Clicks6.3K

Objawienia Matki Bożej Fatimskiej - 1952

henryk33
22
Fabularny film pt "Objawienia Matki Boskiej Fatimskiej" (1952) jest poruszający.......More
Fabularny film pt
"Objawienia Matki Boskiej Fatimskiej" (1952) jest poruszający.......
Rogalis and one more user like this.
Rogalis likes this.
danutadubiel likes this.
Deon
Joasiabb — 2013-04-08 17:09:26:
...przez siedem dni siostry zakonne modliły się w mojej intencji,...

......................................................................................
Czy wiesz,jakie siostry i z jakiego zgromadzenia zakonnego one są ? Na stronie,której link podałaś nie ma żadnej informacji na ten temat. Trochę to dziwne,bo chyba dobrze jest wiedzieć,kto się za mnie modli.
Joasiabb
Swoje prośby i podziękowania do Matki Fatimskiej można kierować poprzez serwis Twoje światło w Fatimie. Sama korzystałam z możliwości zapalenia świecy 7 dniowej, dzięki której przez siedem dni siostry zakonne modliły się w mojej intencji, za co jestem bardzo wdzięczna. Intencja nasza może również zostać upubliczniona, aby inni uczestnicy akcji mieli możliwość modlitwy za nas (oczywiście jeśli …More
Swoje prośby i podziękowania do Matki Fatimskiej można kierować poprzez serwis Twoje światło w Fatimie. Sama korzystałam z możliwości zapalenia świecy 7 dniowej, dzięki której przez siedem dni siostry zakonne modliły się w mojej intencji, za co jestem bardzo wdzięczna. Intencja nasza może również zostać upubliczniona, aby inni uczestnicy akcji mieli możliwość modlitwy za nas (oczywiście jeśli taka będzie nasza decyzja).

Na stronie modlitwa.fatima.pl istnieje możliwość zapalenia również innych świec, które to wiążą się z innymi przywilejami. I tak zapalając świecę, która będzie płonęła przez 30 dni dodatkowo zostaną odprawione dwie Msze Święte, które odbędą się w Portugalii, w Sanktuarium Fatimskim w miesiącach Maryjnych: maju i październiku. Dodatkowo każdy otrzyma prawdziwą świecę, która zostanie odpalona w Fatimie. Dwa razy do roku odesłane świece zostają stopione w duże świece wotywne i zawiezione wraz z intencjami do Fatimy, gdzie płoną sobie spokojnie. Świeca wieczysta ( już zawsze siostry zakonne będą się modlić w waszej intencji) niesie najwięcej korzyści, ale jak już pisałam wcześniej powinna ona być zapalana dla spraw naprawdę ważnych.