Peter(skala)
6880

Isabelli, 16-ročná študentka, zomrela osem dní po podaní vakcíny od Pfizeru

Sao Paulo 23. septembra 2021 (HSP/No More Silence/DG abc/Foto:Screenshot)

V čase po Isabellinej smrti brazílske ministerstvo zdravotníctva odporučilo pozastavenie očkovania proti COVID-19 u 12 až 17-ročných bez komorbidít

Isabelli dostala vakcínu od Pfizeru 25. augusta

Isabelli dostala vakcínu od Pfizeru 25. augusta. Zomrela 2. septembra na srdcové problémy.

Deň po očkovaní mala Isabelli príznaky ako závrat, bolesť hlavy, dýchavičnosť a ospalosť. V nedeľu 29. augusta ju matka (Cristina) priviezla do nemocnice po tom, čo sa sťažovala na pocit mravčenia v tele. „Ošetrujúci lekár povedal, že tieto príznaky môžu psychologicky súvisieť s očkovaním a že bude prepustená. Isabelli pred odchodom z nemocnice omdlela,“ povedala jej matka.

Mladá študentka bola prevezená do nemocnice v Sao Paule, kde sa zistilo, že Isabelli má extrémne nízke hladiny červených krviniek a hemoglobínu a je potrebná transfúzia ôsmich krvných vakov. Po záchvate, ktorý utrpela ju previezli na jednotku intenzívnej starostlivosti. Zomrela 2. septembra.

Cristina povedala, že Isabelli sa nechala zaočkovať, pretože to bola požiadavka na návštevu do Disney, čo bol jej sen. „Vždy bola veľmi angažovaná. Boli sme len my dve. Bola mojím životom, môj dôvod pre život“, povedala Cristina.

Cristina hovorí: „Z úmrtného listu vyplýva, že jej dcéra zomrela z troch možných príčin: kardiogénny šok, akútny infarkt myokardu (infarkt) a ťažká anémia“.

Vzhľadom na nežiaduce reakcie na vakcínu pre deti vo veku 12 až 17 rokov brazílsky minister zdravotníctva Marcelo Queiroga pozastavil očkovanie niektorých v tejto vekovej skupine. Prípadom úmrtia sa zaoberajú príslušné úrady.
Janko333
Nechala sa zaočkovať, pretože to bola požiadavka na návštevu do Disney? Jej sen sa splnil, ale za cenu života - ZOMRELA. Satan bude robiť všetko preto aby si sa očkoval satanovým jedom. Obstojí len ten, kto má vieru. Skutočný kresťan sa očkovať nedá aj keby mu nedali chlieb. Takým kresťanom nevadí, aj keby pre Božiu pravdu umreli. Satan je bezmocný voči nim.
Peter(skala)
Dakujem za info od Kassingera a tiež dôvod, prečo sa dala zaočkovať Isabell. Je to smutné, ale to sa dalo čakať - deti rozmaznávaju, zamerne uvadzaju do falošných nádejí ... a potom takto končia 😭 🥺
dalila
Všetci rodičia. Od 15 novembra platí novela školského zákona.🤢🤢🤢🤢
Peter(skala)
... a ževraj to nemá nič spoločne s očkovaním 😂 ... ma až rozosmiala, ked sa k tomu vyjadrila istá poslankyňa. Už vidím ako sa bude vyhovárať, ked začnu očkovať zdravotnicki zamestnanci v škole
Peter(skala)
presne na nu som myslel, len som si nevedel spomenuť na meno, lebo si nevie dať za priezviskom (ová)