Clicks1.4K
MILOSLAV
4
Ukládám si tu další křesťanské video ze dne na, který nezapomenu. To vám takhle jednou přijdu do práce a co nevidím vyzdobený výtah moji milý valaši zjistili, že mám svátek... Jenom doma není nikdo …More
Ukládám si tu další křesťanské video ze dne na, který nezapomenu. To vám takhle jednou přijdu do práce a co nevidím vyzdobený výtah moji milý valaši zjistili, že mám svátek... Jenom doma není nikdo prorokem.
Laco Bajzo
Hysterická struktura osobnosti se projevuje v mnoha odstínech a variantách, ale každá osobnost je unikátní. Často se jedná o mimořádně zajímavé, okouzlující, charismatické nebo atraktivní osobnosti pohybující se ve světě umění, divadelnictví, filmu, šoubyznysu nebo ezoteriky. (Právě odtud je odvozeno modernější označení poruchy: "histrión" = herec, kejklíř. Dřívější označení souviselo s řeckým…More
Hysterická struktura osobnosti se projevuje v mnoha odstínech a variantách, ale každá osobnost je unikátní. Často se jedná o mimořádně zajímavé, okouzlující, charismatické nebo atraktivní osobnosti pohybující se ve světě umění, divadelnictví, filmu, šoubyznysu nebo ezoteriky. (Právě odtud je odvozeno modernější označení poruchy: "histrión" = herec, kejklíř. Dřívější označení souviselo s řeckým slovem "hysterós" = děloha.) Proto nezbývá než se ve výčtu projevů hysterie pokusit o co největší šíři - s tím, že v praxi se projevují jen určité kombinace těchto symptomů. (Všichni histrióni nejsou stejní.) Hysterická osobnost se může v mnoha životních oblastech (např. v práci) projevovat zcela přirozeně a nepoznatelně (může být dobře herecky maskována), ale takřka vždy se (po delší době) projeví v plné síle v oblasti narušených partnerských vztahů.

Typické projevy hysterie ve zkratce
labilní emotivita
sebedramatizace, patos, teatrálnost
přehnaná koketnost, neustálé flirtování (jejichž účelem není ani tak někoho svést, jako spíš upoutat pozornost ke své osobně a dodat si tak pocitu výjimečnosti)
snaha být středem pozornost, pokud jí není, cítí se špatně; stejně nedobře nesnáší klid, potřebuje vzrušení
sugestibilita, zvýšená ovlivnitelnost ostatními lidmi
egocentrismus
infantilita
neustálá touha po ocenění
Laco Bajzo
Kalisrátos - Táto porucha je vysvetlením,prečo má Miloslav takú potrebu verejnej prezentácie svojej osoby -ega.
Laco Bajzo
Kalisrátos- Ako by to tu vyzeralo,keby tu začali vkladať svoje pozerstvo viacerí takto úchylní?
Tento portál na to nie je určený ,aj keď ti je dotyčný úchyl sympatický.
One more comment from Laco Bajzo