Clicks892
pl.news
15

Austriaccy biskupi pracują nad oficjalnym "błogosławieństwem" dla homoseksualistów

Arcybiskup Salzburga, Franz Lackner, przewodniczący komisji liturgicznej austriackiego episkopatu, zlecił liturgiście, o. Ewaldowi Volggerowi, napisanie "benedykacji partnerów tej samej płci".

Volgger powiedział serwisowi Kirchenzeitung diecezji Linz (28 kwietnia), że Kościół powinien jak najszybciej stworzyć formalne "błogosławieństwo" homoseksualistów.

Poprosił o sfałszowanie Katechizmu Kościoła Katolickiego poprzez wyeliminowanie faktycznego stwierdzenia, że homoseksualizm jest z natury nieuporządkowany, tak aby jego "oficjalna liturgia" dla homoseksualistów opierała się na "doktrynie Kościoła".

Według Volggera istnieje "znaczna liczba" biskupów, którzy chcą "przewartościować" [ciężko grzeszne] związki osób tej samej płci, tzn. porzucić naukę biblijną.

W Austrii śluby gejowskie w kościołach katolickich są powszechne.

Święty Paweł wyraźnie mówi, że biskupi nie mogą "panować nad waszą wiarą" (2 Kor 1,24).

#newsKxeowxshoq
wacula25wp.pl
No a teraz możemy tylko oczekiwać na śluby kotów i psów
Kunegunda
Dlaczego nie w synagogach i mecztach tego nie robią tylko w kościele katolickim !!!!! Przeciez nie wierza to powinno być im wszystko jedno gdzie i jak zalegalizują to swoje zboczenie. diabeł bardzo dobrze wie gdzie jest prawdziwy Bóg i to jest prawdziwy powód !
MementoMori+++
Jeśli mają resztki honoru, godności, niech poddadzą się ekskomunice, niech ja oficjalnie ogłoszą, jeśli takie czyny promują, niech sobie pójdą do protestanckiego kościoła lub innego.
woj_tek shares this
Weronika-S.
Może zaprzestaną, jeżeli nie chcą się jednocześnie ,,dopracować,, piekła. Ale takie błogosławieństwo to już etat wstępny...