Clicks503

„Nestaráte sa, či sú ľudia v bezpečí. Chcete len pretlačiť očkovanie. To je váš najvyšší cieľ,“ vyčíta europoslancom Dagmar Belakowitsch

Bratislava 27. júla 2021 (HSP/Foto:Screenshot video)

Rakúska europoslankyňa za FPÖ Dagmar Belakowitsch v máji tohto roka vystúpila na pôde Európskeho parlamentu s prejavom, ktorý mohol a mal otvoriť oči jej liberálnym kolegom. Hlavnou témou bolo nútenie Rakúšanov k očkovaniu. Téma, ktorá je momentálne živá aj na Slovensku a vyvoláva rovnaké vášne. Žiaľ, nestalo sa. Aj napriek oficiálnemu stanovisku Rady Európy o dobrovoľnosti očkovania sú tisíce Európanov nútené denne povinne podstupovať dobrovoľné očkovanie len podmienečne schválenými vakcínami a vystavovať tak riziku zdravie seba, aj svojho okolia

Na snímke Dagmar Belakowitschová

Napriek tomu, že jej prejav sa týkal Rakúska a jeho občanov, môžeme ho aplikovať v mnohých krajinách Európskej únie, vrátane Slovenska.

Belakowitsch tvrdí, že sloboda, základné práva a právo slobody by mali byť garantované všetkým ľuďom bez rozdielu, bez ohľadu na to, či do svojho tela nechajú vpichnúť experimentálnu vakcínu, alebo nie.

Dnes sa však deje opak. Podľa slov europoslankyne vlády delia občanov na „poslušných, dobrých, spoločensky prispôsobivých – tých očkovaných, a na tých zlých, ktorí to nechcú urobiť a kladú kritické otázky, či má očkovanie vôbec zmysel, či vynaložené náklady na očkovanie vôbec stoja za to.“

Kritici očkovania sú automaticky označovaní za ľudí, ktorých je potrebné zbaviť slobody a vylúčiť zo spoločenského života. Deje sa to v súvislosti so zavádzaním Covid pasov a je to na úkor zdravia ľudí.

Belakowitsch potvrdila, že očkovanie tehotných žien je vysoko rizikové. Nikto nevie, aké to môže spôsobiť dlhodobé poškodenia na dieťati i matke. Ostatným europoslancom vytkla, že im vôbec nejde o zdravie občanov.

Vám je zdravie úplne ukradnuté. Hlavne, aby ste si presadili svoj program,“ otvorene priznáva Dagmar Belakowitsch.

Zdôrazňuje, že sa objavuje množstvo dôkazov o tom, že očkovanie nefunguje správne. U očkovaných ľudí pribúdajú rôzne diagnózy, ktoré dovtedy nemali. A sú to vážne ochorenia, na ktoré ľudia zomierajú. No europoslancom to pri prijímaní zákonov vôbec neprekáža. Neberú do úvahy imunitu ľudí, ktorí Covid prekonali, neberú do úvahy ani T-bunkovú imunitu. Dôležité je len jedno. Očkovanie.

Nestaráte sa, či sú ľudia v bezpečí. Chcete len pretlačiť očkovanie. To je váš najvyšší cieľ, to je vaša téma,“ hnevá sa europoslankyňa Belakowitsch.

Veľmi kriticky vníma aj zámer kancelára Kurza očkovať deti od 12 rokov. Podľa nej takto len robíme z detí pokusné králiky. Liberálni europoslanci sú ochotní akceptovať všetky riziká bez ohľadu na následky. No mali by pocítiť odpor, aj veľmi tvrdý odpor.

Belakowitsch vyvracia teóriu o tom, že očkovanie je v Rakúsku dobrovoľné. Rovnako ako my, ho nechce a odmieta aj mnoho Rakúšanov. Sú však doňho tvrdo tlačení. No pre svojich kolegov posiela odkaz.

O zdraví našich občanov sa nediskutuje! Nebudete ničiť zdravie očkovaním, ktorého účinnosť nepoznáme, ktorého dlhodobé účinky nepoznáme, ktoré nás nechráni pred infekciou a predovšetkým, nechráni ani tých ostatných, ktoré neprinesie kolektívnu imunitu. Prestaňte vodiť ľudí za nos,“ vyzvala na záver poslancov Európskeho parlamentu nahnevaná Dagmar Belakowitsch.
stefan.mordel
Kiežby by nám dobrotivý Boh dal viac takýchto odvážnych poslancov, ktorí sa dokážu statočne zastať občanov, ktorých zastupujú v tejto mocenskej aréne.
ľubica
prečo si nedal sem aj to video, je super!!!
Peter(skala)
...lebo to video v članku nebolo, ale dobre, že si to tu dala s perfektne velkými titulkami :)
hlavnespravy.sk/…l-vycita-europoslancom-dagmar-belakowitsch/2622056
Martin - Patrón Svätý Malachiáš shares this
1130
Rakúska europoslankyňa za FPÖ Dagmar Belakowitsch hovorí o šikane !
Peter(skala)
sranda, že Polka v Rakusku má viac rozumu ako domaci :)