Clicks685
Libor Halik
5

Věřící ve vytržení nechápou, že žijeme v časech Antikrista

Je to víra protestantské skupiny darbistů, vzniklá koncem 19. století, která se skrze anglickou Studijní Bibli ve 20. století rozšířila mezi všechny evangelikály (zejména baptisty) a skrze ně a ekumenismus i mezi charizmatické evangelikály i charizmatické katolíky. Všechny TOTÁLNĚ uspala, takže dnes v pohodě slouží Antikristovu systému s maximální oddaností jako charizmatický baptista - slovenský ministr zdravotnictí Krajčí.
Ten nesprávný výklad biblické pasáže o anglicky rapture, česky vytržení na nebesa, svedl tyto křesťany k tomu, aby nepočítali s tím, že když právě oni budou žít na Zemi, tak začne stavba celosvětového Antikristova koncentračního tábora. Oni mylně věří, že ta začne, až oni budou i s tělem zázračně vytrženi do nebe.
Proto nyní charizmatický baptista a hudební evangelista MUDr. Marek Krajčí zcela zaslepeně pomáhá Matovičovi budovat na Slovensku covid Antikristovský koncentrák.
Oslepl skrze blud.

Přitom může být dokonce i upřímný ve svém bloudění a NEmusí to dělat za velké peníze jako premiér Matovič.
Tímto bludem je zaslepená obrovská část křesťanů v USA
. Proto dovolili propotratovatět a posodomštit všech 50 států USA od r.1973 do vrcholu v r.2015 za 8 leté vlády Antikrista Obamy. Prozatím vládl jen nad USA dle proroctví sv. Pelagie Rjazaňské, ne ještě nad celým světem. Nyní by chtěl Antikrist Obama opět vládnout nejen nad USA skrze svého bývalého viceprezidenta a loutku - pedofilního a senilního J. Bidena, ale i nad celým světem. K té světovládě pomocí koncentračních Covid táborů nad národy byl naprogramován koronavirus Sars Cov 2 hlavním USA hygienikem Faucim a vypuštěn z Američany vybudované a financované laboratoře v čínském Wuhanu přímo i skrze infikované testy prodávané do všech států světa už v z r.2017.
Public domain
ľubica
hartgeld.com
Mira393
a už bylo to vytržení??? Že jsem si ničeho nevšimnul........
Mira393
...no asi jsem nebyl tím vyvoleným.....
ľubica