Król Karol III był obrzezany przez rabina - nie tylko on

Król Wielkiej Brytanii Karol III był obrzezany w Pałacu Buckingham w 1948 przez Rabina Jacoba Snowmana (zmarłego w 1958), oficjalnego mohela Żydowskiej Wspólnoty Londynu. Informacja ta została podana przez Żydowską Agencją Telegraficzną w sierpniu 2013.

Snowman dostąpił tego zaszczytu ze względu na swoje bogate doświadczenie w obrzezaniu, którego dokonywał na brytyjskich dzieciach płci męskiej średniej oraz wyższej klasy od 1890 do lat czterdziestych XX wieku.

Po narodzinach księcia Jerzego w 2013 świat obiegła plotka, że "tradycja obrzezania" Rodziny Królewskiej sięga czasów Królowej Wiktorii, która to kazała obrzezać wszystkich swoich synów, w tym Jerzego I (zmarłego w 1727). Cała koncepcja rzekomo opiera się na potajemnej dawidowej lub brytyjsko-izraelickiej tradycji oraz na przekonaniu, ze król Wielkiej Brytanii wywodzi się bezpośrednio z rodu Króla Dawida.

Nie wiadomo, czy ta rzekoma tradycja była kontynuowana po narodzinach Williama w 1982, ponieważ Księżna Diana była temu przeciwna.

Grafika: © ukhouseoflords, CC BY-NC-ND, #newsLaqsxhkwzs
Neo Kowalski
Tak właśnie, żydami są rządzący światem, i to ci których w ogóle o to nie podejrzewamy. To właśnie te kilkaset najbogatszych rodzin lucyferiańskich z całego świata tworzy trzon Illuminatów, wrogów Boga i ludzi, agentów diabła na Ziemi. 😤 😡
Krystian N.
Ot i cały anglikanizm. Zamiast być w opozycji do żydostwa, to z nim dogmatycznie kolaboruje.
Jadwiga Bob
Szanowni Państwo,
Nie zgadzam się na wprowadzenie i stanowczo protestuję przeciw projektowi Ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej. rcl.gov.pl/projekt/12363754/katalog/12909380 Godzi on w podstawowe prawa i wolności obywatelskie i jest narzędziem do dalszego forsowania niebezpiecznej i szkodliwej agendy globalistów dążących do depopulacji oraz wprowadzania totalitarnej kontroli …More
Szanowni Państwo,
Nie zgadzam się na wprowadzenie i stanowczo protestuję przeciw projektowi Ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej. rcl.gov.pl/projekt/12363754/katalog/12909380 Godzi on w podstawowe prawa i wolności obywatelskie i jest narzędziem do dalszego forsowania niebezpiecznej i szkodliwej agendy globalistów dążących do depopulacji oraz wprowadzania totalitarnej kontroli i cenzury, odebrania własności prywatnej, likwidację gotówki oraz wprowadzenie przymusu szczepień i odebranie prawa do decydowania o swoim zdrowiu i życiu. Projekt ten nie powinien trafić do procedowania w sejmie RP.
Z poważaniem ...

wysłałam to na adres dep.prawny@mswia.gov.pl
...PROSZĘ TEŻ NAPISZ I ROZEŚLIJ RODZINIE I ZNAJOMYM bo jaką Polskę chcemy zostawić potomnym ??? a się dzieci i wnuki zapytają a co zrobiliście by tak nie było - WPIERW MODLITWA Sakramenty POKUTA POST ITP ITD ale też działanie z woli Bożej i PANIE BOŻE RATUJ i Maryjo kiedy wkroczysz ?
darek104
Miał szczęście. Dziadek rabin mógł popełnic bląd i obciąć co nie należy.
darek104
He He 😷
jac05
Ręce i nogi się uginają.
Jacek Narodowiec
Przecież rządzący to jedna masońska klika.