Clicks160
tadeo
ks.dr Grzegorz Bliźniak - Świadek Trevignano. Konferencja II - Co nas czeka jeśli się nie nawrócimy? Ks. dr Grzegorz Bliźniak wielokrotny uczestnik objawień Matki Bożej w Trevignano Romano , zaprzyja…More
ks.dr Grzegorz Bliźniak - Świadek Trevignano. Konferencja II - Co nas czeka jeśli się nie nawrócimy?

Ks. dr Grzegorz Bliźniak wielokrotny uczestnik objawień Matki Bożej w Trevignano Romano , zaprzyjaźniony z widzącą Giselą Cardia oraz jej mężem Giannim opowiada o objawianiach i widzącej Giseli w cyklu konferencji pt. Świadek Trevigano Romano.

Maryja z Trevignano Romano mówi nam, że czas, w którym żyjemy, jest już czasem Apokalipsy. Mówi o znakach, jakie mają bezpośrednio poprzedzać nadejście Jej Syna. „Mój Syn przyspieszył Swój powrót, jest bardzo zmęczony zachowaniem ludzi, żyjecie jak w Sodomie i Gomorze” (22 listopada 2016); „Jesteście tak przyzwyczajeni do zła, że nie widzicie otaczających was demonów, nie jesteście w stanie dostrzec Antychrysta, który znajduje się wśród was” (22 kwietnia 2017); „Nadeszły dni Ostrzeżenia, wkrótce zobaczycie mojego Syna przychodzącego z nieba na obłoku, a potężny huk sprawi, że ziemia zadrży. Wielkim znakiem tego zdarzenia będzie krzyż widoczny na całym świecie” (22 września 2016).