CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Służalczość Stolicy Apostolskiej , na wszystkich jej peryferyjnych, i wszystkich organów, wobec narracji pandemicznej jest "pretium sanguinis"(ceną krwi), jest wyrazem skandalicznej zdrady, która umieszcza hierarchię kościelną – z kilkoma wyjątkami – całkowicie organicznym planie globalistycznych elity, i to nie tylko na kwestia zdrowia, ale także i przede wszystkim w odniesieniu do Wielkiego …More
Służalczość Stolicy Apostolskiej , na wszystkich jej peryferyjnych, i wszystkich organów, wobec narracji pandemicznej jest "pretium sanguinis"(ceną krwi), jest wyrazem skandalicznej zdrady, która umieszcza hierarchię kościelną – z kilkoma wyjątkami – całkowicie organicznym planie globalistycznych elity, i to nie tylko na kwestia zdrowia, ale także i przede wszystkim w odniesieniu do Wielkiego Resetu i całej ideologicznej ramy, na której się on opiera. Aby to zrobić, musiał odstąpić od doktryny, zaprzeć się Chrystusa i zhańbić swój Kościół.
trio plus
Elkam. To, że wstawiasz bzdury to jedno. Ale ty kłamiesz w żywe oczy.
MementoMori+++
Niestety... naśmiewa się z p. Brauna że z jednej strony Szczęść Boże a z drugiej strony "będziesz wisiał" . A jak p. Anna Maria Siarkowska przypomniała :
"Jak prof. A. Horban mówił, że jeśli umiałby się posługiwać nożem, który jakoby mu się w kieszeni otwierał, to by go użył wobec mnie i posła Janusz Kowalski , to minister Adam Niedzielski nie widział problemu. Jak większość klasy politycznej. W …More
Niestety... naśmiewa się z p. Brauna że z jednej strony Szczęść Boże a z drugiej strony "będziesz wisiał" . A jak p. Anna Maria Siarkowska przypomniała :
"Jak prof. A. Horban mówił, że jeśli umiałby się posługiwać nożem, który jakoby mu się w kieszeni otwierał, to by go użył wobec mnie i posła Janusz Kowalski , to minister Adam Niedzielski nie widział problemu. Jak większość klasy politycznej. W życiu publicznym, zwłaszcza w polityce, nie powinno się używać języka przemocy. Ale przyzwolenia na hipokryzję również być nie powinno."