Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks519
Ewa
8

Bajeczka na dobranoc dla dorosłych ?

Taka krótka bo widzę , że dłuższe czytają tylko nieliczni . Ten temat już "przerabialiśmy".

"Od lat usłyszeć można teorię, która głosi, że tajemniczy władcy świata planują wprowadzić zupełnie nowy porządek, oparty na jednym rządzie i władzy dyktatora. Jak mieliby to osiągnąć?
Kim są ONI?

Pod tym złowrogim zaimkiem skrywać się mogą różne owiane złą sławą grupy. Najczęściej mówi się jednak, że są to Iluminaci - członkowie zakonu powstałego jeszcze w XVIII wieku, którego celem jest wprowadzenie na świecie autorytarnych rządów. W skład stowarzyszenia na przestrzeni dziejów wchodzić mieli najbogatsi ludzie na świecie, głównie pochodzenia żydowskiego. Zakon miał powstać z inicjatywy Mayera Amschelda Rothschilda. Idea przyświecająca pierwszym Iluminatom była prosta - mieli oni wyłożyć swoje pieniądze, by za ich sprawą doprowadzić ustanowienia jednego, światowego rządu, który byłby im całkowicie podporządkowany.
W kontekście NWO (Nowego Porządku Świata) padają także takie nazwy jak Grupa Bilderberg (elitarny klub zrzeszający głowy państw i najbardziej wpływowych ludzi na świecie). Wśród podejrzanych są także przedstawiciele masonerii.

Nowy Porządek Świata
Według zwolenników tej teorii, Iluminaci lub inna zamożna grupa ludzi u władzy dążą do tego, by całkowicie podporządkować sobie społeczeństwo, a także wyeliminować te jednostki, które są w jakiś sposób niewygodne (podobno właśnie dlatego zginął John Lennon, a także John F. Kennedy).
Efektem wcielenia w życie założeń NWO ma być podobno utworzenie jednego, globalnego państwa, w którym społeczeństwo podzielone będzie na wpływowych "panów" i ich "niewolników". Na całym świecie zniesione zostaną granice i wprowadzona zostanie wspólna waluta - najprawdopodobniej czysto wirtualna, do której dostęp ludzie będą mieć za sprawą wszczepionych pod skórę czipów (które zastąpią, zdaniem niektórych, zwykłe karty płatnicze).
Zanim jednak dojdzie to tej światowej rewolucji, Iluminaci lub inni "władcy świata" mają podobno zadbać o depopulację świata, by pozostał najwyżej miliard ludzi. Jak twierdzą zwolennicy teorii spiskowych, ten proces trwa już od dawna, między innymi za sprawą prowokowanych wojen czy produkowanych w laboratoriach chorób (świńska i ptasia grypa). Kolejnymi sposobami na "wykończenie" zbędnej części społeczeństwa mają być również chemiczne opryski (chemtrails) oraz szkodliwe szczepionki.
MK-ULTRA
Na przełomie lat 50. i 60. XX wieku CIA prowadziło kontrowersyjne badania, które miały na celu odkrycie, w jaki sposób można wpływać na ludzkie myśli, by wpływ ten pozostawał niezauważony przez "ofiarę". Projekt ten odbywał się pod kryptonimem MK-ULTRA i powstał z połączenia kilku innych, między innymi BLUEBIRD oraz ARTICHOKE.
W opracowywaniu metod badawczych uczestniczyli podobno hitlerowscy zbrodniarze wojenni, którzy przybyli do Ameryki po serii procesów norymberskich. Jak twierdzą niektórzy, Niemcy dostarczyli CIA wielu informacji na temat form terroru psychicznego i fizycznego, które mogą zapewnić całkowitą kontrolę nad ofiarą.
Projekt MK-ULTRA bazował jednak przede wszystkim na podawaniu ludziom biorącym udział w eksperymentach narkotyków - początkowo było to głównie LSD, które później zamieniono na heroinę, meskalinę czy marihuanę. Istotnym elementem badań było też wprowadzanie badanych w stan hipnozy, podobno tak głębokiej, że kompletnie nie pamiętali, co robili w trakcie transu. Istnieje nawet teoria, która głosi, że właśnie w takim stanie znajdował się Mark David Chapman, gdy śmiertelnie postrzelił Johna Lennona.
Oficjalnie projekt MK-ULTRA został zakończony na początku lat 70., jednak wiele osób wierzy, że władze USA nadal eksperymentują lub nawet już używają środków, dzięki którym możliwa jest kontrola społeczeństwa bez jego wiedzy.
A jaki jest związek tego kontrowersyjnego projektu z NWO? Podobno CIA korzystało ze zdobyczy MK-ULTRA, by kontrolować George'a W. Busha, który pod ich wpływem doprowadził do dwóch wojen, przyczyniając się tym samym do dalszej depopulacji. Zwolennicy teorii spiskowych wierzą też, że CIA może już dysponować wiedzą, która pozwoli im wpływać na całe społeczeństwa, tym samym uniemożliwiając protest, gdy wprowadzony zostanie rząd światowy.
Projekt Blue Beam
Kolejny projekt, który ma rzekomo ułatwić bezproblemowe wprowadzenie NWO nosi nazwę Blue Beam, a jego rozwojem zajmuje się podobno NASA.
Pierwszy raz nazwa ta padła na początku lat 90., za sprawą dziennikarza, który niedługo po udostępnieniu informacji opinii publicznej zmarł. Zwolennicy teorii spiskowych nie wierzą jednak, że był to, jak oficjalnie podano, atak serca.
O co jednak miałoby chodzić w projekcie Blue Beam? Podobno ma on polegać na stworzeniu technologii, która umożliwi tworzenie holograficznych obrazów widocznych na masową skalę, także przez osoby niewidome, jak również wszczepianie podobnych "zdjęć" bezpośrednio do ludzkiego umysłu. Teoretycy spisku uważają, że projekt ten odegra kluczową rolę w przebudowie świata, ponieważ NASA już szykuje się do wytworzenia obrazu sugerującego, że rozpoczęła się biblijna Apokalipsa. Podobna projekcja może wywołać masową histerię i potrzebę zjednoczenia się - na przykład w jedno, globalne społeczeństwo.
Niektórzy sugerują, że zdobycze projektu Blue Beam wykorzystuje się od lat, by stworzyć... projekcje niezidentyfikowanych obiektów latających. Podobno rzekoma inwazja kosmitów może podziałać na ludzi równie mocno, jak wizja Sądu Ostatecznego.
Dla wielu stworzenie globalnego państwa, w którym u władzy będą tajemniczy Oni, a "zwykli" ludzie traktowani będą jak niewolnicy wydaje się nieprawdopodobne czy śmieszne. Zwolennicy teorii spiskowych uważają jednak, że w pewnym sensie Nowy Porządek Świata staje się już faktem, a od realizacji pozostałych postulatów dzieli nas bardzo cienka linia."
modernistae prohibere
Na kanwie tematu związanego z rytuałem chocholego tańca warto przypomnieć sztukę poetki Lusi Ogińskiej w reżyserii nieżyjącego juz Bohdana Poręby na podstawie dramatu Stanisława Wyspiańskiego "Wesele"

ZMARTWYCHWSTANIE reż. Bohdan Poręba
modernistae prohibere
(...)Niektórzy sugerują, że zdobycze projektu Blue Beam wykorzystuje się od lat, by stworzyć... projekcje niezidentyfikowanych obiektów latających. Podobno rzekoma inwazja kosmitów może podziałać na ludzi równie mocno, jak wizja Sądu Ostatecznego.
(...)
-----------------------------------------------------------------------------
Spokojnie szanowna frekwencjo - Franciszek zapowiedział ich chrz…More
(...)Niektórzy sugerują, że zdobycze projektu Blue Beam wykorzystuje się od lat, by stworzyć... projekcje niezidentyfikowanych obiektów latających. Podobno rzekoma inwazja kosmitów może podziałać na ludzi równie mocno, jak wizja Sądu Ostatecznego.
(...)
-----------------------------------------------------------------------------
Spokojnie szanowna frekwencjo - Franciszek zapowiedział ich chrzest 🙂
Ewa
adan1 2014-06-13 22:31:47
cytat ,,oparty na jednym rządzie i władzy dyktatora.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
problem w tym że to już jest ,maja przecież już wszystko , również i KK
==========================================
niestety to prawda ! ale coraz więcej ludzi budzi się już z " chocholego snu" i to rodzi optymizm .
________________________________________________________…More
adan1 2014-06-13 22:31:47
cytat ,,oparty na jednym rządzie i władzy dyktatora.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
problem w tym że to już jest ,maja przecież już wszystko , również i KK
==========================================
niestety to prawda ! ale coraz więcej ludzi budzi się już z " chocholego snu" i to rodzi optymizm .
_________________________________________________________
Chochoł – postać fantastyczna (Osoba Dramatu) pojawiająca się w dramacie Stanisława Wyspiańskiego Wesele.
Chochoł w utworze po raz pierwszy ukazuje się Isi, która go odpędza. Obrażenie chochoła (według wierzeń ludowych) wiązało się z niebezpieczeństwem, iż stwór ten zacznie płatać figle. W Weselu takim psikusem było rzucenie przez Chochoła zaklęcia na bawiących się gości. W finalnej scenie dramatu Chochoł wprawia weselników (czekających na przybycie Wernyhory i ruszenie do powstania) w senny trans uniemożliwiający podjęcie jakichkolwiek działań.
adan1
cytat ,,oparty na jednym rządzie i władzy dyktatora.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
problem w tym że to już jest ,maja przecież już wszystko , również i KK
danutadubiel
"O co jednak miałoby chodzić w projekcie Blue Beam? Podobno ma on polegać na stworzeniu technologii, która umożliwi tworzenie holograficznych obrazów widocznych na masową skalę, także przez osoby niewidome, jak również wszczepianie podobnych "zdjęć" bezpośrednio do ludzkiego umysłu. Teoretycy spisku uważają, że projekt ten odegra kluczową rolę w przebudowie świata, ponieważ NASA już szykuje się …More
"O co jednak miałoby chodzić w projekcie Blue Beam? Podobno ma on polegać na stworzeniu technologii, która umożliwi tworzenie holograficznych obrazów widocznych na masową skalę, także przez osoby niewidome, jak również wszczepianie podobnych "zdjęć" bezpośrednio do ludzkiego umysłu. Teoretycy spisku uważają, że projekt ten odegra kluczową rolę w przebudowie świata, ponieważ NASA już szykuje się do wytworzenia obrazu sugerującego, że rozpoczęła się biblijna Apokalipsa"

Może się mylę, ale być może w/g tego projektu jest dziś mnóstwo "objawień", które mamią człowieka.
Miola
Ps.
Drodzy bracia masoni nie idźcie za daleko, bo jak Bóg spuści łańcuch to bestia której służycie was pogryzie, wtedy wasze rany będzie mógł tylko uleczyć Jezus Chrystus – Boski lekarz który kontroluje serce każdego człowieka i decyduje kiedy zaczyna bić i kiedy ma być zatrzymane.
Miola
Jesteśmy stale karmieni opiniami, na co dzień atakowani informacjami i propagandą, fałszywymi wiadomościami i kłamstwami.
Życie pędzi jak szalone, w ciągłym strachu np. przed utratą pracy, kryzysem, zapewnieniem bytu rodzinie.
Nasze życie jest stale zagrożone, przynajmniej tak nam się wydaje. Co powoduje tyle strachu i niepewności w naszym życiu?

Poczucie strachu i terroru jest rozpowszechnianie…More
Jesteśmy stale karmieni opiniami, na co dzień atakowani informacjami i propagandą, fałszywymi wiadomościami i kłamstwami.
Życie pędzi jak szalone, w ciągłym strachu np. przed utratą pracy, kryzysem, zapewnieniem bytu rodzinie.
Nasze życie jest stale zagrożone, przynajmniej tak nam się wydaje. Co powoduje tyle strachu i niepewności w naszym życiu?

Poczucie strachu i terroru jest rozpowszechnianie za pośrednictwem mediów, będących w posiadaniu Iluminatów.

Celem chaosu wywoływanego przez Elity Władzy jest od wieków - stworzenie New World Order (Nowego Porządku Świata), czyli ni mniej ni więcej ostateczne i całkowite przejęcie władzy nad światem, ludźmi oraz bogactwami naturalnymi Ziemi.

Ponieważ rządzenie i sterowanie ludźmi oraz pieniądze są dla Iluminatów prawdziwą religią, dla której osiągnięcia wykorzystują wszelkie dostępne im narzędzia.
One more comment from Miola
Miola
WO (New World Order ) - NOWY PORZĄDEK ŚWIATA ze swoimi założeniami ,nie zważając na nic wchodzi w życie . Mało kto sobie zdaje sprawę z tego, że to co się wokół nas dzieje to realne wprowadzanie w życie masońskiej idei "Nowego Porządku Świata".
Porządku opartego na globalnym totalitaryźmie rugującym z życia wszelką wolność ,moralność i wszelkie prawa pozostawiając nielicznym zniewalającym świat …More
WO (New World Order ) - NOWY PORZĄDEK ŚWIATA ze swoimi założeniami ,nie zważając na nic wchodzi w życie . Mało kto sobie zdaje sprawę z tego, że to co się wokół nas dzieje to realne wprowadzanie w życie masońskiej idei "Nowego Porządku Świata".
Porządku opartego na globalnym totalitaryźmie rugującym z życia wszelką wolność ,moralność i wszelkie prawa pozostawiając nielicznym zniewalającym świat w ich rękach wszelkie decyzje dotyczące życia i śmierci .