Clicks1.7K
NAČO SÚ DOBRÉ LOCKDOWNY, KEĎ SME V POČTE MŔTVYCH PREDBEHLI AJ ŠVÉDSKO A BRAZÍLIU? Lockdown je horší ako samotný vírus a všetci, ktorí ho propagujú odmietajú vidieť pravdu. Veď sa len …More
NAČO SÚ DOBRÉ LOCKDOWNY, KEĎ SME V POČTE MŔTVYCH PREDBEHLI AJ ŠVÉDSKO A BRAZÍLIU?

Lockdown je horší ako samotný vírus a všetci, ktorí ho propagujú odmietajú vidieť pravdu. Veď sa len pozrite na čísla zo Švédska.

Vo Švédsku žiaden lockdown nebol. Boli síce zrušené hromadné podujatia, no neboli zavedené ani povinné rúška, ani zatvorené podniky, všetko funguje s minimálnymi opatreniami ďalej. Ľudia zostávajú ľuďmi.

Slovensko? Brutálne opatrenia, pozatvárané všetko čo šlo, non stop testovanie, nekonečný zákaz vychádzania, kontroly na okresoch, policajná šikana, obmedzená zdravotná starostlivosť, zatvorené školy a škôlky, zrušený šport atď... Štát po všetkých stránkach zdevastovaný na nepoznanie a ekonomika doslova zruinovaná, ľudia bez práce, matky s deťmi bez domova na ulici. To je dnešné Slovensko v lockdowne.

Načo je to celé dobré, keď sme skončili v horších číslach ako Švédi? Čo nám to prosím bolo platné?

zdroj:
t.me/s4illimati/316
Joske
Pokud někdo chce rozumět všemu tomu bláznovství, které zavládlo ve světě, pak všechno se děje za jedním účelem. Snížit počet obyvatel země. Motivácia pre pandémiu - ich strach z preľudnenia Zeme, egoizmus a zablúdenosť – gloria.tv