Clicks145
Bob
2

Co działo się w roku poprzedzającym rezygnację Benedykta XVI?

Przymusowa abdykacja papieża Benedykta ?

Historia jest kontekstem

Fred Martinez prowadzący katoliki blog wykonuje znakomitą pracę nad propagandą kontrolowanych mediów katolickich. W swoim poście w poniedziałek, 29 października 2018 r., Zatytułowanym: „ Czy Franciszek jest naszym pierwszym gejem papieżem? ”Szczegółowo przedstawił wszystkie dowody na to, że głównym celem Bergoglio jest osiągnięcie celu ruchu LGBTQ.

Rok później Raffaela, który pisze na blogu, opublikował bardzo doskonałą historyczną kronikę wojny papieża Benedykta przeciwko pedofilii w Kościele. Decyzje papieża Benedykta XVI w walce z plagą pedofilii w Kościele.

Te dwa doskonałe wkłady w historię Kościoła przez świeckich blogerów są niezbędnym kontekstem do zrozumienia przymusowej abdykacji papieża Benedykta, a raczej do rozeznania, jak wierzę, ogólnych i szczegółowych wskazówek, że w jakiś sposób zażądano wyrzeczenia papieża Benedykta.
Reguły władzy

Pierwszym kryterium kryminalistycznym, które należy zastosować, jest wspólna zasada, często cytowana tutaj we Włoszech, Cui prodest? Ta łacińska maksyma oznacza dosłownie: kto na tym zyskuje? A słuszność tej zasady w dochodzeniach kryminalistycznych opiera się na zasadzie teologii moralnej, że nikt nie robi niczego celowego bez powodu, a zatem nikt nie popełnia przestępstwa, chyba że coś może być przez to osiągnięte.

Tak więc Rafaella pokazuje nam, że Benedykt był silnym przeciwnikiem pedofilii w duchowieństwie i był gotów usunąć kardynałów, arcybiskupów, biskupów, kapłanów, a nawet umieścić komisarzy w dużych i potężnych grupach, aby ukarać tę ohydną rozpustę.

Ale po jego abdykacji dochodzi do władzy Jorge Mario Bergoglio, mafia św. Gallena i lawendowa mafia, którzy realizują agendę gejowską, otwarcie i rażąco.

Wnioskuje się zatem, że jedna z tych trzech grup lub wszystkie z nich nalegały na usunięcie papieża Benedykta.

Jest to mniej przypuszczenie niż zwykłe zastosowanie zasad walki o władzę. Papiestwo od czasów włoskiego Risorgimento straciło wszelką prawdziwą władzę doczesną. Można go zaatakować w dowolnym momencie, a potęgi narodów mogą w każdej chwili odebrać mu status niezależnej jednostki dyplomatycznej. Rezultat utraty mocy doczesnej oznacza w rzeczywistości, że papiestwu pozostała niewielka enklawa zamieszkana tylko przez Kurię Rzymską i rządzona przez kardynałów.

O ile wszyscy kardynałowie nie mają tak dużej władzy jak papież, wszyscy razem, wraz ze wszystkimi powiązaniami politycznymi i finansowymi na całym świecie, w rzeczywistości mają większą władzę niż papież. Nic więc dziwnego, że w stuleciu po zniesieniu państw papieskich, Kolegium Kardynałów zdominowało strukturę władzy Watykanu i że papież może stać się po prostu pionkiem publicznym.

Teraz, jeśli te wnioski polityczne są poprawne, można się spodziewać, że gdyby papież zaczął narzucać dyscyplinę poddanym każdej frakcji kardynałów, wyrzucając kapłanów lub zawieszając niektórych z ich najlepszych przyjaciół i sympatyków, którzy byli pedofilami, w końcu gorliwy papież może podciąć wszystkie struktury władzy, które go wprowadzają i utrzymują w mocy.
Co działo się w roku poprzedzającym wyrzeczenie?

Biorąc pod uwagę te spekulacje jako wstęp, rozważmy tylko niektóre grupy, które Benedykt XVI ukarał w roku poprzedzającym 11 lutego 2013 r., I zobaczmy, jak oś czasu wspiera wnioskowanie o ryzyku, które właśnie przedstawiłem.
2 lutego 2012 r. Mons. Scicluna (obecnie kierujący pro gejowskim zespołem śledczym Bergoglio) wyznacza papież Benedykt jako osobę odpowiedzialną za karanie zboczonych kapłanów. Może to zabrzmieć jak pochwała, ale może też oznaczać strzał w dziesiątkę w cel, który ma zostać usunięty.
W dniach 6-9 lutego 2012 r. W Rzymie odbywa się konferencja dla biskupów i szefów zakonów na temat potrzeby usunięcia zboczeńców. Członkowie Konferencji ponownie wskazują na papieża Benedykta jako jego główną siłę napędową.
16 lutego 2012 roku: Legioniści Chrystusa, ich Ruch podlegają ograniczeniom i silnym środkom przeciwko perwersji seksualnej i złej roli ich założyciela.
Wiosna 2012: Kościół Irlandii wstrząśnięty zarzutami.
Maj 2012: Członkowie legionistów Chrystusa zostają zredukowani do stanu świeckiego, nowe ograniczenia nałożone na instytut przez papieża. Nowe dochodzenia.
Wiosna i lato 2012: Papież Benedykt zaczyna żądać rezygnacji biskupów, zamieszanych w pedofilię i homoseksualizm.
2 lipca 2012: Papież Benedykt mianuje arcybiskupa Mullera do CDF (komórka zajmująca się zarzutami dotyczącymi wykorzystywania seksualnego). Wkrótce potem zaczyna rozważać rezygnację. Przed końcem lata wspomina o tym kardynałowi Bertone, ówczesnemu sekretarzowi stanu, który był faktycznie prawdziwym monarchą w Watykanie i blokował Benedykta w wielu sprawach. (Po co wspominać o tym głównemu przeciwnikowi?)
Październik 2012: Ksiądz Oko publikuje książkę Papież Benedykt przeciwko homo-herezji.
11 października 2012 r .: dochodzenie w sprawie legionistów zostało wstrzymane, rzekomo dlatego, że wyznaczony kardynał musi odpocząć.
30 stycznia 2013 r .: akty śledztwa sprzed roku zostały przekazane papieżowi Benedyktowi.
1 lutego 2013 r .: Arcybiskup Gomez z Los Angeles ogłasza, że kardynał Mahoney otrzymał zakaz wszelkiej działalności publicznej jako biskup z powodu poważnego zarzutu pedofilii w tej archidiecezji. Jednocześnie wymienia 126 kapłanów diecezji, którzy są zaangażowani w takie przestępstwa. (Sicluna i Mahoney mają tę samą linię biskupią)
5 lutego 2013: Nowy promotor sprawiedliwości w CDF, ks. Oliver wspomina o Siclunie w oświadczeniu
7 lutego 2013 r. – Informacja pochodzi ze źródła w Rzymie, że tego dnia pan Gotti, który został zwolniony ze śledztwa w sprawie Banku watykanskiego poprzedniego lata, bez wiedzy i zgody papieża Benedykta, miał godzinne spotkanie w Watykanie wraz z kardynałem Bertone, ówczesnym sekretarzem stanu, w którym kardynał potwierdził decyzję Benedykta o jego pełnym przywróceniu i wsparciu go w dochodzeniu w sprawie Banku Watykańskiego.
11 lutego 2013 r. – Na jednym arkuszu papieru, ku zaskoczeniu prawie wszystkich, którzy pozostają bez słowa, z wyjątkiem kardynała Sodano, papież Benedykt odczytuje oświadczenie o rezygnacji.

Krótko mówiąc, w ciągu jednego roku papież Benedykt wykazał gotowość do obalenia najpotężniejszego instytutu kapłańskiego w konserwatywnej flance Kościoła ORAZ jednego z najpotężniejszych kardynałów w liberalnej flance Kościoła.

Dalsze informacje o tym, co działo się w Banku Watykańskim, zostały starannie opisane na wspomnianym wcześniej blogu 18 grudnia 2018 r. we wpisie zatytułowanym „ Mafia kardynałów – spisek przeciwko Benedyktowi XVI

Badanie i dyskusja


Decyzja o poinformowaniu pana Gottiego, że zostanie przywrócony 7 lutego, oraz decyzja o rezygnacji 11 lutego po prostu nie sumują się. Nie możesz mieć prawdziwej nadziei, że przywrócisz kogoś, jeśli planujesz rezygnację za 4 dni. To nie ma sensu. Nie ma też sensu, że Benedykt planował zrezygnować od lata (jak twierdzi Bertone w 2016 r.)

Wiemy, że archidiecezja Los Angeles jest żydowską gejowską mafią silnie powiązaną z branżą finansową i że archidiecezja ma silne powiązania także z tą mafią. Wiemy, że 5 stycznia 2013 r. Bankomaty w Watykanie zostały zamknięte przez Deutche Bank, co wielu spekulowało, że był to sygnał dla Benedykta, że moce finansowe chcą go wyrzucić.
Wnioski

Dlatego uważam, że żądanie rezygnacji papieża zostało najprawdopodobniej postanowione po 7 lutego 2013 r., A przed konsystorzem 11 lutego 2013 r. – Jeśli można uwierzyć Giuseppe Auricchio, widzącemu z Avola we Włoszech, to przewidział że Benedykt otrzyma żądanie na które musiał się zgodzić. – Jeśli przyjrzysz się tekstowi wyrzeczenia, zobaczysz wiele łacińskich błędów, takich, jakie powstałyby, gdyby napisał je nie ekspert i miał tylko 4 dni lub mniej na znalezienie błędów. Jest więc bardzo możliwe, że Benedykt otrzymał tekst i że zmodyfikował go, aby wyglądał na ważną rezygnację, ale w rzeczywistości raczej na nieważną. I nie wiedząc, kto stoi za tymi, którzy domagają się jego rezygnacji, nigdy nie przyznał się do tego, co naprawdę zrobił, aby uchronić siebie i Kościół przed mafią.
—————————————–
Avola, 4 kwietnia 2002, 23:30 Pan Jezus: „Moje dzieci, Moi bracia, musicie się przygotować, zbliżają sięwydarzenia, Szatan i jego wyznawcy przeniosą się wraz z antychrystem do Watykanu, a Papież pójdzie na wygnanie. Nowy Papież oszust z antychrystem będzie rządził światem! ”

Niedziela 1 października 2006 r., Godz. 03:30. Pan Jezus: „Patrzę na was wszystkich, odmawiajcie różańce, akty modlitwy za Papieża. Bardziej gwałtowne ataki na niego, wzięty za szarlatana, za porażkę, oskarżony o niezgodność z odpowiedzialnością chrześcijaństwa, które zwołało muzułmanów razem.

Synu, posłuchaj mnie, proroctwo trzech Papieży już się skończyło; podczas gdy przyszłość jest straszna, Mój Wikariusz nie będzie długim pontyfikatem. (…) Tutaj pukaj, pukaj ponownie, jest bardzo mało czasu do zmroku. Jestem tym, który leczy twoje rany, chodź! Dołącz do dyskusji, jak Mój Wikariusz powiedział o nauce i wierze „

Avola, 15 kwietnia 2008 r. Pan Jezus: „ W Rzymie istnieje spisek niegodziwych ludzi, którzy próbują usunąć Mojego Namiestnika z miejsca Piotra.
Rzym, wieczne miasto na wzgórzach, (niekorzystne) siły zgromadziły się, by zobaczyć kapitulację miejsca Piotra, komunizm i ateizm”

Avola, 11 maja 2008 r. Pan Jezus: „ Apostolski Kościół Katolicki jest Moją Owczarnią. W tej ludzkości Pasterz jest moim Namiestnikiem. Ktokolwiek słucha i stosuje jego słowo w praktyce, jest ze Mną. Kto nie idzie za Kościołem w słowach Papieża, jest poza Mną, a zatem przeciwko Mnie. Wy, kapłani, którzy chcecie porzucić moją drogę w imię domniemanej sprawiedliwości, pamiętajcie o swoich krokach, gdy przyjmą fałszywe wskazówki, będziecie decydować o schizmie. Wówczas ludzkość zostanie poddana biczom i ruinie, a Bóg zgromadzi sprawiedliwych, aby uformować ich wraz z Papieżem, kapłańskim sercem nowego Kościoła . Przyjdźcie do Mnie, do Jezusa. Przyjdźcie do swojego Pasterza, zbliżcie się do Mojej Miłości i do tego, aby czerpać z nieomylnych źródeł przesłania Mojej Ewangelii: która jest Drogą, zawiera Prawdę, przynosi wam Moje życie ”

Avola, 28 września 2008 r. Madonna: „Trzymaj się blisko papieża Benedykta XVI, jest on świętym człowiekiem i jest bardzo blisko Mojego serca Matki. Synowie i córki, musicie być ostrożni, gdy zbliżają się czasy końca. Będzie bardzo cierpiał dla Mojego Syna, Jezusa, zawsze jest gotowy zachować nauki Kościoła, ale będzie prześladowany. Czy nie widzicie, co się wokół was dzieje? Wstawiam się z Moim Synem, aby go chronić przed złem. Nie zdziw się, jeśli pewnego dnia zostanie odizolowany, a to może się zdarzyć w najbliższej przyszłości. Na świecie nastąpi bunt polityczny bezbożnych, w tym czasie we Włoszech zobaczysz nienawiść bezbożnych, a na ich miejscu ustanowi się fałszywy prorok złych ludzi. To wydarzenie i inne wydarzenia się zdarzą zanim nastanie triumf Mojego Syna, że w Jego chwale przyjdzie między wami, wtedy całe zło zniknie. Módlcie się, módlcie się, módlcie się za Mojego syna Benedykta XVI ”

Avola, 10 maja 2009 r. Pan Jezus: „Wszyscy jesteście świadkami, że Mój umiłowany syn Benedykt XVI wzywa do pokoju, ale wiele serc jest pełnych nienawiści we wszystkich narodach, nawet w twoim kraju”

Avola, 15 września 2009 r. Madonna: „Duch Święty prosi Papieża, aby uczynił wszystko, o co Matka Boża prosiła w Fatimie i we wszystkich miejscach Swoich Objawień, przed Swymi wybranymi w ostatnich czasach. Matka Boża błogosławi wszystkim. Wkrótce każdy dom każda rodzina doświadczy radości, widząc Niewiastę ubraną w Słońce i jej ukochanego Syna ”

Avola, 25 marca 2010 r. Madonna: „ Moje umiłowane dzieci, nie wolno wam zmieniać pism świętych i świętych instytucji, aby spotkać tych, którzy chcą zniszczyć Mojego Namiestnika. Prawdziwa ścieżka waszych kapłanów polega na tym, aby poprowadzić ich z powrotem na wąską drogę ”.

Święty Michał Archanioł: „Wasz Wikariusz jest otoczony przez zdrajców, którzy wybrali jego następcę. Wielkie cierpienia dla Papieża. Módlcie się, aby papież Benedykt XVI nie został zabrany. Biada światu! Ciało zostanie ponownie ukrzyżowane mistyczny Chrystusa ”

Avola, 28 marca 2010 r. Madonna: „Ci, którzy się wyprowadzili, pójdą za oszustem. Bądź ostrożny! Nie podążaj za nim! Nie słuchaj jego słów, podążaj w tych czasach Mój synu, za Papieżem Benedyktem XVI, otoczonym wrogami i zdrajcami, módl się modląc się za Niego, aby nie został zastąpiony, on poprowadzi was do zbawienia waszych dusz i całego Kościoła ”


Avola, 9 kwietnia 2010 Giuseppe Auricchia: „Na te słowa Święta Dziewica pokazuje mi plac i bazylikę św. Piotra, a następnie pokój, w którym upadł święty Ojciec Benedykt XVI , siedział w fotelu. Wygląda na bardzo chorego i zmartwionego , podczas gdy dwóch prałatów, ubranych w czerwono-fioletowe czapki z okrągłymi czapkami na głowach, po wejściu niosą dokument i starają się o podpisanie go przez papieża. Papież nie podpisuje tego dokumentu. Święta Dziewica wyjaśnia mi:

Madonna: „W świętym mieście jest wielu zdrajców, którzy przeważają nad Ojcem Świętym, którzy w otoczeniu wrogów poddawani są wielkiej próbie. Tych, którym można zaufać, można policzyć na palcach jednej ręki. Dziwnie jest widzieć jak wasz dom wpadł w ręce szatana, dom jest Kościołem ”


Avola, 11 kwietnia 2010 r. Madonna: „ Jeśli zniszczysz namiestnika Chrystusa, Benedykta XVI , sam siebie zniszczysz, ponieważ zmusisz Mnie do wysłania wkrótce Odkupienia ”

Avola, 30 maja 2010 r. Madonna: „Moja wierna resztka podąża za obecnym Papieżem , Benedyktem XVI, którego chcą wyeliminować. Pozostańcie Mu wierni i nauczaniu Mojego Kościoła ustanowionego przez Apostołów. Nie dajcie się zwieść apostazji i herezji. Mówię wam, że następny Papież będzie oszustem i siłami zła stojącymi za tą schizmą. Moje dzieci, bądźcie przygotowani, abyście mogli podążać za tymi kapłanami wiernymi Papieżowi i nauczaniu Kościoła. Zachowajcie księgi starej Mszy Świętej, ponieważ apostaci zmienią dramatyczne słowa „

Avola, 6 czerwca 2010 r. Pan Jezus: „Moi wierni kapłani pozostaną zjednoczeni z papieżem Benedyktem XVI ale trudno będzie ich znaleźć”

Avola, 5 sierpnia 2010 Madonna: „Łuski wiszą ciężko po lewej stronie w świętym mieście Rzym. Przygotowywany jest już plan zniszczenia naszego umiłowanego namiestnika i człowiek czarnych tajemnic czeka na moment, aby podejść do katedry Piotra. Wiele legionów demonów są rozpętane na świecie i próbują zniszczyć stolicę. Królestwo ludzkie jest pełne grzechu, wiara słabnie, a świece gasną. Cy Mój syn znajdzie mały przebłysk wiary, gdy wróci na ziemię? Jest dziś wiele problemów, które dotyczą Domu Mojego Syna. Jest tylko jedna prawdziwa podstawa i jest to Dom Mojego Syna, z Piotrem jako pierwszą głową i dziś reprezentowanym przez waszego Papieża Benedykta XVI ”

Avola, 11 lutego 2012 r. Matka Boża: „Mój Synu, Moje wezwanie jest pilne dla wszystkich narodów świata, ale przede wszystkim dla Moich kapłanów, biskupów i kardynałów. Proszę pozostańcie wierni swojemu poświęceniu. Bądźcie blisko Mojego Namiestnika, ponieważ ludzie tego świata chcą go wyeliminować, módlcie się, mój ludu, czyńcie adorację, zadośćuczynienie, aby jego śmierć nie nastąpiła. Ludzie mówią, że to nastąpi wkrótce. Co stanie się po jego śmierci. Wszystkie potężne proroctwa, które nie zostały jeszcze objawione, już nie będą „

Avola, 26 lutego 2012 r. Madonna: „Drogie dzieci, Mój posłaniec może wypowiedzieć te słowa po otrzymaniu tajnego przesłania, które opublikuje 25 marca. Ludzie rządzący czują się mądrze, nie rozpoznają, że kieruje nimi Szatan. jest wśród nich grupa planistów, którzy chcą zbudować powszechną republikę, której celem jest wyeliminowanie prawdziwego Kościoła Bożego.

Avola, 25 marca 2012 r. Pan Jezus : „ Mój synu, nadszedł czas na wstrząsy polityczne, których doświadczasz, i na wewnętrzną walkę ludzi, która zostanie ujawniona w Rzymie, ale ważniejszy będzie spisek błędu i oszustwa, który szatan i książęta ciemności, pewnego dnia rozkażą zniszczyć Mój Dom, ustanowić unię pod jednym rządem światowym, jednym kościołem Bożym, który będzie bez Boga. ,


Źródło: dzieckonmp.wordpress.com/…/co-dzialo-sie-w…
Edward7 and one more user like this.
Edward7 likes this.
Rafał_Ovile likes this.