Autorytet
Poki jest wiara w Pana Niebios, zadna noc nie straszna.
armagedon
serce mnie boli prośmy Boga aby nam dał sw.Papieża
Ewelina Anna
Ten człowiek tych, którzy mu zaufają wciąga do piekła, który w autorytecie władzy kościelnej mówi, że piekła nie ma. Głosi Ewangelię anty-Chrystusową.

Jak ktoś czytał cały fragment mówiący o błogosławieństwach z kazania na Górze, tam zaraz po błogosławieństwach przynajmniej trzykrotnie jest wymieniane piekło ogniste:

" Słyszeliście, że powiedziano przodkom: Nie zabijaj!; a kto by się dopuścił …More
Ten człowiek tych, którzy mu zaufają wciąga do piekła, który w autorytecie władzy kościelnej mówi, że piekła nie ma. Głosi Ewangelię anty-Chrystusową.

Jak ktoś czytał cały fragment mówiący o błogosławieństwach z kazania na Górze, tam zaraz po błogosławieństwach przynajmniej trzykrotnie jest wymieniane piekło ogniste:

" Słyszeliście, że powiedziano przodkom: Nie zabijaj!; a kto by się dopuścił zabójstwa, podlega sądowi. A Ja wam powiadam: Każdy, kto się gniewa na swego brata, podlega sądowi. A kto by rzekł swemu bratu: Raka, podlega Wysokiej Radzie. A kto by mu rzekł: "Bezbożniku", podlega karze piekła ognistego. Jeśli więc przyniesiesz dar swój przed ołtarz i tam wspomnisz, że brat twój ma coś przeciw tobie, zostaw tam dar swój przez ołtarzem, a najpierw idź i pojednaj się z bratem swoim! Potem przyjdź i dar swój ofiaruj! Pogódź się ze swoim przeciwnikiem szybko, dopóki jesteś z nim w drodze, by cię przeciwnik nie podał sędziemu, a sędzia dozorcy, i aby nie wtrącono cię do więzienia. Zaprawdę, powiadam ci: nie wyjdziesz stamtąd, aż zwrócisz ostatni grosz.

Szóste przykazanie

Słyszeliście, że powiedziano: Nie cudzołóż! A Ja wam powiadam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa. Jeśli więc prawe twoje oko jest ci powodem do grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało być wrzucone do piekła. I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła.
Powiedziano też: Jeśli kto chce oddalić swoją żonę, niech jej da list rozwodowy. A ja wam powiadam: Każdy, kto oddala swoją żonę - poza wypadkiem nierządu - naraża ją na cudzołóstwo; a kto by oddaloną wziął za żonę, dopuszcza się cudzołóstwa." Mt 5,21-32
Weronika.S
Unicestwienie złych dusz to pogląd Świadków Jehowy, a nie katolicki.
Ewelina Anna
Te święte dni uobecniające największe zwycięstwo w historii świata dobra nad złem, krwawy mord na Niewinnym i Jego zwycięstwo, zamiast śmierci wstrząsa bramami piekła. Dlatego chwilowa niepoczytalność niszczycieli Kościoła i brak logiki nie zaskakuje. Jest raczej świadectwem afektu i bólu, który odbiera przytomność w wyrachowanej grze przeciwko Kościołowi Boga. Na chwilę świadomość przegranej …More
Te święte dni uobecniające największe zwycięstwo w historii świata dobra nad złem, krwawy mord na Niewinnym i Jego zwycięstwo, zamiast śmierci wstrząsa bramami piekła. Dlatego chwilowa niepoczytalność niszczycieli Kościoła i brak logiki nie zaskakuje. Jest raczej świadectwem afektu i bólu, który odbiera przytomność w wyrachowanej grze przeciwko Kościołowi Boga. Na chwilę świadomość przegranej odbiera zmysły. Zamiast nawrócenia wściekłość i paplanina. Trudno. Kościół przejdzie swoją Golgotę jak Chrystus i jak Chrystus powstanie spod pantofli szatańskich sekt.
mk2017
Dziwne to wszystko dla mnie, zważywszy, że papież Franciszek często w swoich katechezach mówi o diable, czyli w sumie o piekle.