Clicks781
csk.news
12

František propaguje „integrálny humanizmus“ na ochranu „Matky Zeme“

Potreba „spolupráce medzi náboženstvami“ je pre ľudstvo dneška ešte naliehavejšia, povedal pápež František na novembrovom stretnutí medzi náboženstvami v Bangkoku.

Hovoril ako politik a spomínal problémy, ako je migrácia, utečenci, hladomor a vojna, a varoval pred údajným „znehodnotením a zničením nášho spoločného domu“, čo František už predtým vysvetlil ako synonymum „Matky Zeme“.

František vyzval na podporu „integrálneho humanizmu“ s cieľom chrániť „náš spoločný dom“. Nie je jasné, čo je „integrálny humanizmus“.

Obrázok: © Vatican Media, #newsHopyxsnatz

Strážce
Nemám zájem si na tebe hrát, Šmudlo s klávesnicí.
Kallistratos
Ach jo ty nešťastníku, takže tebe to stále neomrzelo, viď? Ty hry na estébáky :)
------------------------------------------------
Strážce
před 15 minutami
Tymián, Paxus, Innominejesus, Skutečný Slovak, Olinka, to všechno je multinick se zaprasenou klávesnicí.
Strážce
Tymián, Paxus, Innominejesus, Skutečný Slovak, Olinka, to všechno je multinick se zaprasenou klávesnicí.
Strážce
A co tvoje klávesnice, ŠMUDLO?
Kallistratos
Nechci být neurvalý lubico, ale už jsi vynesla koš a zametla v zádveří, podrbala psa za uchem a usmála se na sousedku a nebo ti propaganda přirostla k zástěře? Vždyť je to hrozné, pokud jsi ženská a tohle děláš? Kdybys byla chlap, snad to i pochopím, ale raději se zaměř prosím na strašnou pravdu o svém životě a otevři očí pro svůj domácí práh... Mimochodem, co děláš pro své domácí společenství …More
Nechci být neurvalý lubico, ale už jsi vynesla koš a zametla v zádveří, podrbala psa za uchem a usmála se na sousedku a nebo ti propaganda přirostla k zástěře? Vždyť je to hrozné, pokud jsi ženská a tohle děláš? Kdybys byla chlap, snad to i pochopím, ale raději se zaměř prosím na strašnou pravdu o svém životě a otevři očí pro svůj domácí práh... Mimochodem, co děláš pro své domácí společenství církve? Spousta lidí se totiž uspokojuje řešením globálních otázek a doma jim to pořádně "smrdí". To třeba takový nepoučitelný nešťastník s reg. Strážce ví moc dobře.
--------------------------------------------
ľubica
pred 2 hodinami
s témou tzv. humanizmu, ktorá je nosným pilierom Bergoglia, súvisí aj táto publikácia, ktorá otvorí oči ale len tomu kto je pokorný a chce prijať strašnú pravdu o hierarchii v RKC:Cudzí agent
ľubica
Barbarin and one more user like this.
Barbarin likes this.
Theodorá-Máriá likes this.
ľubica
s témou tzv. humanizmu, ktorá je nosným pilierom Bergoglia, súvisí aj táto publikácia, ktorá otvorí oči ale len tomu kto je pokorný a chce prijať strašnú pravdu o hierarchii v RKC:Cudzí agent
Pravda bude skryta likes this.
Pravda bude skryta
integrálny humanizmus zachráni náš spoločný dom??
Čo nato Kniha Pravdy,ktorá v žalúdku ostane horká?Tak na ukážku nech si každý urobí sám obraz.

1299. Poselství Ježíše ze dne 25. prosince 2014 v 15:10.

HUMANISMUS JE URÁŽKOU BOHA

Má vroucně milovaná dcero,

neznepokojujte se duchem zla, který kazí svět. Nechejte všechno na Mně. Neboť pokud Mě budete milovat, chovat v úctě a milovat …More
integrálny humanizmus zachráni náš spoločný dom??
Čo nato Kniha Pravdy,ktorá v žalúdku ostane horká?Tak na ukážku nech si každý urobí sám obraz.

1299. Poselství Ježíše ze dne 25. prosince 2014 v 15:10.

HUMANISMUS JE URÁŽKOU BOHA

Má vroucně milovaná dcero,

neznepokojujte se duchem zla, který kazí svět. Nechejte všechno na Mně. Neboť pokud Mě budete milovat, chovat v úctě a milovat druhé podle mé svaté vůle, ochráním vás před bolestí všeho, co je proti Mně.

Nejhorší bolest, kterou budete muset snést, bude ta, že uvidíte takzvané činy dobročinnosti a humanitárních zájmů v globálním měřítku, které budou maskovat skutečné záměry mého nepřítele. V srdci budete vědět, že podvodník je u díla. Až laický svět a ti, kdo tvrdí, že Mě zastupují, budou mluvit o politice, humanitárních činech, ale přestanou zdůrazňovat důležitost zachování lidského života za každou cenu, pak vězte, to není to, co si přeji. Jestli ti, kteří říkají, že Mě reprezentují, nemluví se stejným zanícením o zlu potratů, jako to dělají u ostatních činů proti lidskosti, pak si buďte vědomi, že něco je špatně.

Můj Otec ztrestá všechny, kteří vraždí jeho děti, včetně dětí vyživovaných v mateřském lůně v očekávání zrození. Pachatelé takových zločinů podstoupí strašný trest, pokud nebudou upřímně litovat svých hříchů proti Němu. Ti, kdo jsou ode Mne a reprezentují mou církev na zemi, nesplnili očekávání v hlásání Pravdy. Vražda, včetně potratu, je jedním z největších hříchů proti Bohu. Vyžaduje to mimořádný skutek pokání, aby takový hřích mohl být odpuštěn. Proč tedy má církev nebojuje důrazně a energicky proti tomuto hříchu – jednomu z nejohavnějších projevů vzdoru vůči mému Otci? Proč odvádějí vaši pozornost od označení nejvážnějšího z hříchů, zatímco kážou o důležitosti humanitárních činů?

Humanismus je urážkou Boha, protože se soustřeďuje na lidské potřeby a ne na nutnost kát se z hříchu před Stvořitelem všeho, co je. Pokud budete ignorovat smrtelné hříchy, jasně definované v zákonech, stanovených Bohem, které vedou k věčnému zatracení, pak sebevětší porozumění pro občanská práva lidského rodu tyto hříchy neodčiní.

Pokud ve Mne věříte a sloužíte Mi, pak musíte říkat jen Pravdu. Pravdou je, že hřích je váš největší nepřítel – ne ti, kdo vás pronásledují. Smrtelný hřích bez upřímné lítosti vás přivede do pekla. Jste-li ve smrtelném hříchu a marníte čas podporou velkých dobročinných a humanitárních skutků a nekajete se, pak bude vaše duše ztracena.

Nedejte se zmást řečmi, jednáním či skutky dobročinnosti, když tím nejdůležitějším je boj proti smrtelnému hříchu. Moji posvěcení služebníci, kteří vám odmítají připomínat následky smrtelného hříchu, nechápou své poslání v mé službě. Nemůžete zamést hřích pod koberec, z dohledu, jakoby neexistoval. Sebehlubší soucítění s lidmi, pronásledovanými pro mé jméno, nenahradí to, že se hříšníci nesmíří se Mnou, Ježíšem Kristem, na odpuštění hříchu.
Pravda bude skryta
A ďalej?

1191. Poselství Matky Spásy ze dne 8. srpna 2014 v 21:15.

NÁHRAŽKOU KŘESŤANSTVÍ SE STANE HUMANISMUS, KDE O BOHU UŽ NEBUDE ANI ZMÍNKA

Mé dítě,

jelikož křesťané po celém světě jsou stále pronásledováni, jsou předmětem výsměchu a posměšků, vezměte na vědomí, že se také rozdělí sami mezi sebou. Každý sám pro sebe, každý podle svého přání a každý podle svého výkladu pokud …More
A ďalej?

1191. Poselství Matky Spásy ze dne 8. srpna 2014 v 21:15.

NÁHRAŽKOU KŘESŤANSTVÍ SE STANE HUMANISMUS, KDE O BOHU UŽ NEBUDE ANI ZMÍNKA

Mé dítě,

jelikož křesťané po celém světě jsou stále pronásledováni, jsou předmětem výsměchu a posměšků, vezměte na vědomí, že se také rozdělí sami mezi sebou. Každý sám pro sebe, každý podle svého přání a každý podle svého výkladu pokud jde o to, co skutečně znamená sloužit mému milovanému Synu.

Ač jsou lidé vyděšeni hrůzou, kterou musí křesťané každodenně prožívat v rukou bezbožníků, musejí také vědět, že to je jen jedna podoba bičování, kterou ti, kdo hlásají Slovo Ježíše, musejí snášet. Vlády, lidsko-právní organizace a ostatní síly, které prohlašují, že podporují blaho lidstva, dělají vše ke zničení křesťanství. Náhražkou křesťanství se stane humanismus, kde o Bohu už nebude ani zmínka.

Humanismus, racionalismus, užívaný Zlým k povzbuzení lidí na využití vědy k podrývání božství mého Věčného Otce, pohltí svět. Navenek klidné celkové pojetí přesvědčí každého, kdo nemá v srdci lásku k Bohu, že je vhodnější než Pravda. Přesvědčit člověka, že humanismus je nadřazený Slovu Božímu, je konečným cílem nepřátel mého Syna. Humanismus poskytuje lstivou zástěrku pro zrádce v církvi mého Syna, kteří touží vypadat jako láskyplní, starostliví a zastávající se potřeb druhých. Budou kázat humanismus a všechny jeho prázdné sliby z kazatelen křesťanských církví, až se nakonec prakticky vůbec nebude mluvit o důležitosti záchrany vašich duší. Hřích bude odmítnut jako způsob jak se vyhnout konfliktům ve světě, ale nebude uznán jako něco skutečného.

Největší podvod všech časů nadešel a brzy všichni shledáte, že je těžké zůstat věrni Pravdě. Pravda přináší pochopení a poznání toho, co potřebujete, abyste dosáhli pravého pokoje a lásky v duši. Znamená to, že poznáte jak lásku, tak i Boží spravedlnost. Znamená to také, že si budete vědomi Božího milosrdenství.

Až budou vymazány všechny zmínky o hříchu a církev mého Syna se už nebude zmiňovat o důležitosti spásy vaší duše, pak poznáte, že přišel čas a že čas mého Syna je blízko.
ľubica likes this.
Pravda bude skryta
859. Poselství Ježíše ze dne 27. července 2013 v 19:22.

NAHLÉDNĚTE ZA MASKU HUMANISMU A NENAJDETE ŽÁDNÉ ZNAMENÍ BOHA

Má vroucně milovaná dcero,

je mou touhou, aby se všichni moji drazí následovníci vroucně modlili za odvrácení hrozby zranění duší rostoucím ateismem. Ateismus se ne vždy sám vyhlašuje. Velmi často si lidé, kteří se z různých důvodů rozhodli nevěřit nadále v Boha, …More
859. Poselství Ježíše ze dne 27. července 2013 v 19:22.

NAHLÉDNĚTE ZA MASKU HUMANISMU A NENAJDETE ŽÁDNÉ ZNAMENÍ BOHA

Má vroucně milovaná dcero,

je mou touhou, aby se všichni moji drazí následovníci vroucně modlili za odvrácení hrozby zranění duší rostoucím ateismem. Ateismus se ne vždy sám vyhlašuje. Velmi často si lidé, kteří se z různých důvodů rozhodli nevěřit nadále v Boha, si za Něj vytvářejí náhražku.

Člověk si kvůli své povaze musí najít příčinu, aby odůvodnil svou existenci. Kletbou humanismu je to, že vyzdvihuje člověka v očích lidí. Podle humanistů vše, co je třeba dělat, je zajistit především potřeby člověka. Mnoho lidí si plete humanismus s křesťanstvím. Prohlašuje-li někdo pozemské statky v životě člověka za důležité, jak se za každou cenu vyhnout trápení nebo bídě, lze tak snadno předpokládat, že je to forma lásky k bližnímu.

Říkáte-li, že chcete zastavit chudobu, nezaměstnanost a jiná strádání, mnozí si pomyslí, že mluvíte ve jménu Boha. Nahlédněte za masku humanismu a nenajdete žádné znamení Boha, ba ani zmínku jeho jména. Ti, kteří žijí své životy jako humanisté, Boha nemilují. Milují jen sebe. Věří také, že vše, na čem záleží, je blahobyt lidstva – obvykle ve formě světských věcí – jako prostředek k cíli.

Přestože to může připadat dobročinně, jako starost o lidské potřeby, nemůžete nikdy nahradit Boha kladením potřeb člověka na první místo. Činíte-li tak, urážíte Boha. Humanismus, třebaže má všechny vnější znaky lásky k Bohu, není tím, čím se zdá být. Za maskou lásky se skrývá sebeláska. Člověk zemře, jeho tělo se obrátí v prach, jeho duše bude žít dál, přesto by vás humanismus nechal věřit v nesmrtelnost člověka.

Buďte opatrní s přijetím humanismu, protože pokud ho přijmete, oddělíte se ode Mne.
ľubica likes this.
2 more comments from Pravda bude skryta
Pravda bude skryta
1163. Poselství Ježíše ze dne 27. června 2014 v 22:11.

AŽ SE MÁ CÍRKEV ROZDĚLÍ A PADNE, PŘIJME S NADŠENÍM HUMANISMUS

Má vroucně milovaná dcero,

práci Satana ve světě nepoznáte nikdy snadno, protože je velmi mazaný. Jen zřídka odkryje své skutky způsobem, který lidi přiměje zkoumat jeho vliv. Během svého panování na zemi po velmi dlouhou dobu přesvědčoval svět, že neexistuje. Málokdy …More
1163. Poselství Ježíše ze dne 27. června 2014 v 22:11.

AŽ SE MÁ CÍRKEV ROZDĚLÍ A PADNE, PŘIJME S NADŠENÍM HUMANISMUS

Má vroucně milovaná dcero,

práci Satana ve světě nepoznáte nikdy snadno, protože je velmi mazaný. Jen zřídka odkryje své skutky způsobem, který lidi přiměje zkoumat jeho vliv. Během svého panování na zemi po velmi dlouhou dobu přesvědčoval svět, že neexistuje. Málokdy uvidíte pravdu, protože je maskována těmi, jichž využívá, aby lidi přesvědčil, že ani Bůh neexistuje.

Cílem ďábla je zmanipulovat lidi a přivést je k přesvědčení, že svět a existence lidské rasy jsou samoúčelné. Jeho největším úspěchem bylo zavedení humanismu, a zvláště světského humanismu.

Humanismus, takzvaná touha postarat se o potřeby lidské rasy odstraněním sociální nespravedlnosti, má vadu. Ti, co ve svých životech humanismus přijímají, jím nahrazují víru v Boha a je pochopitelné, proč to dělají. Žel, mnoho náboženství vytvořilo rozkolníky, jejichž chování není ovlivněno Bohem. Jejich nenávist k druhým a jejich vražedné záměry jsou uplatňovány ve jménu Boha, ve skutečnosti je to ale Satan sám, kdo inspiruje každý jejich krok. Dělá to, aby odvedl lidi od Boha. Tyto temné duše páchají strašné křivdy a užívají jméno mého milovaného Otce k provádění bezbožných činů. Tyto činy pak ospravedlňují ve jménu svého náboženství a způsobují, že mnoho lidí odmítá každou víru v Boha.

Světský humanismus, když tleská všem dobrým věcem ve jménu sociální spravedlnosti, je velmi přitažlivý pro duše, které mají citlivé srdce, neboť jejich úmysly jsou dobré. Žel, přijmou-li toto učení, říkají, že stvoření světa byla jen náhoda způsobená přírodou. Ale není to pravda, protože svět byl stvořen mým Věčným Otcem. Žádný vědec nebude kdy schopen vysvětlit stvoření světa, protože toto vědění nebude nikdy člověku oznámeno.

Odmítnout nadpřirozeno a božskou existenci Boha znamená, že odmítáte morální zásady, které mají původ v Bohu. To znamená, že morálka, smysl pro to, co se líbí, nebo nelíbí Bohu, nemůže být udržována, a to vede k temnotě.

Místo toho se člověk soustředí jen na své fyzické potřeby a bude zanedbávat svou duši. Po smrti, jeho duše, kterou odmítl přijmout jako životadárný Boží dar, nepřijme ani Boží milosrdenství. V této fázi se mnoho těchto duší zcela odcizí Boží milosti.

Až se má církev rozdělí a padne, přijme s nadšením humanismus. A následkem toho vtáhne všechny ty duše do chybného výkladu pravdy o jejich existenci. Svět pak přijme nový typ církve – církev starající se o sociální nespravedlnosti – aniž bude proneseno jediné slovo o důležitosti spásy vaší duše.
Pravda bude skryta
991. Poselství Ježíše ze dne 10. prosince 2013 v 23:00.

NEDOKÁŽETE SDĚLOVAT PRAVDU, POKUD VAŠE EGO USILUJE O POPULARITU

Má vroucně milovaná dcero,

jak Mě bolí vidět tolik lidí přijímat falešnou pokoru, maskovanou humanismem, tak oblíbeným těmi v mé církvi.

Má úloha Spasitele a Vykupitele lidstva byla nyní zapomenuta. Budete i nadále svědky falešné pokory v mé církvi a všichni budou…More
991. Poselství Ježíše ze dne 10. prosince 2013 v 23:00.

NEDOKÁŽETE SDĚLOVAT PRAVDU, POKUD VAŠE EGO USILUJE O POPULARITU

Má vroucně milovaná dcero,

jak Mě bolí vidět tolik lidí přijímat falešnou pokoru, maskovanou humanismem, tak oblíbeným těmi v mé církvi.

Má úloha Spasitele a Vykupitele lidstva byla nyní zapomenuta. Budete i nadále svědky falešné pokory v mé církvi a všichni budou tleskat těm, kteří propagují potřebu starat se o materiální dobro lidí v nouzi. To všechno vyústí ve falešné náboženství.

Kdy jste se vy, kteří se nazýváte Božími služebníky, rozhodli nahradit Pravdu Božího Slova svými vlastními chybnými interpretacemi? Kdy jste se rozhodli nahradit křesťanství humanismem, kde není ani zmínka o Mně? Cožpak nevíte, že nic nevzejde z toho, co nepochází od Boha? Jak málo jste se naučili a jak nerozumní jste, věříte-li, že vaše takzvané dobré skutky – v zaměření na hmotné dobro – mohou kdy nahradit Pravdu.

Když ignorujete svoji hlavní úlohu – to nejdůležitější učení o záchraně Božích dětí – pak nemůžete nikdy říct, že jste moji služebníci. Jak snadné je pro vás vyzývat k záchraně chudých, ubohých a finančně strádajících členů vaší společnosti. Následováním této pomýlené cesty, kde hledáte obdiv světa pro vaše takzvané dobré skutky, tak zapomínáte tu nejdůležitější úlohu, pro kterou jste byli povoláni. Tou je sloužit Mně, vašemu Ježíši. Není jí hledání osobní popularity v mém svatém jménu. K čemu je komu dobré mít v životě materiální zajištění, když nemůže zachránit svou duši? Když hledáte obdiv laického světa veřejnými činy, zamýšlenými tak, aby vás učinily oblíbené, pak nenesete můj kříž. Když Mě nenapodobujete, pak za Mne nemůžete mluvit. Nedokážete sdělovat pravdu, pokud vaše ego usiluje o popularitu.

Když zapomenete na oběť, kterou jsem učinil k záchraně vašich duší, pak Mi nemůžete sloužit. Když kněz zapomene důvod, proč se stal mým služebníkem, jeho odpadnutí od milosti je desetinásobné oproti normální duši. Protože když se ode Mne odtáhne, vezme s sebou duše, na které má vliv a které důvěřují jeho úsudku. Slyšte nyní, moji služebníci, tuto výzvu pro záchranu duší všech, pro něž jste byli určeni skrze svátost kněžského svěcení. Pokud selžete v opakování toho, čemu jste byli naučeni, potom neučíte Pravdu. Prosazujete-li humanismus a pobízíte k tomu i duše ve svých diecézích, odmítáte Mě. Nahrazujete Mne, Ježíše Krista, touhou nejen propagovat sociální spravedlnost, ale hledat obdiv pro své dobré skutky v očích ostatních. Jejich obdiv a vaše touha po popularitě znamenají, že Mi už dále nesloužíte. Když Mi už nadále nesloužíte, umožníte sami sobě pád do omylu a brzy Mě už vůbec nebudete uznávat tak, jak máte.

Jen málo vás, vyvolení, Mi bude sloužit do Posledního dne. V ten den mnozí, kdo se nazývají mými služebníky v mé církvi na zemi, budou plakat a křičet, prosíce Mě o projev slitování. Tehdy však už pro Mne ztratí miliardy duší a mnozí z nich budou natolik zapletení v ohavnosti, že nepochopí pravdu o svém osudu dřív, než bude příliš pozdě.

Probuďte se, vy, kdo jste znepokojení pocitem zpustošení a zmatku, který vás, jako mé služebníky, v tomto čase obklopuje. Zůstaňte vždy pevně vrostlí v Pravdě.

Pamatujte na svoji úlohu, jako mých posvěcených služebníků, kterou je krmit mé stádo Pravdou a zajistit, že dostanou potravu, nutnou pro spásu jejich duší.

Vaší prací je přivést Mi duše.
ľubica likes this.