AMBROSY shares this
Hermenegild
Benedikt XVI ho neodvolal len tak zo dňa na deň, ale dal vykonať vizitáciu, ktorá ho usvedčila. Vtedy bol ešte poriadok, teraz už vládne satan a Bezáka použije ako rozvratný klín.
dominikguzman
Myslím, že je to správny krok, treba Bezáka naspäť inštalovať ako arcibiskupa, lebo bolo nesprávne ho odvolať len preto, že oproti našim zvyšným pokrokovým a modernistickým biskupom s ich prijímaním na ruku a nenávisťou k tradícii, bol len o trošku pokrokovejší. Nech mi nikto nehovorí, že keď ho vysväcovali, tak nevedeli, že čo je Bezák zač, len keď začal s homosexualizmom, tak ich predbehol, …More
Myslím, že je to správny krok, treba Bezáka naspäť inštalovať ako arcibiskupa, lebo bolo nesprávne ho odvolať len preto, že oproti našim zvyšným pokrokovým a modernistickým biskupom s ich prijímaním na ruku a nenávisťou k tradícii, bol len o trošku pokrokovejší. Nech mi nikto nehovorí, že keď ho vysväcovali, tak nevedeli, že čo je Bezák zač, len keď začal s homosexualizmom, tak ich predbehol, lebo im to ešte nehralo do karát. Teraz, keď toľko milovaný, ospevovaný a zbožňovaný Svätý Otec ho kvázi rehabilitoval, mali by ho počúvnuť, ako svojho predstaveného. Jáj, vlastne to dnes už platí len pre laikov, že musia počúvať, páni biskupi už pápeža počúvať nemusia, lebo móresy v Cirkvi sa zmenili, a tak každý biskup je svojim vlastným pápežom. Potom to tak aj vyzerá.
U.S.C.A.E.
Na povrch však časom začali vychádzať ešte závažnejšie správy o tom, že Mons. Bezák mal údajne svätiť za kňazov takých seminaristov, ktorých odmietli v iných seminároch pre ich neortodoxné postoje či dokonca ich homosexuálne sklony. Vo svojej najnovšej knihe „Levanduľová mafia. S pápežmi a biskupmi proti homo-klikám v Cirkvi“[24] o tom pojednáva aj páter Dariusz Oko (* 1960) a Mons. Bezáka obviň…More
Na povrch však časom začali vychádzať ešte závažnejšie správy o tom, že Mons. Bezák mal údajne svätiť za kňazov takých seminaristov, ktorých odmietli v iných seminároch pre ich neortodoxné postoje či dokonca ich homosexuálne sklony. Vo svojej najnovšej knihe „Levanduľová mafia. S pápežmi a biskupmi proti homo-klikám v Cirkvi“[24] o tom pojednáva aj páter Dariusz Oko (* 1960) a Mons. Bezáka obviňuje z homoherézy. [25]
Metod
Bezák je tragický omyl RKC na Slovensku!
agnesino
Už som to tu dávala, že Bezák bol v Ríme presne na sviatok sv.Jana Krstiteľa kedy ako vieme sa prehnala Šaštínom búrka a odrazila hlavu sochy Panny Márie. Tento akt mohol poukazovať aj na to, čo sa deje síce ďaleko ale súvisí aj so Šaštínom kde bol tento pán akoby zbavený starého tieňa a uvedený znova do slávy samotným nazveme ho pápežom Frantiskom, ktorý ho tam dokonca priviezol so sebou v aute. …More
Už som to tu dávala, že Bezák bol v Ríme presne na sviatok sv.Jana Krstiteľa kedy ako vieme sa prehnala Šaštínom búrka a odrazila hlavu sochy Panny Márie. Tento akt mohol poukazovať aj na to, čo sa deje síce ďaleko ale súvisí aj so Šaštínom kde bol tento pán akoby zbavený starého tieňa a uvedený znova do slávy samotným nazveme ho pápežom Frantiskom, ktorý ho tam dokonca priviezol so sebou v aute.
Pripájam výstrizok z denníka N, kde bol rozhovor s Bezákom
Verka
Bezák je homosexuál, potkala jsem ho v Donovaloch s partou gayů, jel tam na párty homouśů. Všichni kněží vědí, co je to za darebáka, Bergoglio si ho předchází a zve na čestné místo při mši v Šaštíně. Jak se to shoduje s jeho údajným bojem proti gay mafii ve Vatikánem?
Verka
Teplouš Bezák
Krásný pokojný den
Verko, tolik milých slov a ještě "důvěryhodné" svědectví jako bonus. 😂
Trepifajksl
KPD, opět stojíš na špatné straně. Bezák je praktikující bukvice. A to je důvěryhodně zdokumentováno. Proto byl potrestán.
Krásný pokojný den
Trepi podobně jako Koloseum či ekans jsou zbytečně vysazení. Zajímalo by mne opravdové svědectví a ne hlouposti. Pokud je to opravdové svědectví jako že amíci nebyli na měsíci a nebo že je Země placka, pak to neberu. Je-li praktikující bukvička, sem s tím. Ale blafy ne.
Trepifajksl
Opravdové svědectví máš v knize od polského kněze. Kdyby sis nejdříve přečetl článek a pak se vyjadřoval, udělal bys lépe. Ne jako na Divokém Západě, kdy se nejdřív střílelo a až pak vyjednávalo. Kromě toho tady bylo i video onoho kněze i článek už kdysi. Stačí mít touhu po pravdě a není potřeba se průběžně dotazovat na tu samou věc po půl roce znova, jak to tady někteří takykatolíci dělají.
Krásný pokojný den
Četl jsem, málo dat... Někdy mám dojem, že se chováš stejně jako ekans, Koloseum a spol. Prostě zarputilý člověk co musí druhého vytínat a zhola bez důvodu. Doslova pronásledovat. Už tehdy jsi se vytočil, že jsem si dovolil tvrdit, že stav celibátní je na roveň manželského atd. Dodnes jsem nepochopil jaké pohnutky a vnitřní dilemata máš, ale asi potřebuješ jen fackovacího panáka a protistranu a …More
Četl jsem, málo dat... Někdy mám dojem, že se chováš stejně jako ekans, Koloseum a spol. Prostě zarputilý člověk co musí druhého vytínat a zhola bez důvodu. Doslova pronásledovat. Už tehdy jsi se vytočil, že jsem si dovolil tvrdit, že stav celibátní je na roveň manželského atd. Dodnes jsem nepochopil jaké pohnutky a vnitřní dilemata máš, ale asi potřebuješ jen fackovacího panáka a protistranu a nebo si zkrátka odfrknout. Každý tvůj příspěvek vůči mne je jedovatý, nesnášenlivý, zlý.... Nejsi přece takové hovado jako Koloseum. Ten člověk nebyl uveden jinými v omyl, zklamán nebo vystaven deziluzi. Mnoho věcí zvoral svou pohodlností a lehkoživností a náladovostí v domnění, že druzí musí poskakovat jak on píská. Ty jsi v tomto kvalitnější s bohatým přehledem ale zbytečnou netolerancí k jiným. Je to psychologický jev samorostů, které bojují o každodenní sebepotvrzení. Vlastně za to nemohou. Ty si ale odpusť narážky a raději vlož několik opravdových svědectví Libore. Já nemám v oblibě NIKOHO očerňovat a to ani Bezáka a spol. Jistota je pro mne důležitá, ne škvára, špína a hnusné pomluvy v kterých se to tady občas utápí. Nežijeme ve sračkách, musíme se nad ně pozdvihnout a Pravda nám může pomoci. Ne kecy.
dyk
Aká rehabilitácia?
Je to iba obyčajný akt lásky voči človeku ktorý padol.
apredsasatoci
Toto nie je o páde človeka.
Toto je opovrhnutie Bohom!
Verka
Ne, to je svinstvo a urážka Boha, takového hnusného buzeranta podporovat a rehabilitovat
michal jan georg
Krásný pokojný den
pro maminku Michala: prosím nedávejte počítač adolescentům.