Edward7
52.5K

Lekarz Izraelski; 95% ciężkich przypadków w szpitalach jest u zaszczepionych

Dramatyczna sytuacja w Izraelu z powodu "śmiertelnych szczepień"... Dyrektor generalny Pfizer, Albert Bourla, przyznaje, że Izrael jest „światowym laboratorium”.
Lance D Johnson Izrael stał się jednym z najbardziej tyrańskich narodów, wymuszając szczepienia swoich obywateli. Od 4 lipca ponad 78 procent Izraelczyków kwalifikujących się do szczepienia COVID-19 zostało zaszczepionych. Pomimo jednego z najwyższych wskaźników szczepień na świecie, Izrael odnotowuje stopniowy wzrost liczby przypadków ciężkich w lipcu i pierwszym tygodniu sierpnia. Amerykańskie Centra Kontroli Chorób dodały nawet Izrael do najwyższego poziomu ryzyka, doradzając obywatelom USA, aby unikali podróży do jednego z najbardziej zaszczepionych regionów świata.
Teraz izraelski lekarz łamie szeregi swoich kolegów i mówi prawdę o obecnej sytuacji medycznej w kraju. Dr Kobi Haviv rozmawiał z News Israel 13 ze szczegółowymi szczegółami na temat wzrostu liczby hospitalizacji w Izraelu. „Rozumiem, że większość pacjentów jest zaszczepiona, nawet „poważni” pacjenci – powiedział dr Kobi Haviv.
Donosi, że 95 procent ciężkich przypadków otrzymało co najmniej jedną dawkę szczepionki. Mówi: „85-90% hospitalizacji dotyczy osób w pełni zaszczepionych”. Ostrzega, że „skuteczność szczepionki słabnie” i zmusza szpitale do otwierania kolejnych oddziałów COVID, aby radzić sobie z poważną chorobą (po szczepieniach dopow.).

Szczepionka Pfizera "zawodzi" w Izraelu...
Izraelskie Ministerstwo Zdrowia przyznaje teraz, że skuteczność szczepionki Pfizera spadła do bezsensownych 39 procent , ponieważ coraz więcej zaszczepionych osób zachoruje. Szczepionka osłabia populację, wywierając presję selekcyjną na określone białka szczytowe koronawirusa, powodując rozprzestrzenianie się większej liczby zakaźnych mutacji. Zamiast zrezygnować z programu szczepień, Izrael zdecydował się go rozszerzyć, zmuszając obywateli do przyjęcia trzeciej dawki. Niedługo czwarta i piąta dawka będą również „wymagane” w celu udowodnienia swojej odporności, z sezonowymi lub nawet miesięcznymi dawkami przypominającymi podawanymi ludności jako warunek wstępny jej wolności.

Przed wprowadzeniem szczepionek firma Pfizer wypracowała umowę z rządem izraelskim. Pfizer zgodził się zapewnić przyspieszony dostęp do swoich szczepionek w zamian za immunitet prawny i dane demograficzne dotyczące zaszczepionych osób . Te masowe szczepienia okazują się śmiertelnymi masowymi eksperymentami, ponieważ szczepionki (rzekomo dopow.) zapewniają ochronę tylko przez kilka miesięcy (nie zabijają od razu dopow.), narażając populację na zwiększone ryzyko infekcji w dłuższej perspektywie. Tę poważną kwestię naukową pogłębiają skutki uboczne szczepionki, które obejmują ślepotę, zakrzepy krwi, drgawki lub śmierć.

To samo zjawisko ma miejsce w Singapurze, gdzie 75% nowych przypadków i 35% nowych hospitalizacji dotyczy osób w pełni zaszczepionych. W Gibraltarze liczba zachorowań na covid wzrosło o 2500 procent dziennie, mimo że w kraju wskaźnik szczepień wynosi 99 procent . W Sydney w Australii rządowi urzędnicy ds. zdrowia ogłosili pod koniec lipca, że prawie wszystkie nowe hospitalizacje związane z COVID dotyczyły osób zaszczepionych – z wyjątkiem jednej. W Stanach Zjednoczonych zaszczepione osoby chorowały w tak wysokim tempie, że CDC musiało cofnąć cykle amplifikacji stosowane w fałszywych testach na covid, aby sztucznie obniżyć liczbę zgłoszonych przypadków u zaszczepionych.

Izrael to ludobójczy apartheid
Izraelowi udało się zaszczepić większość swojej populacji poprzez zawieszenie swobód obywatelskich i zmuszenie obywateli do dostarczenia cyfrowego paszportu szczepionkowego zwanego Green Pass . Ten paszport szczepionkowy służy do segregacji nieszczepionych, zabraniając im wstępu na imprezy kulturalne i sportowe, siłownie, restauracje i jadalnie, konferencje, atrakcje turystyczne i domy kultu. Izraelska "Zielona Przepustka" jest podobna do współczesnych „papierów niewolniczych”. Izrael nie przestrzega już żadnych standardów medycznych czy etycznych. Świadoma zgoda została zastąpiona gwałtem medycznym. Izraelczycy nie mają już autonomii ciała ani prywatności medycznej. Ich ciała i umysły należą teraz do przemysłu szczepionkowego i rządu.

Wraz ze wzrostem liczby przypadków ciężkich i hospitalizacji 29 lipca biuro premiera Naftalego Bennetta zaczęło bardziej rygorystycznie egzekwować program "Zielonej Przepustki" . Najwyraźniej izraelski rząd chce mieć pewność, że więcej ludzi zostanie osłabionych, hospitalizowanych i zabitych, ponieważ broń biologiczna z białkiem kolczastym (tlenkiem grafenu który to powoduje dopow) jest przymusowo replikowana w ludzkich ciałach. Jako taki, Izrael został zredukowany do ludobójczego apartheidu, skazanego na prześladowania i wyludnienie .

Źródła obejmują: Infowars.com Haaretz.com CNBC.com NaturalNews.com TheConversation.com Infowars.com Infowars.com NBCNews.com naturalnews.com/…ere-patients-israeli-hospitals-are-vaccinated.html

Albert Bourla, przyznaje, że Izrael jest „światowym laboratorium”. GILAD ATZMO

Jeśli Izraelczycy są zdezorientowani faktem, że ich rząd traktuje ich jak zwierzątka laboratoryjne, jeśli zastanawiają się, dlaczego ich wolność podróżowania, kontaktów towarzyskich, a nawet zarabiania na życie wyparowała, dyrektor generalny Pfizer, Albert Bourla, przedstawił wczoraj prawdziwą odpowiedź. W wywiadzie dla NBC Bourla powiedział:

„Wierzę, że Izrael stał się teraz światowym laboratorium, ponieważ w tym stanie używa tylko naszej szczepionki i zaszczepił bardzo dużą część swojej populacji, dzięki czemu możemy badać zarówno wskaźniki ekonomiczne, jak i zdrowotne”.

Nie mam problemu z eksperymentami medycznymi z udziałem ludzi, jeśli uczestnicy są w pełni świadomi wszystkich możliwych okoliczności i rozważań związanych z ich zgodą. Tak się nie stało w Izraelu. Za pomocą „zielonych paszportów” rząd praktycznie grozi ukaraniem każdego, kto nie chce uczestniczyć w „laboratorskim” eksperymencie dla gigantycznej firmy farmaceutycznej o bardzo problematycznej historii . Wyniki tego eksperymentu Pfizer-Israeli niekoniecznie są zachęcające... w ciągu zaledwie 8 tygodni masowych szczepień całkowita liczba zgonów z Covid-19 w państwie żydowskim prawie podwoiła się w stosunku do liczby zgromadzonej w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy.

Odkąd Izrael przekształcił się w naród świnek morskich, "wirus" (=szczepionka dopow.), który żerował na osobach starszych i z poważnymi problemami zdrowotnymi, całkowicie zmienił swoją naturę. Po zaledwie 2 miesiącach „udanej” kampanii masowych szczepień 76% nowych przypadków Covid-19 ma mniej niż 39 lat. Tylko 5,5% ma ponad 60 lat. 40% krytycznych pacjentów ma mniej niż 60 lat. Covid-19 przypadków wśród kobiet w ciąży, z których więcej niż kilka w stanie krytycznym . W ciągu ostatnich kilku tygodni nowonarodzone przypadki Covid-19 odnotowały duży wzrost o 1300% (od 400 przypadków u dzieci poniżej dwóch lat 20 listopada do 5800 w lutym 2021 r.). Dowody zebrane w Izraelu wskazują na ścisłą korelację między masowymi szczepieniami, przypadkami i zgonami. (...) Każdy kraj, który wpadł w pułapkę masowych szczepień, odnotował podobny bezprecedensowy wzrost liczby przypadków i zgonów. Grupa badaczy, którzy przyjrzeli się liczbom związanym z obecnym izraelskim eksperymentem Pfizera, opublikowała szczegółowe badanie dwa tygodnie temu . „Dochodzimy do wniosku”, napisali, „że szczepionki firmy Pfizer dla osób starszych zabiły podczas 5-tygodniowego okresu szczepień około 40 razy więcej osób niż zabiłaby sama choroba i około 260 razy więcej osób niż choroba wśród młodszych klasa wiekowa”. więcej - unz.com/…ceo-albert-bourla-admits-israel-is-the-worlds-lab/
Bos016
Izrael to ludobójczy apartheid.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.
.
,,
szczepionki firmy Pfizer dla osób starszych zabiły podczas 5-tygodniowego okresu szczepień około 40 razy więcej osób niż zabiłaby sama choroba i około 260 razy więcej osób niż choroba wśród młodszych klasą wiekową”,,.More
.
.
.

,,
szczepionki firmy Pfizer dla osób starszych zabiły podczas 5-tygodniowego okresu szczepień około 40 razy więcej osób niż zabiłaby sama choroba i około 260 razy więcej osób niż choroba wśród młodszych klasą wiekową”,,.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU