42:26
Maja 21
62.2K
SAMO-ROZPRZESTRZENIAJĄCE SIĘ "SZCZEPIONKI" NA COVID A ZJAWISKO TRANSMISJI (NAPISY PL)
Adrianna7
"SZCZEPIONKI" NA COVID TO BROŃ BIOLOGICZNA, NARZĘDZIE MASOWEJ DEPOPULACJI I STERYLIZACJI (NAPISY PL)
"SZCZEPIONKI" NA COVID TO BROŃ BIOLOGICZNA, NARZĘDZIE MASOWEJ DEPOPULA…
Adrianna7
LEKARZE MÓWIĄ PRAWDĘ O PANDEMII I PRZEMYŚLE FARMACEUTYCZNYM, CZ.3 (NAPISY PL) / DOCTORS SPEAK UP
LEKARZE MÓWIĄ PRAWDĘ O PANDEMII I PRZEMYŚLE FARMACEUTYCZNYM, CZ.3 (NAPISY PL) / DOCTORS SPEAK UP
jac05
Te doświadczenia szczepionkowe mogą być prowadzone także w kierunku badań nad wydłużeniem ludzkiego życia, nad nieśmiertelnością. Aby je przyspieszyć potrzebne były badania nad nowotworami, pogłębione dzięki komputerom w l. 90-ych. Teraz nabiorą nowego tempa. Jeżeli pojawią się oczekiwane skutki, możemy spodziewać się przyszłości jaką pokazano w filmie s-f On Time, Na czas, gdzie ludzie pracują …More
Te doświadczenia szczepionkowe mogą być prowadzone także w kierunku badań nad wydłużeniem ludzkiego życia, nad nieśmiertelnością. Aby je przyspieszyć potrzebne były badania nad nowotworami, pogłębione dzięki komputerom w l. 90-ych. Teraz nabiorą nowego tempa. Jeżeli pojawią się oczekiwane skutki, możemy spodziewać się przyszłości jaką pokazano w filmie s-f On Time, Na czas, gdzie ludzie pracują nie dla pieniędzy ale aby przedłużyć czas życia, Jeżeli nie będą mieli dochodu system wyłączy ich życie.
Maja 21
jac505, obejrzyj ten film z napisami. To co mówią ci mega inteligentni ludzie obala to, o czym ty piszesz. To do czego prowadzą te "trutki" zaburza funkcjonowanie nie tylko organizmu osoby "zatrutej", ale również silnie oddziałuje na inne organizmy osób tzw. świadomych, które z "zatrutymi" się spotykają. Wiele razy pada stwierdzenie: to nie są szczepionki! Posłuchaj uważnie bo warto!
jac05
Nie wiemy co znajduje się w poszczególnych ampułkach. To jest jak loteria, co kto dostanie, jakie "badanie". Myślę, że w tych zastrzykach jest coś jeszcze, co piekielni naukowcy chcą dowiedzieć się o ludzkim organiźmie, co z nim będzie się działo. Tu chodzi nie tylko o uśmiercenie ale i o nową naukę przerabiania człowieka w coś innego.
Maja 21
Jest to rozmowa 5 lekarzy, których nikomu, kto na bieżąco śledzi sytuację, nie trzeba przedstawiać: Dr Sherri Tenpenny, Dr Carrie Madej, Dr Lee Merritt, Dr Christiane Northrup oraz Dr Lawrence Palevsky.
W nagraniu rozmawiają oni na temat niepokojącego, ale coraz powszechniejszego zjawiska transmisji, czyli występowania różnych objawów chorobowych (głównie dotyczących zaburzeń układu reprodukcyjne…More
Jest to rozmowa 5 lekarzy, których nikomu, kto na bieżąco śledzi sytuację, nie trzeba przedstawiać: Dr Sherri Tenpenny, Dr Carrie Madej, Dr Lee Merritt, Dr Christiane Northrup oraz Dr Lawrence Palevsky.

W nagraniu rozmawiają oni na temat niepokojącego, ale coraz powszechniejszego zjawiska transmisji, czyli występowania różnych objawów chorobowych (głównie dotyczących zaburzeń układu reprodukcyjnego i sercowo-naczyniowego) u ludzi niezaszczepionych, którzy przebywali w bliskim kontakcie z osobami zaszczepionymi.

Niniejsza rozmowa jest skróconą wersją oryginalnej dyskusji, która trwała 1h19min i odbyła się w ramach podcastu „Critically Thinking with Dr. T & Dr. P” w dn. 22 kwietnia 2021 r. Usunęłam z niej mniej istotne fragmenty (np. takie, gdzie uczestnicy panelu wymieniają uprzejmości, powtarzają się, albo informują gdzie będzie można znaleźć ten film po zakończeniu nagrania na żywo) - miejscami rozmowa sprawia przez to wrażenie nieco chaotycznej, za co najmocniej przepraszam.

Cała piątka biorących udział w dyskusji lekarzy jest niezwykle aktywna w zakresie informowania i edukowania ludzi na temat medycznych i naukowych aspektów operacji „Covid-19”. Ich wkład i zasługi dla ruchu na rzecz wolności medycznej są nieocenione. Nie będę się tym razem rozpisywać na temat biografii każdego z nich, bo nawet ograniczenie się do wyliczenia zaledwie najważniejszych informacji poskutkowałoby powstaniem tekstu dalece przekraczającego dopuszczalną przez BitChute liczbę znaków :-)

Moderatorem dyskusji jest Maureen McDonnell, amerykańska pielęgniarka z ponad 40-letnim stażem, założycielka organizacji Millions Against Medical Mandates (Miliony Ludzi Przeciwko Przymusowi Medycznemu), współzałożycielka organizacji Saving Our Kids, Healing Our Planet (Ratujmy Nasze Dzieci, Uleczmy Planetę), dyrektor ds. edukacji pacjentów w Princeton Brain Bio Center w Skillman w New Jersey, były Koordynator Medyczny Rancza Imus dla Dzieci z Rakiem w Nowym Meksyku oraz redaktor naczelny magazynu 'WNC Woman Magazine'.

W rozmowie bierze tez udział Tiffany (nie udało mi się dotrzeć do informacji o jej nazwisku), dyrektor ds. marketingu w organizacji Millions Against Medical Mandates.

Wkrótce na mym kanale pojawi się druga część tego nagrania - kolejne spotkanie w tym samym składzie (oprócz dr Madej), które odbyło się 3,5 tygodnia później. Głównym wątkiem ich rozmowy będzie katastrofalny wpływ "szczepionek" na Covid na płodność i ludzki układ reprodukcyjny oraz analiza tych preparatów jako narzędzia depopulacji.