CÓRKA MARYI
1282

JEZUS: Rozpowszechniajcie Moje Orędzia, Moje Modlitwy Krucjaty i módlcie się za waszych braci i siostry, aby po Ostrzeżeniu przyjęli Moje Miłosierdzie

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 19 sierpnia 2012 roku, godz. 22.56

Moja szczerze umiłowana córko, kiedy cierpisz z Mojego powodu i gdy czujesz się osamotniona i oddzielona ode Mnie, wiedz, że to wtedy jesteś najbliżej Mojego Najświętszego Serca. Choć ta Moja Księga Prawdy jest Darem dla świata ode Mnie i jest chroniona z Nieba, nie znaczy to, że ta podróż nie będzie dla ciebie bolesna.

Doświadczysz teraz krytyki i nowego rodzaju ataku, bo Moje święte Słowo jest drukowane, aby świat mógł się nim dzielić. Nigdy nie możesz odpowiadać tym, którzy domagają się od ciebie, abyś wyjaśniła, dlaczego ta Księga była konieczna. Zachowaj milczenie i kontynuuj Moje Dzieło. Nie pozwól nikomu powstrzymywać albo opóźniać rozpowszechniania Mojej Księgi, bo liczy się każdy dzień, ponieważ dusze mają ograniczony czas, aby otrzymać możliwość odkupienia się w Moich Oczach.

Pozwól Mi cię zapewnić, Moja córko, i wszystkich Moich wyznawców, że wyruszacie teraz w podróż, pielgrzymkę, jak żadna inna. Ten czas jest porównywalny do ciszy przed burzą. Wykorzystajcie go, aby przygotować tak wielu ludzi, jak to możliwe. Rozpowszechniajcie Moje Orędzia, Moje Modlitwy Krucjaty i módlcie się za waszych braci i siostry, aby po Ostrzeżeniu przyjęli Moje Miłosierdzie.

Zbierzcie Mój Kościół i módlcie się o siłę, bo fałszywy prorok przygotowuje się i jest już obecny w Watykanie. Ale bardzo starannie ukrywa swoje prawdziwe oblicze. Izoluje się Mojego ukochanego Wikariusza, a czas jest krótki.


Pragnę, abyście wszyscy rozpoczęli nowe Modlitwy Litanie [od pierwszej Modlitwy Litanii] dla ochrony przed fałszywym prorokiem, i od teraz odmawiali je raz dziennie. Modlitwy Krucjaty mogą być podobierane w różne zestawy i odmawiane według waszych możliwości.

Oto pierwsza Modlitwa Litania „Jezus do ludzkości”
Ochrona przed fałszywym prorokiem

Najdroższy Jezu, zachowaj nas od oszustwa fałszywego proroka.

Jezu, zmiłuj się nad nami.

Jezu, uchroń nas od prześladowań.

Jezu, zachowaj nas od antychrysta.

Panie, zmiłuj się.

Chryste, zmiłuj się.

Najdroższy Jezu, okryj nas Swoją Najdroższą Krwią.

Najdroższy Jezu, otwórz nam oczy na kłamstwa fałszywego proroka.

Najdroższy Jezu, zjednocz Swój Kościół.

Jezu, chroń nasze sakramenty.

Jezu, nie pozwól fałszywemu prorokowi podzielić Twojego Kościoła.

Najdroższy Jezu, pomóż nam odrzucić kłamstwa przedstawiane nam jako prawda.

Jezu, daj nam siłę.

Jezu, daj nam nadzieję.

Jezu, napełnij nasze dusze Duchem Świętym.

Jezu, chroń nas przed bestią.

Jezu, daj nam Dar Rozeznania, abyśmy każdym czasie mogli podążać drogą Twojego prawdziwego Kościoła na wieki wieków. Amen.


Moja córko, proszę, nie czuj się przytłoczona tą Misją, bo wkrótce przyślę ci pomoc. Musisz przyjąć wszystko, o co cię proszę, i pozostać silna w przeświadczeniu, że wszystko jest w porządku.

Dzięki tym Orędziom nawrócenia już się dokonują i jest to liczba setek tysięcy dusz. Zatem nie czuj się bezradna ani się nie martw. Jestem zadowolony z wierności i oddania tych, którzy Mnie kochają bezwarunkowo.

Posyłam Ci tych Moich z czystymi sercami, aby ofiarowali ci ochronę. Będą cię podtrzymywać i pomogą prowadzić Moich wyznawców przez całą podróż aż do Bram Nowego Raju.

Kocham was, Moi umiłowani wyznawcy. Wytrwajcie ze Mną na tej ciernistej drodze. Przyjmijcie drwiny, z którymi będziecie musieli się zmierzyć, gdy będziecie dalej rozpowszechniać Moje święte Słowo. Wiedzcie, że zawsze jestem z każdym z was. Znam Moje owce i one Mnie znają. Nic nas nie może rozdzielić.

Wasz Jezus

* * *

paruzja.info/audio/2012.08.19_22-56.mp3

za: jezusdoludzkosci.pl
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/this-time-is-li…
CÓRKA MARYI
"Ten czas jest porównywalny do ciszy przed burzą. Wykorzystajcie go, aby przygotować tak wielu ludzi, jak to możliwe. Rozpowszechniajcie Moje Orędzia, Moje Modlitwy Krucjaty i módlcie się za waszych braci i siostry, aby po Ostrzeżeniu przyjęli Moje Miłosierdzie."