Clicks1.4K
karinka

Ten człowiek zginął w zamachu w Barcelonie: "został potrącony i zabity przez wstrętnego terrorystę". Został zamordowany na oczach rodziny

Tom's Hardware

Liczba ofiar nie jest jeszcze pewna, ranni cały czas leżą w szpitalu. Jednak czwartkowy zamach w Barcelonie oznacza konkretne ludzkie tragedie.

Jedną z nich jest historia Bruna Gulotta, 35-latka, który razem z rodziną był na wakacjach w stolicy Katalonii. Firma dla której pracował, Tom's Hardware, wydała oświadczenie: "Nasz przyjaciel i kolega, Bruno Gulotta, został potrącony i zabity przez wstrętnego terrorystę w sercu Barcelony".

Cuda ocalała jego żona, Martina, a także dwójka dzieci. Roczna Aria była w nosidełku na piersi matki, a pięcioletni Alessandro tuż przed śmiercią ojca trzymał go za rękę. "Staramy się postawić w sytuacji małego Alessandro, który właśnie zaczyna szkołę podstawową, wiedząc, że życie jego i jego rodziny nigdy nie będzie takie samo. Myślimy także o małej Arii... która nigdy nie pozna jej Taty" - emocjonalnie piszą współpracownicy.

Czwartkowy zamach na Las Ramblas przyniósł co najmniej 14 ofiar śmiertelnych. W piątek rano doszło do kolejnej eskalacji przemocy w Hiszpanii, w którym zginęła jedna osoba, a popołudniu nożownicy zaatakowali przechodniów w Wuppertalu i Turku.

Autor: zk
Źródło: thelocal.es
18:08 19 sierpnia 2017

malydziennik.pl/ten-czlowiek-zg…