Clicks510
Edward7
2

Technokraci chcą osobiste obowiązkowe uprawnienia, do emisji dwutlenku węgla

Technokraci przygotowują „obowiązkowe” osobiste uprawnienia do emisji dwutlenku węgla, które wprowadzałyby racjonowanie w każdej dziedzinie życia za pomocą aplikacji, która rejestrowałaby podróże, wydatki na ogrzewanie, a nawet spożywane jedzenie. (Dlatego nazwa "Zielone Paszporty") Propozycja została przedstawiona w czasopiśmie naukowym Nature przez czterech „ekspertów” zajmujących się ochroną środowiska jako sposób na ograniczenie globalnej emisji dwutlenku węgla.

Każdemu wydano by „kartę uprawnień do emisji dwutlenku węgla”, „co oznaczałoby, że wszyscy dorośli otrzymaliby; równe i zbywalne uprawnienia do emisji dwutlenku węgla, które z czasem zmniejszały by się zgodnie z krajowymi celami [węglowymi]”. Autorzy wyjaśniają, że program byłby „narodową polityką obowiązkową”.

Jednostki węglowe byłyby „odejmowane z osobistego budżetu przy każdej płatności za paliwo transportowe, paliwo do ogrzewania domu i rachunki za energię elektryczną”, a każdy, kto przekroczy limit, byłby zmuszony do zakupu dodatkowych jednostek na osobistym rynku emisji dwutlenku węgla od tych z nadwyżką do sprzedaży ”. Oznacza to, że prywatni bogaci, latający odrzutowcami, mogliby po prostu całkowicie ominąć system (który i tak byliby współwłaścicielami poprzez inwestycje), po prostu kupując kredyty węglowe i prowadząc swój luksusowy styl życia.

Propozycja wyjaśnia, że środki pomiaru pochłaniania jednostek węgla przez osobę w podróży będą funkcjonować „na podstawie śledzenia historii przemieszczania się użytkownika”.
Autorzy zauważają, że normalizacja śledzenia kontaktów za pośrednictwem aplikacji COVID-19 zapewni, że podobny system będzie mógł być używany do śledzenia kredytów węglowych przy "minimalnym zamieszaniu" (czyli covid służy domyślnie temu programowi dopow.). „Ostatnie badania pokazują, w jaki sposób aplikacje do śledzenia kontaktów COVID-19 zostały pomyślnie wdrożone za pomocą obowiązkowych programów w kilku krajach Azji Wschodniej, takich jak Chiny, Tajwan i Korea Południowa” — czytamy w artykule.

„Blokada klimatyczna” jest na horyzoncie: zagrożenie wykorzystywane do zastraszania opinii publicznej w celu zaakceptowania „wielkiego resetu” . „W tych krajach aplikacje oceniały historię podróży i stan zdrowia użytkownika, odgrywając kluczową rolę w śledzeniu infekcji”. Rzeczywiście, autorzy szczególnie zwracają uwagę na to, jak masowe, niekwestionowane przestrzeganie przepisów dotyczących blokowania COVID "nasmarowało płozy" dalszej natrętnej tyranii i że w rezultacie „ludzie mogą być bardziej przygotowani do zaakceptowania śledzenia i ograniczeń związanych z PCA, aby osiągnąć "bezpieczniejszy klimat”.

Coraz większe wyrafinowanie technologii sztucznej inteligencji „umożliwiłoby również łatwe śledzenie i zarządzanie” ludzkimi „emisjami związanymi z żywnością i konsumpcją”.
Innymi słowy, jedzenie tego, co Wielki Brat uważa za nadmiar, np; czerwonego mięsa lub cokolwiek innego uznanego za „szkodliwe” dla planety, spowoduje zmniejszenie kredytu węglowego. Po prostu trzymaj się jedzenia zalecanych przez ONZ robaków , a będziesz mieć pewność, że nie przekroczysz limitu racji żywnościowych.

„Wciąż mamy moc udaremniania rządów ekspertów za pomocą demokratycznych środków” — pisze Wesley Smith . „Ale jeśli zabraknie nam odwagi, jeśli ponownie zgodzimy się na znaczące ograniczenia wolności w imię ochrony zdrowia, miękki totalitaryzm, który ułatwiliśmy, nie będzie tylko ich winą. Będzie także nasza (z powodu milczenia i obojętnosci).
Jak już wcześniej podkreśliliśmy, idea „ blokad klimatycznych ” jest również normalizowana w świetle masowej zgodności z blokadami pandemicznymi. I nadal twierdzą, że „ Wielki Reset ” jest „bezpodstawną teorią spiskową”.

Źródła: Summit.news ; YouTube.com przez - humansarefree.com/2021/09/great-reset-carbon-credit-cards.html

Nowe analizy badań; Wdrażanie indywidualnych uprawnień do emisji CO2 Agendy 2030

Makia Freeman W SKRÓCIE...

Podczas gdy świat nadal szaleje z powodu COVID, powstają plany stworzenia większej liczby systemów kontroli w oparciu o wyimaginowaną ideę, że ograniczenie emisji dwutlenku węgla, co rzekomo może uratować planetę.

Stworzone przez człowieka oszustwo związane ze zmianą klimatu jest podstawą programu NWO/Agendy 2030, który będzie nadal forsowany w celu osiągnięcia ogólnoświatowej modyfikacji behawioralnej.

Nowe badanie opublikowane w Nature analizuje wdrażanie osobistych uprawnień do emisji dwutlenku węgla zgodnie ze schematem kredytów węglowych Agendy 2030.

Technokratyczna idea kredytów węglowych
Idea osobistych uprawnień do emisji dwutlenku węgla i kredytów węglowych istnieje od dawna i ma swoje korzenie w technokracji , którą można zdefiniować jako „rząd lub system społeczny kontrolowany przez techników, zwłaszcza naukowców i ekspertów technicznych”. Technokraci chcą stworzyć system, w którym jednostka energetyczna społeczeństwa będzie pod ich kontrolą, a tym samym wszyscy ludzie, naturalnie zależni od energii, również znajdą się pod ich kontrolą. W pewnym sensie mamy teraz taki system, w którym pieniądze są energią, a ta forma energii jest pod kontrolą prywatnych banków centralnych. Ale kredyty węglowe idą o wiele dalej. Wyobraź sobie świat, w którym wszystko, co ludzie robili – jedli, pili, podróżowali, używali urządzeń, w jakikolwiek sposób używali elektryczności, a nawet oddychali – było powiązane z ich osobistymi limitami emisji dwutlenku węgla. I wyobraź sobie, że wszystkie kredyty węglowe byłyby kontrolowane i dystrybuowane przez technokratów. Każdy dysydent mógłby zostać wtedy łatwo wycięty z systemu za jednym naciśnięciem przełącznika, co miałoby katastrofalne konsekwencje w prawdziwym życiu.

Badanie stwierdza, że osobiste uprawnienia do emisji dwutlenku węgla mogą być testowane w niektórych krajach

Badanie w Nature zatytułowane Osobiste uprawnienia do emisji dwutlenku węgla , opublikowane 16 sierpnia 2021 r., analizuje, w jaki sposób można wykorzystać indywidualne uprawnienia do emisji dwutlenku węgla do osiągnięcia celów klimatycznych. Dla tych, którzy znają agendę NWO, „cele klimatyczne” to orwellowski termin, który zasadniczo przekłada się na tworzenie sztucznego limitu zużycia energii przez ludzi (aby spełnić cel technokratyczny) i tworzenie propagandy, aby ludzie myśleli, że w jakiś sposób oszczędzają planety lub pomagając środowisku poprzez podążanie z nim. Oto kilka cytatów z badania:

„Omawiamy tutaj, w jaki sposób osobiste uprawnienia do emisji dwutlenku węgla (PCA) mogą odegrać rolę w osiągnięciu ambitnych celów w zakresie łagodzenia zmiany klimatu. Twierdzimy, że ostatnie postępy w sztucznej inteligencji na rzecz zrównoważonego rozwoju, wraz z potrzebą niskoemisyjnego odbudowy po kryzysie COVID-19, otwierają nowe możliwości dla PCA. Ponadto przedstawiamy zasady projektowania oparte na "Celach Zrównoważonego Rozwoju" dla przyszłego przyjęcia PCA. Doszliśmy do wniosku, że PCA mogą być testowane w wybranych, świadomych klimatu, zaawansowanych technologicznie krajach, pamiętając o potencjalnych problemach związanych z integracją z obecną mieszanką polityk, obawami dotyczącymi prywatności i skutkami dystrybucji”.

Ma to na celu dyktowanie każdego najmniejszego szczegółu twojego życia:
„Uprawnienia mogłyby pokryć około 40% emisji dwutlenku węgla związanych z energią w krajach o wysokim dochodzie, w tym emisje dwutlenku węgla przez osoby fizyczne związane z podróżami, ogrzewaniem pomieszczeń, ogrzewaniem wody i elektrycznością. Zasiłki miały być odliczane z osobistego budżetu przy każdej płatności za paliwo transportowe, paliwo do ogrzewania domu i rachunki za prąd. Ludzie, którym brakuje, będą mogli kupować dodatkowe jednostki na osobistym rynku emisji dwutlenku węgla od tych, którzy mają nadwyżkę do sprzedania. Nowe, bardziej ambitne propozycje PCA obejmują emisje ogólnogospodarcze, obejmujące na przykład żywność, usługi i emisje dwutlenku węgla związane z konsumpcją”.

Kolejny cytat wypuszcza "kota z worka". Chodzi o to, że osobiste uprawnienia do emisji dwutlenku węgla dotyczą modyfikacji behawioralnej lub zmiany behawioralnej. Cały ten schemat jest operacją psychologiczną mającą na celu zmianę twoich działań (psycho-okultystyczną dopow.). Chcą, abyś wykonywał budżetowanie emisji dwutlenku węgla, co oznaczałoby zasadniczo, że staniesz się OCD w każdym swoim działaniu! Istnieje jeszcze jedna paralela z COVID, która zachęca ludzi do OCD w związku z dotykaniem dowolnej powierzchni lub interakcją z człowiekiem:

„W oparciu o tę literaturę przewiduje się, że PCA doprowadzą do zmiany behawioralnej związanej z emisją dwutlenku węgla za pomocą trzech powiązanych ze sobą mechanizmów: ekonomicznego, poznawczego i społecznego. Podobnie jak w przypadku podatku węglowego, polityki, z którą jest często porównywany, mechanizm ekonomiczny PCA ma wpływać na podejmowanie decyzji poprzez przypisanie widocznej ceny emisji dwutlenku węgla do zakupu i wykorzystania energii opartej na paliwach kopalnych w pierwszej kolejności, i być może również do emisji związanych ze zużyciem w bardziej zaawansowanych projektach PCA. Jednak oprócz mechanizmu ekonomicznego, PCA mają na celu wpływanie na zachowania związane z energią i konsumpcją poprzez zwiększanie widoczności emisji dwutlenku węgla, pobudzanie świadomości poznawczej użytkowników w zakresie emisji dwutlenku węgla w ich codziennych czynnościach oraz zachęcanie do budżetowania emisji dwutlenku węgla. Ponadto, przewiduje się, że wspólny cel redukcji emisji i przydział PCA równych na mieszkańca ma stworzyć społeczną normę zachowań niskoemisyjnych”.

To zadziałało na COVID, więc dlaczego nie może działać na zmiany klimatyczne?
Oto ten sam temat, który brzmi mniej więcej tak: zadziałało na COVID, więc dlaczego nie może zadziałać na zmiany klimatyczne? Jeśli kontrolerzy NWO mogą oszukiwać ludzi i propagować masowy strach przed fałszywym wirusem, którego istnienia nigdy nie udowodniono , dlaczego nie spróbować tego samego w wyimaginowanej nadchodzącej apokalipsie węglowej?

„W szczególności podczas "pandemii" COVID-19 miliony ludzi przyjęły ograniczenia dotyczące osób, ze względu na zdrowie publiczne oraz formy indywidualnej odpowiedzialności i odpowiedzialności, które były nie do pomyślenia jeszcze rok wcześniej. Ludzie mogą być bardziej przygotowani do zaakceptowania śledzenia i ograniczeń związanych z PCA w celu osiągnięcia bezpieczniejszego klimatu i wielu innych korzyści (na przykład zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza i poprawy zdrowia publicznego) związanych z przeciwdziałaniem kryzysowi klimatycznemu. Inne wnioski, jakie można wyciągnąć, dotyczą społecznej akceptacji w niektórych krajach dodatkowego nadzoru i kontroli w zamian za większe bezpieczeństwo. Na przykład w wielu krajach aplikacje mobilne zaprojektowane do śledzenia i śledzenia infekcji COVID-19 odegrały ważną rolę w ograniczaniu rozprzestrzeniania się pandemii.Wdrażanie i testowanie takich aplikacji zapewnia postęp technologiczny i wgląd w projektowanie przyszłych aplikacji do śledzenia osobistych emisji”.

Wprowadzenie AI do procesu podejmowania decyzji

Pamiętasz przerażające wideo Google The Selfish Ledger ( moja analiza tutaj ), które nakreśliło dystopijną przyszłość, w której podejmowanie decyzji zostało podporządkowane sztucznej inteligencji (sztucznej inteligencji) w ostatecznym akcie inżynierii społecznej ? To jest również promowane tutaj:

„Wreszcie, postępy w cyfryzacji i sztucznej inteligencji na rzecz zrównoważonego rozwoju obiecują zmniejszyć koszty wdrożenia i wyzwania logistyczne dla PCA… Coraz większa liczba zadań decyzyjnych jest delegowana do systemów oprogramowania, co pozwala na prezentację ukierunkowanych spersonalizowanych informacji przyszłym użytkownikom na ich modele emisji. Najnowsze badania naukowe dotyczące sztucznej inteligencji do uczenia się, w tym wykorzystania wirtualnych agentów, mogą pomóc udoskonalić rodzaj informacji, którymi użytkownicy mają zarządzać i ograniczać emisje dwutlenku węgla. Użytkownikowi wszystkie powyższe elementy można umieścić w łatwej w obsłudze aplikacji na smartfona, która przedstawia dostosowane do potrzeb informacje i porady dotyczące osobistej emisji dwutlenku węgla i ułatwia oszczędzanie dwutlenku węgla”.

Osobiste uprawnienia do emisji dwutlenku węgla: myśli końcowe
Niektóre oszustwa i mistyfikacje wymagają "zastrzyku nowych wariantów", aby utrzymać przy życiu oficjalną narrację strachu. Mamy teraz ISIS-K (brzmi jak płatki zbożowe) oraz przerażający wariant Delta i wariant Mu. W pewnym momencie, po wszystkich nowych wariantach, szczepionkach, dopalaczach i czymkolwiek innym, kontrolerzy NWO mogą uznać za zbyt trudne udawanie, że istnieje nieuchronne zagrożenie. Mogą wtedy zwrócić się do wymyślonego od dziesięcioleci zagrożenia zmianą klimatu i naciskać na osobiste uprawnienia do emisji dwutlenku węgla, korzystając z COVID lub innej propagandy. Szczegóły mogą się zmienić, ale wzorce manipulacji pozostają takie same. Musimy pamiętać, że wojna z węglem to wojna z życiem, ponieważ jesteśmy istotami opartymi na węglu, żyjącymi w świecie życia opartego na węglu. Podejrzana lub raczej nieistniejąca nauka (religia) stojąca za oficjalną narracją COVID jest tą samą nieistniejącą nauką, która stoi za narracją o zmianie klimatu stworzonej przez człowieka. Nie rezygnuj ze swojej wolności i praw ani nie sprzedawaj się zbyt łatwo, ograniczając swoje zachowanie do schematu węglowego, który nie ma na celu ratowanie środowiska, gdyż nic takiego nie robi.
*****
Makia Freeman - The Freedom Articles - thefreedomarticles.com/personal-carbon-allowances-agenda-2030-new-study/
"Zielony Paszport"; jest przygotowaniem do tego, jego funkcja docelowa zawarta w nazwie, a więc znak i system bestii opary na kulcie matki ziemi -religia rzekomej ekologi - jest coraz bardziej widoczny...
ľubica
Nová kreditná karta zaznamenáva emisie oxidu uhličitého a v prípade príliš častého používania môže byť zablokovaná.
uncut-news.ch
22. septembra 2021
Kontrola populácie a/alebo Nový svetový poriadok (NWO)
Doconomy je "kreditná karta", ktorú podporuje Svetové ekonomické fórum Klausa Schwaba.
Ale to nie je všetko!
Sleduje "vplyv na životné prostredie" všetkého, čo kupujete (vrátane potravín), a …More
Nová kreditná karta zaznamenáva emisie oxidu uhličitého a v prípade príliš častého používania môže byť zablokovaná.
uncut-news.ch
22. septembra 2021
Kontrola populácie a/alebo Nový svetový poriadok (NWO)
Doconomy je "kreditná karta", ktorú podporuje Svetové ekonomické fórum Klausa Schwaba.
Ale to nie je všetko!
Sleduje "vplyv na životné prostredie" všetkého, čo kupujete (vrátane potravín), a zablokuje vás, keď "využijete všetky svoje uhlíkové kredity".
Presne tak, je to prvá kreditná karta, ktorá vám zabráni míňať príliš veľa peňazí na základe uhlíkovej stopy vašej spotreby. Podľa jedného zo zakladateľov má byť karta "vzdelávacím opatrením". Teraz bude Mastercard "spolupracovať" so spoločnosťou Doconomy, čo bolo nedávno oznámené na Twitteri. Ak máte radi mäso, o tejto kreditnej karte radšej neuvažujte: Vitajte vo "veľkom resete" a jeho svete kredit.....dalej si dajte do prekladača celý článok!
m.rekinek
Nowa karta kredytowa rejestruje emisje dwutlenku węgla i może zostać zablokowana, jeśli jest używana zbyt często

uncut-news.ch
22 września 2021
Kontrola populacji i/lub Nowy Porządek Świata (NWO)

Doconomy to „karta kredytowa” wspierana przez Światowe Forum Ekonomiczne Klausa Schwaba.

Ale to nie wszystko!

Śledzi „wpływ na środowisko” wszystkiego, co kupujesz (w tym żywności) i blokuje …More
Nowa karta kredytowa rejestruje emisje dwutlenku węgla i może zostać zablokowana, jeśli jest używana zbyt często

uncut-news.ch
22 września 2021
Kontrola populacji i/lub Nowy Porządek Świata (NWO)

Doconomy to „karta kredytowa” wspierana przez Światowe Forum Ekonomiczne Klausa Schwaba.

Ale to nie wszystko!

Śledzi „wpływ na środowisko” wszystkiego, co kupujesz (w tym żywności) i blokuje Cię, gdy „wykorzystałeś wszystkie swoje kredyty węglowe” .

Zgadza się, to pierwsza karta kredytowa, która powstrzymuje Cię przed wydawaniem zbyt dużych pieniędzy w oparciu o emisję dwutlenku węgla z konsumpcji. Według jednego z założycieli karta ma być „środkiem edukacyjnym”.

Teraz Mastercard będzie „współpracować” z Doconomy, co zostało niedawno ogłoszone w tweecie.

Jeśli mięso jest twoją rzeczą, najlepiej nie brać pod uwagę tej karty kredytowej w pierwszej kolejności:

Witamy w "Wielkim Resetie" i jego świecie kart kredytowych:

Doconomy kładzie również duży nacisk na równość płci i rasy: 50% członków zarządu to kobiety, a jedna kolorowa kobieta pełni funkcję dyrektora generalnego firmy.

ŹRÓDŁO: NOWA KARTA KREDYTOWA ŚLEDZI TWOJĄ EMISJĘ DWUTLENKU WĘGLA