11:56
PiotrM
153.9K
STAŁO SIĘ!!! Paulini zabijają Serce Jasnej Góry!!! STAŁO SIĘ!!! Paulini zabijają Serce Jasnej Góry !!!More
STAŁO SIĘ!!! Paulini zabijają Serce Jasnej Góry!!!
STAŁO SIĘ!!! Paulini zabijają Serce Jasnej Góry !!!
Neo Kowalski
Do Wszystkich znowu mam prośbę. 😇 🙏
Czy możecie Państwo znaleźć i zamieścić w komentarzu 'przepisy (zasady, reguły, dogmaty) prawa liturgicznego lub kościelnego', które zostały złamane podczas odśpiewania tego nie tylko 'symbolicznego' hymnu bojówek UPA w Kaplicy Jasnogórskiej.
Mogą być również informacje, cytaty wielkich Świętych Kościoła Katolickiego, które by potwierdzały złamanie prawa …More
Do Wszystkich znowu mam prośbę. 😇 🙏
Czy możecie Państwo znaleźć i zamieścić w komentarzu 'przepisy (zasady, reguły, dogmaty) prawa liturgicznego lub kościelnego', które zostały złamane podczas odśpiewania tego nie tylko 'symbolicznego' hymnu bojówek UPA w Kaplicy Jasnogórskiej.
Mogą być również informacje, cytaty wielkich Świętych Kościoła Katolickiego, które by potwierdzały złamanie prawa zwyczajowego poprzez dokonanie tego aktu profanacji przez Obrazem Matki Boskiej.
Z góry wszystkim dziękuję za pomoc. Bóg zapłać.
Neo Kowalski
Wyjaśnię w czy jest problem.... Jakby nawet ktoś chciał poważnie zainterweniować w tej sprawie, to nagle okaże się, że Przeor o.Samuel Pacholski nic o tym nie wiedział bo w tym czasie np. był na spotkaniu w Szczecinie, część Paulinów udzielała Sakramentu Pokuty i też nic o tym zajściu nie wiedziała, a pozostali Paulini z Jasnej Góry np. odprawiali modły w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. …More
Wyjaśnię w czy jest problem.... Jakby nawet ktoś chciał poważnie zainterweniować w tej sprawie, to nagle okaże się, że Przeor o.Samuel Pacholski nic o tym nie wiedział bo w tym czasie np. był na spotkaniu w Szczecinie, część Paulinów udzielała Sakramentu Pokuty i też nic o tym zajściu nie wiedziała, a pozostali Paulini z Jasnej Góry np. odprawiali modły w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Suma sumarum, nikt o tym nic nie wiedział, nikt za to nie odpowiada, wszyscy są zbulwersowani jak do tego mogło dojść, a dzieciaki ukraińskie z opiekunem sami tam wleźli bo są poganami i nie wiedzieli co robią. Czyli NIE MA WINNYCH, i nie ma co się tą sprawą zajmować!
Dlatego potrzebne są konkretne dokumenty lub nagrania jednoznacznie potwierdzające winę konkretnych odpowiedzialnych osób! Te ukraińskie dzieciaki śpiewały bo tak im kazano, nikt nic im nie zrobi, za nic nie odpowiadają (nawet pochodzą z innego państwa), dlatego nieświadome dzieci wybiera się do takich aktów prowokacji!
Neo Kowalski
Mam wielką prośbę!
Czy Ktoś może mi podać dokładniejsze informacje kiedy to nagranie, zostało wykonane? Czy Ktoś ma dostęp do dłuższego materiału video? Skąd mógłbym ściągnąć pełne nagranie?
Generalnie chodzi mi o dokładniejsze informacje związane z tym co się wydarzyło na Jasnej Górze i dokładnie kiedy to miało miejsce!
tekla
Już Krasicki w "Monachomachii" opisał zakonników jako próżniaków, obżartuchów, pijaków, ale jednak nie profanatorów. Jest jeszcze gorzej niż w "Monachomachii". Przeraża mnie ta pieśń w wykonaniu dzieci.
Polka z Podkarpacia
Eucharystia z hymnem UPA? ks T. Isakowicz Zaleski na kanale eMisjaTv m.in o czerwonej kalinie
Eucharystia z hymnem UPA?
Polka z Podkarpacia
Czy to już UKRPOL? Czy rząd chce poświęcić pamięć pomordowanych na Wołyniu?
Dr L. Kulińska wRealu24! m.in o czerwonej kalinie

Czy to już UKRPOL? Czy rząd chce poświęcić pamięć pomordowanych na Wołyniu? Dr L. Kulińska wRealu24!
MAT -
Wyślijmy to Panu Dudzie zanim go Naród POLSKI nie rozstrzela albo nie p.......i
Polka z Podkarpacia
Panu Dudzie micha się cieszy jak słyszy pieśni swojego dziadunia porucznika UPA. Dziadunio posyłał na tamten swiat Polaków setkami, wnuk posłał ponad 200 tys tzw nadmiarowych zgonów, a ludzie umierają nadal masowo.
Rocky Balboa
Tylko chrześcijaństwo bez podziału na kategorie😇😇
jac05
Piotrze, rozumiem twój gniew w tej sprawie, ale wylane emocje nie zmienią tego co tam się dzieje, co się w nich dzieje. Oni nawet jak posłuchają tego co mówisz, nic sobie z tego nie zrobią, bo mają zepsute serca przez nadmiernie rozbudowane umysły i związki z tym światem. Oni mają wielką wiedzę ale nie mają wiary w Boga przez Jego Syna, bo nie towarzyszą im żadne znaki przepowiedziane przez św. …More
Piotrze, rozumiem twój gniew w tej sprawie, ale wylane emocje nie zmienią tego co tam się dzieje, co się w nich dzieje. Oni nawet jak posłuchają tego co mówisz, nic sobie z tego nie zrobią, bo mają zepsute serca przez nadmiernie rozbudowane umysły i związki z tym światem. Oni mają wielką wiedzę ale nie mają wiary w Boga przez Jego Syna, bo nie towarzyszą im żadne znaki przepowiedziane przez św. Marka. Można krzyczeć na nich ale co to da ? Z szatanem trzeba inaczej walczyć. Jak ? Mówi o tym Pan Jezus np. Świadectwie Alicji Lenczewskiej, czy w Oczami Jezusa, C.A. Ames.
PiotrM
Zmienią.
stanislawp
Ciekawe uwagi o arcykapłanie Depo, to już drugie źródło że to mason, wierzący w M Kopernika i Ewolucję.
Masoni uwielbiają M Kopernika, oszusta i gnostyka.
Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię!
Popatrzcie na polskich polityków. Nie znam nawet jednego, który by wiedział na jakiej Ziemi żyją. Nawet p Braun jak mówi o Koperniku to z szacunkiem!
icowałek
Czy tam ktoś ma nasr... e pod sufitem😡😡😡
Krzysztof Kolumb
ukranizacja Polski trwa
Polka z Podkarpacia
SKANDAL! Ukrainizacja polskich szkół! Przybysze nie chcą uczyć się jęz. polskiego!
Stowarzyszenie Nauczyciele dla wolności u Szlachtowicza wRealu 24
SKANDAL! Ukrainizacja polskich szkół! Przybysze nie chcą uczyć się jęz. polskiego!