Clicks233

PILNE! MEGA protesty w Warszawie ws. "pandemi" COVID-19! Czy dojdzie do rozruchów? NA ŻYWO wRealu24

rokodisko
6
Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal wrealu24.tv Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę media…More
Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal wrealu24.tv Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: wrealu24.tv Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: youtube.com/…annel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ Facebook: facebook.com/TelewizjawRealu24/ Twitter: twitter.com/wrealu24_pl Stronę: wrealu24.tv
Tymoteusz
Poseł Grzegorz Braun - Konfederacja Wolność i Niepodległość (Konfederacja Korony Polskiej) :

„Kto dowodzi tą akcją? Panowie chyba nie konspirujecie?, pan funkcjonariusz Kudła, pan funkcjonariusz Kudła, jak rozwinąć skrót pańskiego imienia, żebym mógł z szacunkiem do pana się zwracać?, pan Łukasz, panie Łukaszu, bardzo proszę, ponieważ rozumiem, że jest pan tu jednym z wyżej wtajemniczonych …More
Poseł Grzegorz Braun - Konfederacja Wolność i Niepodległość (Konfederacja Korony Polskiej) :

„Kto dowodzi tą akcją? Panowie chyba nie konspirujecie?, pan funkcjonariusz Kudła, pan funkcjonariusz Kudła, jak rozwinąć skrót pańskiego imienia, żebym mógł z szacunkiem do pana się zwracać?, pan Łukasz, panie Łukaszu, bardzo proszę, ponieważ rozumiem, że jest pan tu jednym z wyżej wtajemniczonych funkcjonariuszy, chciałbym skontaktować się z dowódcą tej akcji, żeby się z nim grzecznie przywitać i dowiedzieć się jakie są przyczyny tak licznej obecności policji państwowej w tym miejscu? - Tak jak powiedziałem wcześniej, do rzecznika proszę się zwrócić, on wszystko, on na wszystkie pytania odpowie, - Policja, policja odmawia wskazania dowódcy tej akcji, pan funkcjonariusz Kudła odmawia wskazania miejsca, w którym znajduje się dowódca tej akcji, to ciekawe, czyli tą akcją nikt nie dowodzi wobec tego w tym miejscu.” (14:46).
Prawda inside
Pan Rola nie podejmuje tematu Chrystusa Króla czy mnie się wydaje...?
fartuszniak leszek
Kanał wrealu24.tv to zasadniczo laicki kanał, tak jak zlaicyzowana jest już większość ludzi w Polsce. Pewnie Pan Rola nie docenia znaczenia tematu Chrystusa Króla, głównie skupia się na doczesności, jak większość tych niezależnych kanałów internetowych. Niektórzy jak Pan Olszański to mówią wprost, że nie wieżą.
Przykładowo, tylko kanał CEP-Powiśle nadało reportaż z procesji Rycerzy Chrystusa …More
Kanał wrealu24.tv to zasadniczo laicki kanał, tak jak zlaicyzowana jest już większość ludzi w Polsce. Pewnie Pan Rola nie docenia znaczenia tematu Chrystusa Króla, głównie skupia się na doczesności, jak większość tych niezależnych kanałów internetowych. Niektórzy jak Pan Olszański to mówią wprost, że nie wieżą.
Przykładowo, tylko kanał CEP-Powiśle nadało reportaż z procesji Rycerzy Chrystusa Króla w Warszawie ,, Królowa idzie do Sejmu" 2020r.
=> edukacyjne-powisle.pl
=> youtube.com/watch?v=b5fkcLCOvUM
Pozostali uznali to za nieważne wydarzenie.
Wielu, co zauważ to dziejące się zło próbuje temu sprzeciwić się metodą laicką, to znaczy siłą własnego rozumu i mięśni,
ale to za mało wobec przeciwnika, który na pokaz mówi, że jest laicki, ale za tą władzą stoi nadrzędna ukryta struktura okultystyczna, która nie jest laicka, która jest jak najbardziej "wierząca" ale w moc szatana.
Protesty tylko oparte o metodę laicką, czyli wykazywaniu, że nas krzywdzą, nie odniosą właściwego skutku.
Jak widać na tych protestach u większości jest brak zrozumienia, z kim naprawdę walczą. A walczą z siłami ciemności za którymi stoi sam szatan.
Na tym proteście była krótka modlitwa, ale też odśpiewano masoński mazurek Dąbrowskiego, w którym wzorem jest też mason Bonaparte.
A szatana można tylko pokonać odwołując się do Boga w Trójcy Świętej Jedynego
pawelm
Dosyć zabawne (ale i wymowne) było przejęzyczenie p. Sochy, która wezwała tłum by wspólnie zaśpiewał piosenkę (chodziło o tego nieszczęsnego mazurka, w którym to naród wyraża wolę, by zwycięstw uczył się od Napoleona...) Śmiem twierdzić, że naród tak długo będzie w czarnej d..., dopóty będzie tę "piosenkę" śpiewał. Wszak chcącemu nie dzieje się krzywda...
Tymoteusz
Tomasz Puzon - polski karateka stylu kyokushin (3. dan), trzykrotny Międzynarodowy Mistrz Ameryk Karate Kyokushin wagi średniej i półciężkiej :

„Bo to już nawet nie jest ta nasza pandemia, którą tak nazwaliśmy, to już jest plandemonia.” (1:33:31).
Tymoteusz
Precz z dyktaturą!” (55:05).