.

Mój Kościół został opanowany przez wrogów z jego wnętrza, którzy są wilkami w owczej skórze. Oszukują wszystkich, z którymi się zetkną.

Zostaną też wprowadzone powszechne szczepienia, które was zabiją, jeśli je przyjmiecie.

To czas, kiedy tylko modlitwa, wiele modlitwy, może złagodzić skutki tej straszliwej nikczemności wytworzonej przez elitarną grupę ludzi u władzy. Pracują w każdej części waszych rządów; a ci, którzy pracują z nimi ramię w ramię każdego dnia, wiedzą, co robią. Są tak przebiegli, że przedstawią każdy zły uczynek jako rzecz wspaniałą, znakomicie służącą ludzkości. Zrobią wszystko, co mogą, aby zbezcześcić wszystko to, co ma związek z Bogiem. Będą szerzyć i promować pogaństwo. Dzieci Boże, które zaakceptują ich prawa i ich nauki, zostaną skażone za pomocą ich niegodziwych metod.

Musicie się modlić o ochronę, ale przede wszystkim musicie się modlić za te dusze. Bo Mój Ojciec zamierza je ukarać. On wybierze każdego z nich z osobna i wyniszczy. Bez waszych modlitw będą zgubieni i zostaną wrzuceni do jeziora ognia.

Wasz Jezus

Modlitwa Krucjaty 84

O oświecenie dusz elit, które rządzą światem


O drogi Jezu, błagam Cię o oświecenie dusz elit, które rządzą światem.

Ukaż im dowód Twojego Miłosierdzia.

Pomóż im mieć otwarte serca i okazać prawdziwą pokorę dla uczczenia Twojej wielkiej Ofiary przez Twoją śmierć na Krzyżu, gdy umarłeś za ich grzechy.

Pomóż im rozpoznać, Kto jest ich prawdziwym Twórcą, Kto jest ich Stworzycielem, i napełnij ich Łaskami, by zobaczyli Prawdę.

Proszę, powstrzymaj ich plany krzywdzenia milionów ludzi poprzez szczepienia, niedobory żywności, przymusowe adopcje niewinnych dzieci i rozbijanie rodzin, aby to nie nastąpiło.

Uzdrów ich.

Okryj ich Twoim Światłem i zabierz ich do Wnętrza Twojego Serca, aby uchronić ich od sideł złego ducha.

Amen.

orędzie audio
służebnica Pańska
Biskup Ignacy Dec: Nie ma zgody na zamykanie świątyń

#KOŚCIÓŁ #WIELKI POST #TRIDUUM #WIELKANOC #ZAMKNIĘTE KOŚCIOŁY #REŻIM SANITARNY
Eucharystia jest najcenniejszym skarbem, jaki mamy na ziemi. W pełni możemy w niej uczestniczyć jedynie we wspólnocie Kościoła i w świątyniach. Nonsensem jest więc w okresie epidemii zamykanie źródła uzdrowień duchowych i fizycznych – powiedział …More
Biskup Ignacy Dec: Nie ma zgody na zamykanie świątyń

#KOŚCIÓŁ #WIELKI POST #TRIDUUM #WIELKANOC #ZAMKNIĘTE KOŚCIOŁY #REŻIM SANITARNY
Eucharystia jest najcenniejszym skarbem, jaki mamy na ziemi. W pełni możemy w niej uczestniczyć jedynie we wspólnocie Kościoła i w świątyniach. Nonsensem jest więc w okresie epidemii zamykanie źródła uzdrowień duchowych i fizycznych – powiedział biskup Ignacy Dec.

Biskup senior diecezji świdnickiej przypomniał, że próby narzucania przez państwa Kościołowi zamykania świątyń czy też drastycznego ograniczenia kultu z powodu chorób i zaraz jest precedensem.

– Przyjrzyjmy się dotychczasowej historii świata. Gdy dochodziło do strasznych epidemii, a ludzie masowo umierali, to żadna władza – nigdy – nie zdecydowała się na zamknięcie świątyń. To były te miejsca, gdzie ludzie wierzący szukali ratunku i gdzie go znajdowali. Na kolanach błagano Miłosierdzie Boże o oddalenie zagrożenia. Teraz próbuje się nam wmówić, że świątynie są niebezpieczne dla naszego zdrowia – powiedział hierarcha w rozmowie z „Naszym Dziennikiem”.
KRUCJATA TRADYCJONALISTÓW ŚWIATA
UWAGA ! ! ! UWAGA !!!
Elkam = OPĘTANY TROLL TALMUDYCZNO -REDAKCYJNY NA USŁUGACH MASONÓW I SYNAGOGI SZATANA ZNOWU NADAJE !
2759 godziny temu
Hierarchowie przypominają o świętości życia. Abp Gądecki: Pojawienie się plakatów pro-life wywołało agresję
=======================================
Gądecki nie jest ani prawym biskupem ani nawet katolikiem 0- to posoborowy apostata , …
More
UWAGA ! ! ! UWAGA !!!
Elkam = OPĘTANY TROLL TALMUDYCZNO -REDAKCYJNY NA USŁUGACH MASONÓW I SYNAGOGI SZATANA ZNOWU NADAJE !
2759 godziny temu
Hierarchowie przypominają o świętości życia. Abp Gądecki: Pojawienie się plakatów pro-life wywołało agresję
=======================================
Gądecki nie jest ani prawym biskupem ani nawet katolikiem 0- to posoborowy apostata , faryzeusz " wilk w owczej skórze na usługach posoborowej masonerii kościelnej i światowej !
yagu
Klątwa to jest za modernizm w Kościele i grzech Episkopatu i Biskupów po wprowadzeniu posoborowia i zwiedzeniu wiernych .
pomiaryo2.pl
a w tle OŁTARZ a nie protestancki stuły
pomiaryo2.pl
episkopat to współczesny sanhedryn.To jest wróg chrześcijan.Bez wyjątku
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Wygląda na tom , że ks Guz ciągle uważa posoborowych apostatów i wilki w owczych skórach za reprezentantów Kościoła Chrystusowego !
Weronika....S
To jest krzyżowanie Kościoła na zasadzie porozumienia arcykapłanów z masonami, czyli ,,kowidowego okrągłego stołu,,.
Drogi Księże Profesorze, oni są za głupi i za bardzo religijnie zdeprawowani, aby zrozumieć Księdza apele.
Nie statek tonie, ale oni toną, statek wśród burzy popłynie.
Beatus 1
"oni są za głupi i religijnie zdeprawowani"...Gdyby Pan Jezus miał takie podejście do faryzeuszy, uczonych w piśmie, nie nawróciłby tak wielu. Kapłan po to jest by cały czas starać się nawracać. Pocieszam się, że nie on sam, ale Trójca Święta przez niego działa. Może ktoś się opamięta.
Weronika....S
@Beatus 1 Mylisz się, nawet Chrystus nie nawrócił arcykapłanów. A wręcz przeciwnie ich złość była tak wielka, że ukrzyżowali niewinnego. A Judasz? Apostoł zdrajca, chociaż był najbliżej Chrystusa. Podobnie teraz, im bardziej zbliża się czas chwały Bożej, jako Zmartwychwstania tym bardziej wzrasta nienawiść masońskiego rządu, a obecnie już uważają, że kościoły w czasie liturgii są największym …More
@Beatus 1 Mylisz się, nawet Chrystus nie nawrócił arcykapłanów. A wręcz przeciwnie ich złość była tak wielka, że ukrzyżowali niewinnego. A Judasz? Apostoł zdrajca, chociaż był najbliżej Chrystusa. Podobnie teraz, im bardziej zbliża się czas chwały Bożej, jako Zmartwychwstania tym bardziej wzrasta nienawiść masońskiego rządu, a obecnie już uważają, że kościoły w czasie liturgii są największym miejscem zarazy. Ostatnio czytałam wypowiedź na ten temat. A poza tym to biskupi powinni być przykładem pobożności dla wiernych, a jest wręcz przeciwnie raczej demoralizują nas pod względem religijnym, ustanawiając dekretami śmieszne dyspensy od Mszy Świętej, niezgodne z Prawem Kanonicznym. Nie wierzę, aby najbardziej przekonywujące słowa Ks. Profesora do nich trafiły. Poza tym to już paranoja, żeby jeden kapłan musiał nawracać innych.
Beatus 1
Weronika, mylisz się, wielu faryzeuszy i uczonych w piśmie się nawróciło. Wystarczy przeczytać objawienia Anny Katarzyny Emmerich. Nie wszyscy jawnie sprzyjali Panu Jezusowi, ale po Zmartwychwstaniu przyłączyli się do chrześcijan. W kwestii formalnej, jeden był arcykapłan Annasz, wybrany na ten rok.
Czy Pan Jezus gorzej traktował Judasza, mniej go kochał? Wiedział, że on Go zdradzi, a żadnym …More
Weronika, mylisz się, wielu faryzeuszy i uczonych w piśmie się nawróciło. Wystarczy przeczytać objawienia Anny Katarzyny Emmerich. Nie wszyscy jawnie sprzyjali Panu Jezusowi, ale po Zmartwychwstaniu przyłączyli się do chrześcijan. W kwestii formalnej, jeden był arcykapłan Annasz, wybrany na ten rok.
Czy Pan Jezus gorzej traktował Judasza, mniej go kochał? Wiedział, że on Go zdradzi, a żadnym czynem nie okazał mu tego. Wręcz przeciwnie, miał dla niego dużo cierpliwości i miłości do końca.
Misją kapłanów jest nawracanie. Wystarczy przeczytać żywoty świętych. Święty Dominik i Franciszek swoim przykładem uzdrowili Kościół swoich czasów.
Zamiast ciągle szukać i ganić złe postępowanie u innych, skup się na ocenie swojego postępowania i korzystaj mądrze z wolnej woli nie dając się zdemoralizować.
Nie podoba mi się, że w wielu swoich komentarzach zajadle obrażasz ludzi noszących maseczki. Nie widzisz w nich swoich bliźnich. Obyś szybko zrozumiała, że to Twoi bracia w niedoli, gdyż wszyscy jesteśmy ofiarami działań rządów na świecie. Różnica między nami polega na tym, że jedni mniej, a drudzy bardziej są tego świadomi. Tak jak mówiła Matka Boża w objawieniach, obyśmy zapomnieli o różnicach i potrafili dzielić się chlebem w czasach głodu.
OtworzOczyIDusze
Kajfasz
V.R.S.
Wygląda na to że Episkopat zaprowadził Kościół pod sąd cezara - poganina, nalegając: ukrzyżuj Go!
MementoMori+++
12 Lecz przed tym wszystkim podniosą na was ręce i będą was prześladować. Wydadzą was do synagog i do więzień oraz z powodu mojego imienia wlec was będą do królów i namiestników.
13 Będzie to dla was sposobność do składania świadectwa. Łk 21
służebnica Pańska
zła wiadomość dla Polski, bez wiary Świrus nas zmiecie z planszy... Mudlmy się, aby ten antykryst magister Niedzielan i episkopatst uznali CHRYSTUSA KRÓLA I NIE SIELI PANIKI, a kościoły pozostały otwarte AMEN
Weronika....S
Jak chcą to niech się pchają do piekła, nie od nich zależy los świata. Módlmy się, aby naszym bliskim wyrządzili jak najmniej szkody.
jac505
Oto dlaczego mamy takiego a nie innego premiera.
Święty papież Jan Paweł II płakał i błagał Boga o Miłosierdzie, gdy ujrzał przyszłość Polski. Być może widział także przyszłość świata, ale kard. Dziwisz powiedział, że gdy widział go po modlitwie oznajmił mu, że coś strasznego i bardzo bolesnego przyjdzie na nasz kraj !
Sięgajmy po różańce, zapisujmy się do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę i walczm…More
Oto dlaczego mamy takiego a nie innego premiera.
Święty papież Jan Paweł II płakał i błagał Boga o Miłosierdzie, gdy ujrzał przyszłość Polski. Być może widział także przyszłość świata, ale kard. Dziwisz powiedział, że gdy widział go po modlitwie oznajmił mu, że coś strasznego i bardzo bolesnego przyjdzie na nasz kraj !
Sięgajmy po różańce, zapisujmy się do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę i walczmy o Miłosierdzie Boże dla naszego narodu ! Tylko jedna dziesiątka dziennie może wiele, bardzo wiele zmienić !
krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?page_id=202

Jezus Królem Polski albo wszyscy zginiemy !
Panie Jezu przyjdź !
V.R.S.
Dlatego mamy takiego a nie innego premiera, panie spamer, bo pis wygrał wybory parlamentarne w 2019 a potem Duda - koronawybory prezydenckie w 2020. Sprawa jest zatem, jak mawiał klasyk, arcybuleśnie prosta i z tym że JPII wzruszał się gdy błogosławili go rabini a Dziwisz - gdy dostał nagrodę ADL nie ma wiele wspólnego.
jac505
PIS wygrał wybory, bo pewien naród chciał powstrzymać Niemców od całkowitego zajęcia Polski dzięki kolaborantom z PO-PSL. Gdyby tego nie zrobił przy pomocy taśm, chyba nic by im nie zostało a żądania mają ogromne. Dali nam Polakom na chwilę samemu się porządzić przez premier Szydło aby potem zabrać władzę przy pomocy Mateusza i pandemii. Pozdr.
służebnica Pańska
zamykanie kosciałów , i pozbawianie sakramentów wiernych nie należy do ich kompetencji, to nie oni ustanowili kościół
służebnica Pańska
prof. Guz wie co mówi jeżeli nie uznają Chrystusa za Króla w tym jego prawa, są sługami szatana
Bos016
Bos016
Cyt.: "Trudno jest dotrzec do ludzi, ktòrzy nie widza co tak naprawde dzieje sie ze swiatem,ktòry nas otacza. Co nam grozi, do czego to wszystko zmierza.Świat stoi na krawędzi ogromnej transformacji. Będą się działy rzeczy straszne. Przyjdzie głód, jakiego nawet wyobrazić sobie nie potrafimy. Przyjdą wojny domowe i chaos na światowa skalę. Przyjdzie ucisk gorszy od komunizmu i faszyzmu. Bo …More
Cyt.: "Trudno jest dotrzec do ludzi, ktòrzy nie widza co tak naprawde dzieje sie ze swiatem,ktòry nas otacza. Co nam grozi, do czego to wszystko zmierza.Świat stoi na krawędzi ogromnej transformacji. Będą się działy rzeczy straszne. Przyjdzie głód, jakiego nawet wyobrazić sobie nie potrafimy. Przyjdą wojny domowe i chaos na światowa skalę. Przyjdzie ucisk gorszy od komunizmu i faszyzmu. Bo narody śpią. Bo wierzą w telewizję. Bo choćby sto rzeczy się zdarzyło, oni nadal widzieć nie będą. Bo lepiej zamknąć oczy i udawać, że nas nie ma. NIEWOLNICY omamieni konsumpcją. Można im zabrać wszystkie prawa a potem na chwilę otworzyć galerię i już skaczą z radości. Jak te małpy, którym wrzucisz kawałek banana.
Teorie spiskowe przestają nimi być. Kurtyna opada. Zaczął się szczepionkowy APARTHEID. Jak niewiele trzeba było, aby wrócić do segregacji ludzi. Trochę propagandy, trochę strachu i wyzwalają się najgorsze instynkty A narody schowane za szmatą na twarzy, nie przyjmują faktów. Nie weryfikują. Nie myślą. FB, YT i główne media cenzurują wszystko bardziej niż za Stalina Lekarze za pieniądze poświadczają nieprawdę Sanepid i policja łamią prawo CDC potwierdza że C19 nigdy nie został wyizolowany w całości – tzn. że go nie ma! WHO potwierdza (co wiadomo od dawna), że PCR są fałszywie dodatnie A CYRK TRWA Niemcy – zamordyzm do kwietnia; pomysły, aby zakazać rozmów na ulicach, w metrze, w tramwajach, aby utrudniać przyjemność podróżowania UK – zamordyzm nawet do połowy lipca ! Testy PCR dla wszystkich dzieci. Słowacja – zakaz wychodzenia z domu bez negatywnego PCR Belgia – chce wprowadzić zakaz podróży w celach rekreacyjnych (tylko służbowo) USA – coraz więcej o obozach FEMA W Polsce tzw. „szpitale tymczasowe” czekają w gotowości na zamykanie w nich ludzi. Tylko nieliczni walcza ! Co się musi stać, aby ludzie dostrzegli, co się dzieje?! Zamykanie granic, utrudnianie podróżowania, zakaz kontaktów międzyludzkich, niszczenie firm prywatnych i wprowadzanie przepisów zmuszających do udziału w eksperymencie medycznym, jakim jest „szczepienie na C19”, łamanie praw człowieka, praw podstawowych, łamanie konstytucji. Wszystko wg PLANU , zgodnie ze światowymi agendami. Opisanymi. Dostępnymi. Ale trzeba jeszcze mieć dostęp do swojego mózgu, żeby to zobaczyć Nie będzie powrotu do świata, jaki znamy."
TomUrb
Mega-słowa
Weronika....S
Oni nie wiedzą co czynią. Ich ,,robota,, przyśpiesza przyjście naszego Pana, Jezusa Chrystusa. A to będzie nasza radość....Jeżeli zamkną, będę stała pod kościołem. A czyż może być inaczej w czasie wielkiego ucisku?
rycerz NIEPOKALANEJ
Ksiądz Profesor Tadeusz Guz przedwczoraj ponownie zaapelował do władz świeckich i duchownych: kto zamyka Kościoły ustawi się po stronie antychrysta. Spróbujmy przekazać to wszystkim proboszczom. Episkopat poprzez biskupów zamierza ich zmanipulować kolejny raz. Kościoły powinny być dzisiaj bastionami prawdy - władza świecka gdy ingeruje w ich działanie przekracza prawa boże, konstytucyjne i …More
Ksiądz Profesor Tadeusz Guz przedwczoraj ponownie zaapelował do władz świeckich i duchownych: kto zamyka Kościoły ustawi się po stronie antychrysta. Spróbujmy przekazać to wszystkim proboszczom. Episkopat poprzez biskupów zamierza ich zmanipulować kolejny raz. Kościoły powinny być dzisiaj bastionami prawdy - władza świecka gdy ingeruje w ich działanie przekracza prawa boże, konstytucyjne i konkordatowe.