Clicks773
csk.news
12

František Chtěl “Chudou Církev”: Nyní “Chudí” Na To Doplácejí

Kardinál Tagle, prefekt Propagandy Fidei, varoval před snížením vatikánských dotací ve svém dopise ze 3. prosince adresovaném 1.100 misijním diecézím.

Propaganda Fidei je zodpovědná za diecéze ve Třetím Světě. Tagle diecéze požádal, aby se dotací vzdaly, a aby zdroje, které jsou kvůli “pandemii” nedostatkové šly pouze k nejpotřebnějším.

Avšak, skutečnou církevní “pandemií” je dramatická ztráta víry mezi duchovenstvem Druhého Vatikánského Koncilu, která vyhnala věřící a způsobila pokles darů.

Františkova “Církev Chudých” již zredukovala příspěvky pro chudé diecéze.

Korhogo arcibiskup Ignace Bessi z Pobřeží Slonoviny, pro La-Croix.com uvedl, že v minulosti jeho diecéze obdržela 35 000 USD, dnes 27 000 USD.

#newsYergnixbwk
Trepifajksl
Je v pořádku, když je církev bohatá. Všechno něco stojí. Církev měla vývařovny pro chudé, vedla sirotčince, spravovala památky atd. Nic z toho bez majetku nejde. Peníze nesmrdí a dají se použít k prospěšným věcem.
Trepifajksl
Armáda zatím nedala o zatýkáních vědět , protože (1) nechce, aby elita a Deep State (politici, byrokraté) dozvěděli, KDO UŽ BYL zatčen :-)))))
----
Vezmi rozum do hrsti, žádné zatýkání kabalistů se nekoná. Ani papež František nebyl zatčen a nemá na noze obojek. Jen jeden zednář si z vás dělá šprťouchlata a královsky se u toho baví.
Stylita
A Bůh ví, zda je to zednář, jinak souhlas. Možná víš víc k tomuto, o čem nevím.
Trepifajksl
Neposmívej se Evičko a zkus se nad tím logicky zamyslet. Údajně probíhá tajné zatýkání, aby to nevyplašilo ostatní adepty. Proč to tedy údajný bojovník zveřejňuje? Z hlouposti? Nebo je na jejich straně? Nebo je vše jinak, jak praví staré židovské přísloví?
Trepifajksl
Máš smolíka, papežství ustanovené samotným Pánem Ježíšem přetrvá, ačkoliv proti němu bojuje peklo již po staletí všemi možnými prostředky.
Upřímně - bavilo by tě ještě v pekle se užírat papežstvím?
U.S.C.A.E.
– Mitra, resp. tiara. Obvyklou liturgickou pokrývkou hlavy biskupov kresťanského Západu je mitra alebo infula, t. j. dvojcípa vysoká čiapka zložená z dvoch vystužených, navrchu zahrotených častí, ktoré sú po stranách spojené a vnútri vyložené podšívkou. Pápežovi, ako biskupovi rímskemu, tiež prislúcha používať mitru. Avšak pre zdôraznenie jeho mimoriadneho postavenia sa najneskôr od siedmeho …More
– Mitra, resp. tiara. Obvyklou liturgickou pokrývkou hlavy biskupov kresťanského Západu je mitra alebo infula, t. j. dvojcípa vysoká čiapka zložená z dvoch vystužených, navrchu zahrotených častí, ktoré sú po stranách spojené a vnútri vyložené podšívkou. Pápežovi, ako biskupovi rímskemu, tiež prislúcha používať mitru. Avšak pre zdôraznenie jeho mimoriadneho postavenia sa najneskôr od siedmeho storočia presadzuje používanie tvarovo odlišnej, len pápežom vyhradenej pokrývky hlavy známej ako tiara. Spočiatku išlo o jednoduchú vysokú bielu čiapku homoľovitého tvaru bez všetkých ozdôb. Až pápež Alexander III. (1159 – 1180) túto čapicu vybavil pri dolnom okraji zlatou korunou na zdôraznenie pápežskej suverenity. Od štrnásteho storočia potom boli na tiaru umiestňované ďalšie dve koruny v podobe zlatých zdobených pásov umiestnených nad sebou, čím vznikla akási trojitá koruna. Táto trojitá koruna mala byť súčasne pripomienkou Najsvätejšej Trojice (preto je s ňou na niektorých obrazoch korunovaný Boh Otec), trojakého úradu pápeža (učiteľského, kňazského a pastierskeho) a trojakej moci (kňaza, sudcu a zákonodarcu).

christianitas.sk/…bolika-svatopeterskeho-stolca/

kvalita vašich zdrojov je priam unikátna ale unikátne mimo a zlá 😊
Trepifajksl
Já tě nikam neposílám, jen varuju. Jednota-jeden Pán, jedna víra, jeden křest, není to, co tady děláš. Myslíš, že za trhání Kristova těla je odměna v nebi? Nebuď trumbera.
Trepifajksl
No vidíš, už jsme blízko. Stačí načnout další kapitolu. Petra pokáral a o 6 dní později mu svěřil k opatrování své stádo, neboť věděl, co ho čeká. Petr svěřil dalšímu - no a my jsme teď tady.
One more comment from Trepifajksl
Trepifajksl
Nečti historii z nějakých antikristovských plátků. Víš přece, že ji překrucují. Katoliká církev je nejvíc pronásledovaná instituce na celém světě a má nejvíce mučedníků.
Mimochodem taky kvůli lidem, jako jsi ty. Kteří vyvolávají vůči ní nenávist.
Segal
Kalisráte, jsi idiot, ale pořádný. Ty víš proč. 👿👹👺💀☠️👻👽👾💩
Unam Sanctam SK
Dúfam, že celá sekta Františka skrachuje a skolabuje. Okradla Katolícku Cirkev o budovy a majetky, nech je jej ukradnutý majetok zničený. Nech sa všetky diecézy v spoločenstve s Františkom a padlým Rímom dostanú na mizinu a nech sa zakážu ohavnosti nazývané omše novus ordo. Nech ľudia nasledujúci neviestku babylonskú, sektu 2VK, vidia spustošenie, ktoré je následkom kacírstva a odpadlíctva …More
Dúfam, že celá sekta Františka skrachuje a skolabuje. Okradla Katolícku Cirkev o budovy a majetky, nech je jej ukradnutý majetok zničený. Nech sa všetky diecézy v spoločenstve s Františkom a padlým Rímom dostanú na mizinu a nech sa zakážu ohavnosti nazývané omše novus ordo. Nech ľudia nasledujúci neviestku babylonskú, sektu 2VK, vidia spustošenie, ktoré je následkom kacírstva a odpadlíctva členov ich sekty, počnúc hlavami ich sekty, končiac heretickými a neveriacimi "veriacimi". Nech sa zobudia a obrátia členovia sekty 2VK, kým je čas. Nech sa obrátia a nech nenariekajú nad spustošením Neviestky babylonskej (Zjv 18), nech sa nad tým radujú, lebo Boh si jej spustošenie želá.
Prvá encyklika Benedikta XVI. odmieta prozelytizmus ako neláskavý
František hovorí, že je „ťažký hriech“ „vynaložiť úsilie obrátiť“ „pravoslávnych“
dyk
A je to tu? Konšpirácia sa plní :)
A vrajže konširácia :)
Cieľom covidu je nahnať ľudí na čipovanie!!!

cz24.news/…listu-na-vyuziti-pandemie-pro/